TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Леонардо ди Каприо ќе го гледаме во возбудлив крими-трилер на Стивен Кинг: Настрана младите девојки во приватниот ...

Еспресо - 05.02.2023

Филмските права за „Били Самерс“ – криминалистички роман напишан од американската писателска ѕвезда Стивен Кинг, се веќе купени од Ворнер Брос. Филмот ќе биде продуциран од „Appian Way“, кој е во сопственост на актерот и продуцент Леонардо ди ...

Ди Каприо се подготвува за соработка со Стивен Кинг

Локално - 05.02.2023

Леонардо ди Каприо може да глуми во адаптацијата на романот на Стивен Кинг „Били Самерс“. „Deadline“ известува дека „Warner Bros“ ги имаат стекнато правата за романот и дека го продуцира продуцентската куќа на Леонардо ди Каприо, „Appian Way“, ...

Леонардо ди Каприо има нова љубов – која е 19-годишната убавица?

Вечер Прес - 04.02.2023

Холивудскиот Казанова, Леонардо ди Каприо деновиве е снимен на забава во Лос Анџелес во друштво со 19-годишната манекенка Еден Полани. Фотографијата на славниот актер со израелската убавица веднаш покрена лавина шпекулации дека на повидок е нова ...

Којa е 19-годишнaта манекенка со која Леонардо ди Каприо се забавува?

Точка - 04.02.2023

Леонардо ди Каприо е фотографиран со нова девојка на ноќно излегување. Имено, станува збор за 19-годишниот модел Еден Полани. Забавата ја организирала пејачката Ебони Рајли по повод објавувањето на нејзиниот прв албум.

(Фото) Леонардо Ди Каприо има нова убавица: Моделката од Израел има само 19 години

Еспресо - 04.02.2023

Новата девојка на американскиот актер Леонардо ди Каприо е моделот од Израел, Еден Полањи, која е речиси 30 години помлад од него, пренесува ОК!. Леонардо ди Каприо оваа недела бил снимен на забава со нова девојка.

(ФОТО) ОВА е новата девојка на Леонардо Ди Каприо: Моделката од Израел има само 19 години!

Убавина и Здравје - 04.02.2023

Новата девојка на американскиот актер Леонардо ди Каприо е моделот од Израел, Еден Полањи , која е речиси 30 години помлада од него! Леонардо ди Каприо оваа недела бил снимен на забава со нова девојка.