TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Продолжува снимањето на филмот, на кое Алек Болдвин ја застрела снимателката

Канал5 - 24.01.2023

Снимањето на вестернот Раст ќе продолжи со Алек Болдвин во главната улога, изјави адвокатот на продукцијата, неколку дена откако обвинителите соопштија дека ќе го обвинат актерот за фаталното пукање во кое беше убиена снимателката Халина Хачинс.

Актерот објави слика од синот и жена му и сите се згрозија: „Како можело нешто толку болно да му падне на памет?“

Убавина и Здравје - 24.01.2023

По несреќата на филмскиот сет, сега ја објави првата фотографија на Инстаграм, а неговите следбеници се згрозени Алек Болдвин (64) објави фотографија од син му и жена му Хиларија Болдвин со описот: „Стара финта: Дај да ти го измасирам грбот“, а ...

Снимањето на „Rust“ ќе продолжи со Болдвин во главната улога, порачаа адвокатите

Нетпрес - 24.01.2023

Снимањето на вестернот „Rust“ ќе продолжи со Алек Болдвин во главната улога, изјави адвокатката на продукцијата во понеделникот, неколку дена откако обвинителите објавија дека подигнале обвинение против актерот поради пукањето на филмскиот сет во ...

Алек Болдвин ќе продолжи со снимањето на „Рѓа“ и покрај обвиненијата за убиство

Еспресо - 24.01.2023

Снимањето на филмот „Рѓа“ (Rust) со Алек Болдвин ќе продолжи и покрај смртта на камерманката на сетот. Адвокатката на „Rust Movie Productions“ Мелина Спедаун ова изјави за „Entertainment Tonight“.

Филмот „Раст“, во кој беше застрелана снимателката Хачинс, ќе продолжи да се снима со Алек Болдвин

Репортер - 24.01.2023

Снимањето на вестерн филмот „Раст“, ќе продолжи да се снима со Алек Болдвин во главната улога. Ова го соопшти адвокатката на продукцијата неколку дена откако обвинителите го обвинија глумецот за смртта на снимателката Халина Хачинс.

Алек Болдвин објави фотографија од сопругата и синот, па го обвинија дека го сексуализирал своето дете

Макфакс - 23.01.2023

Алек Болдвин на Инстаграм објави фотографија од сопругата Хиларија и синот Леонард, но следбениците го нападнаа актерот поради описот на фотографијата, кој според нив е непримерен. Стариот трик „дај да ти го измасирам грбот“.

Болдвин ќе продолжи со снимањето на „Rust“ и покрај обвинението за убиство на Халина Хачинс

Слободен Печат - 24.01.2023

Снимањето на на филмот „’Рѓа“ („Rust“) ќе продолжи со Алек Болдвин во главната улога, изјави адвокатот на продукцијата, неколку дена откако обвинителите соопштија дека ќе го обвинат актерот за фаталното пукање во кое беше убиена снимателката Халина ...

Снимањето на Rust ќе продолжи со Болдвин во главната улога

Макфакс - 25.01.2023

Снимањето на вестернот „Rust“ со Алек Болдвин во главната улога ќе продолжи, изјави во понеделникот адвокат на продукцијата, неколку дена откако обвинителите соопштија дека ќе го обвинат актерот за фаталното пукање во кое загина снимателот Халина ...

Снимањето на „Rust“ ќе продолжи со Болдвин во главната улога

MTM - 25.01.2023

Снимањето на вестернот „Rust“ со Алек Болдвин во главната улога ќе продолжи, изјави во понеделникот адвокат на продукцијата, неколку дена откако обвинителите соопштија дека ќе го обвинат актерот за фаталното пукање во кое загина снимателот Халина ...