TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ЖИРАФАТА ГО ГРАБНА ДЕТЕТО ОД АВТОМОБИЛ: Шокантна сцена на сафари, девојчето седело со мајка си, а потоа и пришло ГЛАДНО ...

Во Центар - 07.06.2024

Жирафа грабнала двегодишно девојче од автомобил за време на возење на сафари во Тексас! Џејсон Тотен (24) и Сиера Роберт (23) со нивната ќерка го посетија Центарот за диви животни Фосили Рим во Глен Роуз, југозападно од Далас.

📽 САКАШЕ ДА УКРАДЕ 2-ГОДИШНО ДЕВОЈЧЕ СРЕДЕ БЕЛ ДЕН Жирафа зграпчи дете од автомобил

+инфо - 07.06.2024

Двегодишната Пејсли Тотен го хранела животното во центарот за диви животни „Фосил рим“ кога тоа ја фатило за нејзината розова кошула и ја кренало во воздух. Снимка од жирафа како одзема мало дете од рацете на нејзината мајка, додека нејзиното ...

На жирафа ѝ понудиле слатки, им го грабнала девојчето- опасно сафари во Тексас (ВИДЕО)

Канал5 - 06.06.2024

Семејство од Тексас решило да помине релаксирачко попладне во природа, верувајќи дека ништо не може да тргне наопаку. Џејсон Тотен, неговата свршеница Сиера Роберт и нивните деца пристигнале во Центарот за диви животни Fossil Rim и започнале голема ...

ЖИРАФАТА ГО ГРАБНА ДЕТЕТО ОД АВТОМОБИЛ: Шокантна сцена на сафари, девојчето седело со мајка си, а потоа и пришло ГЛАДНО ...

Пулс24 - 07.06.2024

Жирафа грабнала двегодишно девојче од автомобил за време на возење на сафари во Тексас!Џејсон Тотен (24) и Сиера Роберт (23) со нивната ќерка го посетија Центарот за диви животни Фосили Рим во Глен Роуз, југозападно од Далас.

[ВИДЕО] Жирафа зграпчила дете (2) на сафари среде бел ден! Омилената туристичка атракција се претворила во ноќна мора

Точка - 08.06.2024

Двегодишната Пејсли Тотен го хранела животното во центарот за диви животни „Фосил рим“ кога тоа ја фатило за нејзината розова кошула и ја кренало во воздух. Снимка од жирафа како одзема мало дете од рацете на нејзината мајка, додека нејзиното ...