TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

4 хороскопски знаци кои остануваат без скршен денар на половина месец (и зошто)

Црнобело - 23.06.2022

На кои хороскопски знаци платата не им стигнува до крај на месец и паричникот им е празен уште на половина месец, па бројат денови до плата, дури и кога земаат висока плата? Едноставно се „уништувачи“ на парите...

Кои 3 хороскопски знаци се „магнет“ за пари и богатство?

Кафе пауза - 23.06.2022

Со доволна мотивација секој од нас може да заработи. Но, за некого тоа може да полесен, а за некого потежок процес. Според астролозите, овие 3 хороскопски знаци најдобро „умеат“ да се справат со финансиите, а освен тоа тие се и „магнети“ за ...

Секогаш финансиски стабилни: Три хороскопски знаци кои се МАГНЕТ за пари

Локално - 23.06.2022

Астролозите се согласуваат дека постојат хороскопски знаци кои се предодредени да добиваат пари дури и кога не се мачат, бидејќи парите „сами им доаѓаат“. Знаци кои се секогаш финансиски стабилни се Лав, Бик и Јарец.

Овие три хороскопски знаци НИКОГАШ нема да побараат помош од вас

Centar - 22.06.2022

Секој од нас го има оној пријател кој е секогаш тука за нас, но кој никогаш нема да побара помош дури и кога му е најпотребна. За некои е под гордоста, други се срамат кога треба да побараат помош, а трети премногу емотивно ја прифаќаат.

Петте НАЈОПАСНИ хороскопски знаци: Сакаат доминација, а треба да се чувате од нивниот гнев

Екран - 22.06.2022

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Астролозите велат дека луѓето родени во овие знаци знаат да бидат крајно агресивни… Некои хороскопски знаци се многу ...

Лесно добиваат сè што сакаат: Хороскопски знаци родени под среќна ѕвезда

Кајгана - 22.06.2022

Повеќето луѓе на различни начини се трудат да си обезбедат што подобар живот, но постојат и такви за кои имате чувство дека едноставно се родени под среќна ѕвезда. Сè што ќе направат им успева, лесно го добиваат тоа што го сакаат.

Овие четири хороскопски знаци се најлоши во заведување – проверете дали сте еден од нив

Точка - 22.06.2022

Некои хороскопски знаци тешко се опуштаат за време на флертувањето. Кога ќе дојде до таква ситуација, тие се збунети и малку изгубени, избезумено ја анализираат ситуацијата за да го најдат соодветниот одговор на флертувањето.

За три хороскопски знаци ова лето ќе биде исполнето со љубов и „врели“ ноќи

Локално - 22.06.2022

Летото конечно е тука. Размислете за тоа: подолги денови, пократки ноќи, време за одмор – многу можности да се заљубите. Ова е веројатно најбезгрижната сезона од сите, и се додека не се чувствувате баш како кога сте биле дете, има уште толку многу ...

Хороскопски знаци на кои кариерата ќе им процвета во втората половина на 2022

Кајгана - 22.06.2022

Ако сте меѓу нив, очекувајте го најдоброто! Изминатиов период можеби не беше лесен кога се во прашање кариерата и приходите кои сте ги оствариле, но затоа за остатокот од годината ѕвездите ви подготвуваат убави изненадувања.

До крајот на 2022 година: Четири знаци во Зодијакот ќе ги следи голема среќа

Вечер Прес - 22.06.2022

Астролошките експерти велат дека четири од хороскопските знаци ќе ги придружува среќа на сите полиња – некои ќе ја најдат љубовта на својот живот, а некои ќе влезат на ново работно место кое ќе биде дополнително платено.

Неочекуван прилив на пари за овие хороскопски знаци до крајот на јуни

Centar - 22.06.2022

Два хороскопски знаци до крајот на месецов ќе имаат големи прилики што се однесува до парите и работата. За овие два знаци следат убави вести, не ја пропуштајте шансата! ЈАРЕЦ Ќе остварите пријателства кои ќе ви помогнат во деловни соработки и ...

БЕГАЈТЕ ОД НИВ КОГА СЕ ЛУТИ! Овие хороскопски знаци се ОПАСНИ кога се нервозни!

Попара - 21.06.2022

Ако ги изнервирате, подобро да не сте во нивна близина! Секој хороскопски знак има посебен карактер, па има и такви типови кои кога се нервираат не бираат зборови за да ве повредат или навредат. Меѓу нив се и овие три хороскопски знаци.

3. хороскопски знаци од денеска ќе имаат најмногу среќа во љубовта, дали сте меѓу нив?

Екран - 21.06.2022

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Еве кои 3. знаци од зодијакот ќе имаат најмногу среќа во љубовта од денес, 21.06.2022 година.

До крајот на 2022 година: Четири знаци во Зодијакот ќе ги следи голема среќа

Centar - 22.06.2022

Астролошките експерти велат дека четири од хороскопските знаци ќе ги придружува среќа на сите полиња – некои ќе ја најдат љубовта на својот живот, а некои ќе влезат на ново работно место кое ќе биде дополнително платено.