TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

На денот кога треба да се соочи со Шкендија, Тотенхем стартуваше со операцијата „Шкрињар“

Спортманија - 24.09.2020

На Мурињо му е потребен квалитетен стопер. Тотенхем денеска ќе ги одмери силите со Шкендија на арената „Тодор Проески“ во Скопје, во рамките од третото квалификациско коло во Лигата на Европа.

Додека Тотенхем е во Скопје директорот Хичн во Милано преговара за Шкрињар

Алфа - 24.09.2020

Додека екипата е во Скопје менаџментот на Тотенхем преговара за нови засилувања. Така деновиве директорот на лондонскиот тим Стив Хичн бил во Милано за да го купи од Интер стоперот Милан Шкрињар.

Тотенхем од Скопје договара трансфер на дефанзивецот на Интер (ФОТО)

Дриблинг - 24.09.2020

Тотенхем е во Скопје, вечерва се среќава со Шкендија во квалификациите за Европа лигата, клубот работи на трансферот на Милан Шкрињар од Интер. Словакот е желба на Мурињо, Тотенхем понудил 50 милиони евра, Интер од претходно најави дека доколку ...

Мурињо продолжува да пазарува од своите поранешни клубови

24Фудбал - 24.09.2020

Жозе Мурињо во Милан Шкрињар гледа решение за срцето на дефанзивата, Тотнем е подготвен да плати 50 милиони евра плус бонуси. Жозе Мурињо ова лето пазарува од своите поранешни клубови, откако во Тотнем дојдоа Регилон и Бејл од Реал Мадрид, следна ...

Додека Мурињо е во Скопје, Тотенхем го договара Скриниар за 50 милиони

Спортски - 24.09.2020

Англиски Тотенхем подготви понуда од 50 милиони евра плус бонуси за словачкиот дефанзивец на Интер Милан Скриниар. Директорот на Тотенхем, Стив Хичен веќе разговарал со агентот на Скриниар во Милано.

Тотенхем нуди 50 милиони евра за Шкрињар

Опсервер - 24.09.2020

Лондон, 24 септември 2020 () – Англиски Тотенхем подготви понуда од 50 милиони евра плус бонуси за словачкиот дефанзивец на Интер Милан Шкрињар. Директорот на Тотенхем, Стив Хичен веќе разговарал со агентот на Шкрињар во Милано.

Тотенхем нуди 50 милиони евра за Шкрињар

Sport M - 24.09.2020

Лондон, 24 септември 2020 (МИА) – Англиски Тотенхем подготви понуда од 50 милиони евра плус бонуси за словачкиот дефанзивец на Интер Милан Шкрињар. Директорот на Тотенхем, Стив Хичен веќе разговарал со агентот на Шкрињар во Милано.

Тотенхем нуди 50 милиони евра за Шкрињар

Курир - 24.09.2020

Англиски Тотенхем подготви понуда од 50 милиони евра плус бонуси за словачкиот дефанзивец на Интер Милан Шкрињар. Директорот на Тотенхем, Стив Хичен веќе разговарал со агентот на Шкрињар во Милано.

Тотенхем нуди 50 милиони евра за Шкрињар

Нетпрес - 24.09.2020

Англиски Тотенхем подготви понуда од 50 милиони евра плус бонуси за словачкиот дефанзивец на Интер Милан Шкрињар. Директорот на Тотенхем, Стив Хичен веќе разговарал со агентот на Шкрињар во Милано.

Тотенхем нуди 50 милиони евра за Шкрињар

Сител - 24.09.2020

Англиски Тотенхем подготви понуда од 50 милиони евра плус бонуси за словачкиот дефанзивец на Интер Милан Шкрињар. Директорот на Тотенхем, Стив Хичен веќе разговарал со агентот на Шкрињар во Милано.

Тотенхем нуди 50 милиони евра за Шкрињар

А1 On - 24.09.2020

Англиски Тотенхем подготви понуда од 50 милиони евра плус бонуси за словачкиот дефанзивец на Интер Милан Шкрињар. Директорот на Тотенхем, Стив Хичен веќе разговарал со агентот на Шкрињар во Милано.

Тотенхем нуди 50 милиони евра за Шкрињар

MakPress - 24.09.2020

Англиски Тотенхем подготви понуда од 50 милиони евра плус бонуси за словачкиот дефанзивец на Интер Милан Шкрињар. Директорот на Тотенхем, Стив Хичен веќе разговарал со агентот на Шкрињар во Милано.