TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Даниел Кајмакоски заврши во болница (ФОТО)

1tv - 14.06.2018

Познатиот пејач Даниел Кајмакоски ги изненади своите пријатели на социјалните мрежи, бидејќи објави фотогафија на која може да се види како лежи во болнички кревет. „1ТВ“ успеа телефонски да го добие Кајмакоски, кој ни изјави дека не станува збор за ...

Кајмакоски ѕвезда и меѓу најмалите: Погледнете што направи среде игротека (фото)

Press24 - 12.06.2018

Миленикот на публиката и победник на музичкото шоу „x фактор“ минатата година се оствари како татко, а често на социјалните мрежи објавува фотографии од своето мало семејтво, послбно од синот Давид.

ДАНИЕЛ КАЈМАКОСКИ: Ништо не ми е поважно од синот

Женски магазин - 12.06.2018

Даниел Кајмакоски ужива во игрите со својот син, Михаил, кој во февруари наполни една година. На својот инстаграм профил, Даниел објави слика од него и од синот во игротека, на која тој го забавува стоејќи на глава.

ДАНИЕЛ КАЈМАКОСКИ: Ништо не ми е поважно од синот

Фактор - 12.06.2018

Даниел Кајмакоски ужива во игрите со својот син, Михаил, кој во февруари наполни една година. На својот инстаграм профил, Даниел објави слика од него и од синот во игротека, на која тој го забавува стоејќи на глава.

Кајмакоски ѕвезда и меѓу најмалите: Погледнете што направи среде игротека со неговиот син и се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Курир - 12.06.2018

Миленикот на публиката и победник на музичкото шоу „Х фактор“ минатата година се оствари како татко, а често на социјалните мрежи објавува фотографии од своето семејтво, послбно од синот Давид.

Погледнете што направи Кајмаковски среде игротека за синот

ЗаЗабава - 13.06.2018

Даниел Кајмаковски минатата година се оствари како татко, а често на социјалните мрежи објавува фотографии од своето семејтво, послбно од синот Давид. Овојпат Даниел изненади со фотографија која ја објави на својот Инстаграм профил.