TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ретроградниот Меркур започна: Животот ќе им биде пекол на овие четири знаци

Во Центар - 02.04.2024

Започна астролошки најпредизвикувачкиот период од годината – ретеограден Меркур. Овој период, кој ќе трае до 25 април, е познат по својата способност да внесе хаос во комуникацијата, врските и финансиите, но некои хороскопски знаци посилно од ...

Астрологија: Што треба да знаете за овој ретрограден Меркур?

Frontline

На „врата ни затропа“ ретроградниот Меркур: Особено претпазливи нека бидат овие 4 знака

Точка

Ретроградниот Меркур ќе донесе предизвици: Хороскопски знаци кои денеска ќе дознаат нешто ново

Слободен Печат

Ретроградниот Меркур започна и трае до 25 април, а доколку верувате во неговото негативно влијание, овие совети ќе ви бидат корисни

Женски магазин

Два хороскопски знаци ќе добијат животна лекција во наредните денови

Еспресо

Денес пристигнува РЕТРОГРАДНИОТ МЕРКУР, а ОВИЕ 3 ЗНАЦИ буквално ЌЕ ГИ ПРЕГАЗИ: Најсилно ќе бидат погодени – ќе им донесе тешки предизвици и проблеми

Во Центар

Во Центар Убавина и Здравје Еспресо Женски магазин Пулс24

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре 03.04.2024 во врска со ...

Екран - 02.04.2024

Овен Работа: За Овенот претстои уште еден напорен работен ден, па затоа треба да ја намалите импулсивноста и по можност разговорите со колегите да ги сведете на минимум, бидејќи можете да кажете нешто што не треба.

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 02.04.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Екран

Дневен хороскоп за вторник, 2-ри април 2024-та

Нетпрес - 02.04.2024

ОВЕН Не преоптоварувајте се на работа, особено затоа што Меркур денес го започнува своето ретроградно движење. Домашните расправии не се исклучени, бидејќи сте целосно во моќта на емоциите, поради промените кои ви претстојат и кои малку ве мачат.

Дневен хороскоп за вторник, 2-ри април 2024-та

365

Дневен хороскоп за вторник, 2-ри април 2024-та

Пулс24

6 НАЈВАЖНИ ДАТУМИ ВО АПРИЛ 2024! Драстични и брзи промени во љубовта и работата, КРАЈОТ НА МЕСЕЦОТ е печат за цела ...

Во Центар - 02.04.2024

Астрологијата ги открива најважните настани во април 2024 година! Месечниот хороскоп за април 2024 година носи големи промени кај многу хороскопски знаци. Иако ќе биде обележан со ретрограден Меркур , ѕвездите велат дека тоа нема да им ги расипи ...

Месечен хороскоп за април 2024: Овен

Скопје инфо

Хороскопски знаци на кои им се менува судбината во април!

Убавина и Здравје

Среќни датуми во април за секој хороскопски знак

Кумановски м.

Еве кој ден во април ќе биде најсреќен за секој хороскопски знак

Точка

Месечен хороскоп за април 2024 година

Факултети - 01.04.2024

Овен Овенот ќе блесне благодарение на новата енергија во април. Со доаѓањето на пролетта ќе почувствувате голема доза на мотивација за вежбање, а благодарение на вашата силна волја, која дефинитивно нема да ви недостига овој период, за миг ќе ...

НАЈТОЧНИОТ СЛОВАЧКИ ХОРОСКОП ЗА АПРИЛ 2024 ГОДИНА! Најдете ја годината на раѓање, многумина ќе имаат „повеќе среќа отколку памет“

Во Центар

НАЈТОЧНИОТ СЛОВАЧКИ ХОРОСКОП ЗА АПРИЛ 2024 ГОДИНА! Најдете ја годината на раѓање, многумина ќе имаат „повеќе среќа отколку памет“

Пулс24