TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИДЕО: Анџелина Џоли управува авион

А1 On - 20.04.2018

Актерката Анџелина Џоли се појавува во докуметарниот филм „Зелената планета на Кралицата“, во кој што се зборува за кралицата Елизабета Втора и нејзините напори за зачувување на околината.

Анџелина Џоли е итно хоспитализирана! Најблиските се загрижени за нејзината состојба!

Хитпортал - 20.04.2018

Поради лоша здравствена состојба и исцрпеност, хоспитализирана е актерката Анџелина Џоли. Австралиски медиум објави дека тааизгубила свест во својот дом и завршила во болница. Најблиските на актерката се загрижени за нејзината состојба а според ...

(ФОТО) Во црно од глава до петици: Новата љубов на Бред Пит го дели модниот вкус на Ангелина Џоли

Екран - 20.04.2018

Убавата изрелска архитектка, Нери Оксман, со кој Бред Пит пронашол среќа не е само природно убава, туку има и стил. Атрактивната бринета е видена пред универзитетот во Кембриџ, каде работи како професорка, облечена во црно од глава до петици.

ВИДЕО: Анџелина Џоли управува со авион

24Инфо - 21.04.2018

Актерката Анџелина Џоли се појавува во документарниот филм „Зелената планета на Кралица“, во кој што се зборува за кралицата Елизабета Втора и нејзините напори за зачувување на околината. Во овој филм кралицата открива интересни детали од животот во ...

Најблиските загрижени за нејзината состојба: Анџелина Џоли изгубила свест и завршила во болница

Сител - 20.04.2018

Поради лоша здравствена состојба и исцрпеност, хоспитализирана е актерката Анџелина Џоли. Австралиски медиум објави дека таа изгубила свест во својот дом и завршила во болница. Најблиските на актерката се загрижени за нејзината состојба а според ...