TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

,,Me влечеше за коса , а потоа мобилниот ми го скрши од лицето” – актерка раскажува како била претепана од Џони Деп ...

Канал5 - 15.04.2019

Американската актерка Амебер Хард раскажа за мачната врска со холивудската ѕвезда Џони Деп. Таа за Дејли Мејл до детали ја раскажа тепачката во мај 2016 , по што решила да се разведе од него.

Дрогата го претвори во "Чудовиште": "Се плашев дека Џони ќе ме убие"

Точка - 15.04.2019

Дрогата го претвори во "Чудовиште" кое ја тепаше и давеше поранешната сопруга Амбер Херд, се наведува во судските документи до кои дојде таблоидот Сан. Амбер, која беше омажена за 55 годишниот Деп нешто повеќе од една година, поднесе контратужба ...

Џони Деп ја тужи поранешната, таа злоставувала и жени

Сител - 14.04.2019

Адвокатите на Џони Деп испратиле судски повици до Амбер Херд, „нејзините пријатели измамници” и на поранешното момче, милијардерот Илон Маск. -Повиците се упатени кон секој, кој и помагал на Амбер во оваа измама и сакаме да ги сослушаме со лавина од ...

Потресно сведочење на Амбер Херд како била тепана и малтретирана од Џони Деп

Таратур - 16.04.2019

Славната холивудска актерка Амбер Херд, во рамки на нејзиното судско сведочење за разводот и судскиот спор кој го води со познатиот актер Џони Деп, открива шокантни детали за тоа како била тепана и малтретирана од бившиот сопруг за време на нивната, ...

Џони Деп ја тужи поранешната, таа злоставувала и жени

MakPress - 14.04.2019

Адвокатите на Џони Деп испратиле судски повици до Амбер Херд, „нејзините пријатели измамници” и на поранешното момче, милијардерот Илон Маск. -Повиците се упатени кон секој, кој и помагал на Амбер во оваа измама и сакаме да ги сослушаме со лавина од ...