TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ФОТО) Бијонсе објави голи снимки и ги вознемири фановите на Ким Кардашијан

Локално - 14.06.2018

Без предупредување, типично за Beyonce, пејачката објави книга за дополнување на турнејата “На второто место”. Иако сликите не се објавени онлајн, тие беа споделени од бројни профили на фанови и ја прикажуваат Бијонсе, како се спрема да плива гола ...

Голотија „на тацна“: Бијонсе и Џеј Зи не сте ги виделе во вакво издание

Таратур - 13.06.2018

Како ретко кој славен брачен пар, мегапопуларните Џеј Зи и Бијонсе се едно од најславните музички семејства во светски рамки кои, кога станува збор за приватноста во домот, особено во спалната, квалитетно се посветени на зачувување на дискрецијата и ...

Бијонсе и Џеј Зи објавија фотографија на која лежат голи во кревет

Убавина и Здравје - 12.06.2018

Моќната музичка двојка Бијонсе и Џеј Зи предизвика бура од реакции на социјалните мрежи со објавата на фотографијата на која лежат голи во кревет. Фотографија ги подели мислењата на нивните обожаватели.