TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

📷Викторија Бекам ги покажа „импресивните“ градинарски вештини на сопругот Дејвид

Локално - 09.06.2024

Светски познатиот поранешен фудбалер е мајстор за многу „занаети“, а неговата сопруга сака да се фали и да му ја покажува на светот неговата сестраност. Викторија Бекам објави неколку слики и видеа на Инстаграм на кои се гледа како нејзиниот сопруг ...

Татко и ќерка, или „љубовници“?! Дејвид Бекам остро искритикуван – љубовта кон Харпер е претерана/ФОТО

Вечер Прес - 07.06.2024

Дејвид Бекам постојано се соочува со критики од јавноста за неговото однесување кон неговата ќерка Харпер Бекам. Иако тој го гледа тоа како излив на татковска љубов, многумина сметаат дека е несоодветно да ја бакнува ќерка си во уста.

ФОТО | „Морничави фотографии“: Дејвид Бекам ги згрози фановите со однесувањето кон ќерка му

Слободен Печат - 07.06.2024

Поранешниот англиски фудбалер Дејвид Бекам и неговата 12-годишна ќерка Харпер викендов присуствуваа на фудбалски натпревар во американскиот град Форт Лодердејл на Флорида. Папарацо-фотографите успеаја да ги фотографираат таткото и ќерката на ...

Дејвид Бекам повторно фотографиран во несоодветен однос со својата ќерка, фановите згрозени

А1 On - 07.06.2024

Дејвид Бекам често е критикуван за врската со ќерката Харпер. Сепак, иако тој го гледа тоа како излив на татковска љубов, многумина сметаат дека неговото однесување е несоодветно. Минатиот викенд Бекам присуствуваше на фудбалски натпревар во Форт ...

„Престани, тоа е ужасно“: Новата фотографија на Дејвид Бекам со ќерката, предизвика гнев кај следбениците

Хаштаг - 07.06.2024

Од мала, Харпер има многу блиски односи со Бекам, што малку ги надминува границите на татковската врска... Фудбалерот Дејвид Бекам ја одвел својата ќерка Харпер на фудбалски натпревар во Форт Лодердејл, САД, а потоа споделил сладок момент со неа.

ФОТО| Дејвид Бекам фотографиран во интимна врска со својата ќерка, фотографијата ги згрози фановите

Во Центар - 08.06.2024

Дејвид Бекам често е критикуван за врската со ќерката Харпер. Сепак, иако тој го гледа тоа како излив на татковска љубов, многумина сметаат дека неговото однесување е несоодветно. Минатиот викенд Бекам присуствуваше на фудбалски натпревар во Форт ...

ФОТО| Дејвид Бекам фотографиран во интимна врска со својата ќерка, фотографијата ги згрози фановите

Пулс24 - 08.06.2024

Дејвид Бекам често е критикуван за врската со ќерката Харпер. Сепак, иако тој го гледа тоа како излив на татковска љубов, многумина сметаат дека неговото однесување е несоодветно.Минатиот викенд Бекам присуствуваше на фудбалски натпревар во Форт ...

Викторија Бекам ги покажа „импресивните“ градинарски вештини на сопругот Дејвид (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 09.06.2024

Светски познатиот поранешен фудбалер е мајстор за многу „занаети“, а неговата сопруга сака да се фали и да ја покажува јавно на светот неговата сестраност. Викторија Бекам објавила неколку слики и видеа на Инстаграм на кои се гледа како нејзиниот ...