TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ФОТО) Џорџини Родригез позира целосно гола

Акцент - 23.02.2021

Модните брендови, дизајнерите и уредниците на престижните списанија започнаа да ѝ нудат ангажмани на Џорџини Родригез поради нејзината огормна популарност и одличен изглед. Џорџина денес важи за една од најскапо платените и најангажираните ...

Вереницата на Кристијано Роналдо позира целосно гола со торба Гучи (ФОТО)

Локално - 23.02.2021

Врската на Џорџини Родригез (27) со Кристијано Роналдо одлично ѝ се исплатеше. Откако ја открија својата романса, модните брендови, дизајнерите и уредниците на престижните списанија започнаа да ѝ нудат ангажмани, за кои наплаќаше и по неколку илјади ...

(ФОТО) ПРЕДАВСТВО ВО ВРЕМЕ НА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ОД КОРОНА ВИРУС – Додека била во породилиште дечкото побегнал со нејзината ...

Екран - 22.02.2021

Новопечената мајка Џес Елдриџ се вратила од болницата со своето бебе и открила дека нејзиното момче побегнало заедно со нејзината мајка. Џес (24) била предадена од партнерот Рајан Шелтон (29).

Целиот живот мислела дека е бела: По смртта на татко и ја открила вистината!

Кумановски м. - 22.02.2021

Џорџина Лотон (28) од Лондон е со темна кожа, а нејзините родители се бели. Кога се родила, немало драма, туку исклучителен мир. Нејзиниот татко не бил лут и не прашал ништо, тој бил само најсреќниот човек на светот.