TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ешли Греам со три корици

Локално - 12.01.2019

За Ешли Греам, годината започнува добро со вистински моден триумф – три корици за февруарското издание на американското издание на списанието Elle. Раскошниот модел позира во различни визии, меѓу кои транспарентен тренч врз бел костим за капење, ...

Ешли Грем ги претставува пролетните/летните трендови во фотосесија за ELLE

МакМода - 11.01.2019

„Плус сајз“ моделот Ешли Грем ја краси насловната страница на феврураското издание на американскиот „Ел“. Фотографирана од Карин Бекоф, моделот со нагласени женски облини на насловната позира во блуза која личи на ѓердан со кристали од Кристијан ...

Ешли Греам порачува: За успешен брак е потребен редовен секс

Кајгана - 10.01.2019

Познатиот модел со облини, Ешли Греам, вели дека за долг и успешен брак најважен е сексот. Таа за магазинот Elle раскажа како го одржува бракот со Џастин Ервин, делејќи им совет на читателките.

Тајната на успешниот брак на Ешли: „Водете љубов почесто“

Пулс24 - 10.01.2019

Најпознатата плус-сајз манекенка Ешли Греам (31) ја открила својата тајна за успешен брак. Таа е ѕвездата на насловната страница на американскиот магазин „El“, а во интервјуто зборувала за тоа како и успева бракот со сопругот Џастин Ервин успешно да ...

Ешли Греам порачува: „За успешен брак е потребен редовен секс“

Убавина и Здравје - 10.01.2019

Ја откри формулата за истрајност Познатиот модел со облини, Ешли Греам , вели дека за долг и успешен брак најважен е сексот. Таа за магазинот Elle раскажа како го одржува бракот со Џастин Ервин , делејќи им совет на читателките.

Ешли Греам порачува: За успешен брак е потребен редовен секс

Курир - 10.01.2019

Познатиот модел со облини, Ешли Греам, вели дека за долг и успешен брак најважен е сексот. Таа за магазинот Elle раскажа како го одржува бракот со Џастин Ервин, делејќи им совет на читателките.

Ешли Грам ја откри нејзината тајна за долг и успешен брак

ЗаЗабава - 11.01.2019

Ешли Греам, вели дека за долг и успешен брак најважен е сексот. Таа за магазинот Elle раскажа како го одржува бракот со Џастин Ервин, делејќи им совет на читателките. „Мојот совет е да постојано да водите љубов, дури и кога не ви е дојдено до секс.

Ешли Греам: „Сексот го спасува бракот“

Репортер - 11.01.2019

Најпознатата плус-сајз манекенка Ешли Греам, вели дека за долг и успешен брак најважен е сексот. Таа за магазинот „Ел“ раскажа дека бракот со Џастин Ервин функционира само затоа што постојано имаат секс.