TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кумановец тешко повреден, со автомобил излетал од „Трета МУБ“,

Кумановски м. - 24.03.2019

Дваесет и шестгодишен кумановец со Б.П. од Куманово се здобил со тешки телесни повреди откако рано утринава околу 04:00 часот излетал со својот автомобил „Сеат Леон“ од булеварот „Трета Македонска ударна бригада“.

Несреќа во Македонија: Возило излета и се преврте, еден тешко повреден

Press24 - 24.03.2019

Нема ден без некоја страшна сообраќајка во Македонија, овој пат во 04 утринава било пријавено дека во Куманово на булеварот “Трета Македонска ударна бригада“ патничко моторно возило “Сеат леон“ со кумановски регистерски таблици излетало и се ...

Тешко повреден 26-годишник, со возило излетал од коловоз во Куманово

+инфо - 24.03.2019

Дваесет и шестгодишник се здобил со тешки телесни повреди, откако со возило „сеат леон“ излетал од коловозот на булеварот „Трета Македонска ударна бригада“ во Куманово. Ова го соопшти Министерството за внатрешни работи.

Возило излетало од патот – млад кумановец со тешки телесни повреди

Скопје1 - 24.03.2019

На 24.03.2019 година во 04,00 часот било пријавено дека во Куманово на булеварот “Трета Македонска ударна бригада“ патничко моторно возило “Сеат леон“ со кумановски регистерски таблици управувано од Б.П.

Рано утрово тешка сообраќајка во Куманово, млад возач тешко повреден, со автомобил излетал од булеварот

Сител - 24.03.2019

Утрово во 04,00 часот било пријавено дека во Куманово на булеварот “Трета Македонска ударна бригада“ патничко моторно возило “Сеат леон“ со кумановски регистерски таблици управувано од Б.П.(26) од Куманово излетало од коловозот.

Teшко повреден кумановец откако со возило излетал од пат

А1 On - 24.03.2019

Утринава во 4 часот било пријавено дека во Куманово на булеварот „Трета Македонска ударна бригада“ патничко моторно возило „Сеат леон“ со кумановски регистерски таблици управувано од 26-годишниот Б.П. од Куманово излетало од коловозот.

Тешко повреден кумановец, со автомобилот излетал од патот

МКД - 24.03.2019

Дваесет и шестгодишeн кумановец се здобил со тешки телесни повреди, откако со возило „Сеат леон" излетал од коловозот на булеварот „Трета Македонска ударна бригада" во Куманово. „Денес во 04,00 часот било пријавено дека во Куманово на булеварот ...

Рано утрово тешка сообраќајка во Куманово, млад возач тешко повреден, со автомобил излетал од булеварот

ТВ21 - 24.03.2019

Утрово во 04,00 часот било пријавено дека во Куманово на булеварот “Трета Македонска ударна бригада“ патничко моторно возило “Сеат леон“ со кумановски регистерски таблици управувано од Б.П.(26) од Куманово излетало од коловозот.

Рано утрово тешка сообраќајка во Куманово, млад возач тешко повреден, со автомобил излетал од булеварот

4NEWS - 24.03.2019

Утрово во 04,00 часот било пријавено дека во Куманово на булеварот “Трета Македонска ударна бригада“ патничко моторно возило “Сеат леон“ со кумановски регистерски таблици управувано од Б.П.(26) од Куманово излетало од коловозот.

Кумановец излета од патот, тешко е повреден

Курир - 24.03.2019

На 24.03.2019 година во 04:00 часот било пријавено дека во Куманово на булеварот „Трета Македонска ударна бригада“ патничко моторно возило „Сеат леон“ со кумановски регистерски таблици управувано од Б.П.

“Сеат Леон“ со кумановски регистерски таблици на булеварот “Трета Македонска ударна бригада“ во Куманово

Опсервер - 25.03.2019

На 24.03.2019 година во 04,00 часот било пријавено дека во Куманово на булеварот “Трета Македонска ударна бригада“ патничко моторно возило “Сеат леон“ со кумановски регистерски таблици управувано од Б.П.