TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фановите зачудени : Девојката на Лајонел Ричи е помлада од неговата ќерка (ФОТО)

Канал5 - 23.02.2021

Обожавателите на пејачот Лајонел Ричи не можеле да поверуваат дека неговата долгогодишна девојка е всушност помлада од неговата ќерка. Ричи (71) веќе некое време е во романтична врска со 30-годишната Лиса Париџи, а натписите на таблоидите велат дека ...

Новата девојка на Лајонел Ричи е дури 9 години помлада од неговата ќерка, но тоа не е сè

Локално - 23.02.2021

Американскиот музичар Лајонел Ричи (71) веќе некое време е во романтична врска со Лиза Париџи (30), а натписите на таблоидите сугерираат дека тие биле во врска од 2014 година, кога таа имала само 23 години.

Луѓето не можат да поверуваат: Лајонел Ричи има девојка која е помлада од неговата ќерка

Слободен Печат - 23.02.2021

Обожавателите на Лајонел Ричи не можат да поверуваат дека неговата долгогодишна девојка всушност е помлада од неговата ќерка. 71-годишниот пејач веќе некое време е во романтична врска со 30-годишната Лиса Параџи, а според натписите во странските ...

Новата девојка на Лајонел Ричи е дури 9 години помлада од неговата ќерка, но тоа не е сè ФОТО

+инфо - 24.02.2021

Американскиот музичар Лајонел Ричи (71) веќе некое време е во романтична врска со Лиза Париџи (30), а натписите на таблоидите сугерираат дека тие биле во врска од 2014 година, кога таа имала само 23 години.

Новата девојка на Лајонел Ричи е дури 9 години помлада од неговата ќерка, но тоа не е сè!

Убавина и Здравје - 24.02.2021

Американскиот музичар Лајонел Ричи (71) веќе некое време е во романтична врска со Лиза Париџи (30), а натписите на таблоидите сугерираат дека тие биле во врска од 2014 година, кога таа имала само 23 години.