TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ирина Шајк повторно во жешко издание – позираше целосно гола за „Вог“ (ФОТО)

Press24 - 23.10.2020

Русинката Ирина Шајк за насловната страна на „модната библија Вог“, позираше потполно гола, покривајќи ги интимните делови со керамики плочки. Фотосесијата за магазинот била снимена во градината на Донатела Версаче, во Милано, а манекенката за ова ...

Поранешниот ангел на Викторија Сикрет позираше гола за насловната на „Вог“: Ирина Шајк во „жешко“ издание! (ФОТО)

Слободен Печат - 23.10.2020

Русинката Ирина Шајк за насловната страна на „модната библија Вог“, позираше потполно гола, покривајќи ги интимните делови со керамики плочки. Фотосесијата за магазинот била снимена во градината на Донатела Версаче, во Милано, а манекенката за ова ...

Ирина Шајк позираше гола за Vogue

Кајгана - 23.10.2020

Атрактивната Русинка Ирина Шајк позираше гола за Vogue, додека нејзините интимни делови се покриени со керамички плочки. Ова несекојдневно фотоснимање е направено во градината на Донатела Версаче во Милано.

(Фото) Ирина Шајк гола на насловната на „Вог“

еМагазин - 23.10.2020

Една од најатрактивните манекенки на денешницата, Русинката Ирина Шајк позираше гола за реномираното списание „Вог“. Нејзините интимни делови ги покри со керамички плочки. Фотосесијата била снимена во градината на Донатела Версаче во Милано.

(ФОТО) Ирина Шајк ВО КУЌАТА НА ВЕРСАЧЕ позирала гола за „Вог“: Ги покрила само интимните делови

Екран - 23.10.2020

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк позирала гола за списанието Вог, покривајќи ги своите интимни делови од телото со керамички плочки. Оваа необична фотосесија со Шајк е снимена во градината на Донатела Версаче во Милано.

(ФОТО) Ирина Шајк повторно има генијален стајлинг: Ефектен фустан споила со тренди јакна која морате да ја имате во ...

Екран - 23.10.2020

Познатата манекенка Ирина Шајк е целосно посветена на својата мала наследничка Леи Де Сеин од врската со нејзиниот поранешен партнер, актерот Бредли Купер. Убавата Русинка работи напорно, па секој слободен момент се обидува да го помине со својата ...

(ФОТО) Ирина Шајк потполно гола во фотосесија за „Вог“

iPortal - 23.10.2020

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк позираше гола за списанието Вог, покривајќи ги своите интимни делови од телото со керамички плочки. Оваа необична фотосесија со Шајк е снимена во градината на Донатела Версаче во Милано.

ФОТО: Ирина Шајк повторно во жешко издание – Целосно гола позираше за „Вог“

Курир - 23.10.2020

Русинката Ирина Шајк за насловната страна на „модната библија Вог“, позираше потполно гола, покривајќи ги интимните делови со керамики плочки. Фотосесијата за магазинот била снимена во градината на Донатела Версаче, во Милано, а манекенката за ова ...

(Фото) Ирина Шајк се соблече гола во градината на Версаче

Репортер - 23.10.2020

Русинката Ирина Шајк за насловната страна на Вог, позираше потполно гола, покривајќи ги интимните делови со керамики плочки. Фотосесијата за магазинот била снимена во градината на Донатела Версаче, во Милано, а манекенката за ова искуство изјави: ...