TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Болката не може да ја снема: Андријана Јаневска за смртта на мајка си

Женски магазин - 15.03.2019

Пејачката, виолинистка и професор на ФМУ Андријана Јаневска за прв пат прозборе за смртта на својата мајка. Јаневска, за естрадниот магазин „Бекстејџ“ изјави дека се надева оти времето лечи сѐ.

Андријана Јаневска прозборе за смртта на својата мајка: „Велат дека времето лечи се’!“

Убавина и Здравје - 15.03.2019

Андријана Јаневска во интервју за „Бекстејџ“ за прв пат во јавноста прозборе за смртта на својата мајка. Познатата пејачка рече дека искрено се надева оти времето лечи се и дека болката со текот на времето која што ја чувствува после нејзиното ...