TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Милица Павловиќ фотографирана без шминка: Сите со неверување гледаат во нејзиното лице (фото)

Убавина и Здравје - 08.12.2023

Милица Павловиќ ги изненади сите со својот изглед без шминка Милица Павловиќ напорно се подготвува за концертот кој ќе го одржи во белградската Старк Арена. Проби со оркестарот, проби за танц… Пејачката не препушта ништо на случајноста, бидејќи ...

Милица Павловиќ повеќе нема да биде будала! Ја откри причината за судирот со Аца Лукас! (ФОТО)

Убавина и Здравје - 08.12.2023

Музичката ѕвезда Милица Павловиќ и познатиот Аца Лукас снимија вистинско ремек дело „Kidaš me“, но токму кога се чинеше дека се во најдобри можни односи го избришаа дуетот и прекинаа секаков контакт.

Милица Павловиќ „удри“ по Аца Лукас: „Кидаш ме“ е сигурно најскапа песна во мојата кариера, нема веќе да бидам будала!

Еспресо - 08.12.2023

Пејачката Милица Павловиќ ги прави последните подготовки за спектакуларниот концерт што ќе го одржи на 23 декември во Штарк Арена, а сега реши да проговори и да им објасни на обожавателите дека е разочарана од колегата Аца Лукас со кој го сними ...