TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Четири хороскопски знаци кои се мајстори за иновации

ТВ21 - 28.09.2023

ИНОВАТОРИТЕ често планираат да го променат светот со своите идеи. Тоа се надарени луѓе кои постојано смислуваат нешто за да решат одредени проблеми. Овие хороскопски знаци се мајстори во ова и можат да се пофалат со врвни иновации.

Доаѓа ретроградниот Марс, кој со себе носи хаос – Кои 4 хороскопски знаци ќе ја завршат годината неславно?

Црнобело

ТРИ знаци кои ќе ги следи среќа до крајот на 2023 година – сè што ќе посакаат може да им се оствари

Lady

Четири хороскопски знаци кои се мајстори за иновации

Zoom

Тешко е да ги разбудите: Овие три хороскопски знаци обожаваат да спијат

Убавина и Здравје - 28.09.2023

Сите знаеме барем една личност која може да спие со часови без да се разбуди. Овие луѓе обично доцнат на работа, го игнорираат алармот и мислат дека спиењето е најслатката активност на светот.

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што нè советуваат ѕвездите за денес, 28.09.2023 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Екран

Хороскопски знаци кои тешко се заљубуваат! Дали препознавате некој?

Попара

За нив октомври и ноември ќе бидат знак на промена: 4 хороскопски знаци ги очекува успех на сите полиња во текот на овие 2 месеци

Женски магазин

Ова се 4-те најтопли хороскопски знаци, сите ги сакаат

Точка

Девојки, изберете мажи родени под овие хороскопски знаци: Ќе ве гледаат како кралица!

Попара

Кои хороскопски знаци лесно го менуваат своето расположение?

Еспресо

Еспресо Убавина и Здравје Во Центар Женски магазин Убавина и Здравје Точка Lady

Се наближува Полната Месечина во Овен – што значи тоа за секој хороскопски знак?

Вечер Прес - 28.09.2023

Полна Месечина во астрологијата го означува времето кога чувствата стануваат поинтензивни, а уникатната енергија на секоја Полна Месечина излегува на површина. Кога ќе се појави полна месечина во огнениот знак Овен, тоа ни носи дополнителна ...

Полната месечина на 29.09 најмногу ќе влијае врз 4 хороскопски знаци: Еден од нив многу ќе профитира, а еве што ги очекува другите!

Убавина и Здравје

Нови врски и пеперутки во стомакот: На 3 хороскопски знаци полната месечина во Овен им носи среќа во љубовта

Женски магазин

В петок е последната Супермесечина годинава: Четири знака ќе имаат судбински пресврт

Кајгана

Полната Месечина во Овен ќе им донесе среќа во љубовта на овие 3 хороскопски знаци!

Кафе пауза

Полната Месечина во Овен ќе донесе среќа во љубовта за три хороскопски знаци

Слободен Печат

Што носи последната Сина Супермесечина за оваа година? 4 знаци ги чекаат големи промени, а еден има шанса за огромен профит

Женски магазин

Алсат-М Zoom

Познат руски астролог открива кои два знака ќе имаат многу пари во октомври

Кајгана - 26.09.2023

Познатиот руски астролог Тамара Глоба неодамна предвиде голема финансиска добивка за два знака од Зодијакот. Таа тврди дека овие два знака во октомври ќе имаат одлична финансиска состојба, како да им се отвораат нови можности кои долгорочно ќе им ...