TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Видео: Сите на гробиштата се држеле за глава – син го закопа татко си во луксузно БМВ

Sky - 14.06.2018

Светот со големо внимание ја пренесе веста за еден син кој решил својот татко да го погреба со луксузен автомобил БМВ, кој му ветил дека ќе го имаат. Имено, синот чиј идентитет е непознат купил возило од 66.000 долари со најнова технологија, па го ...

Нигериец го погребал својот татко во “сандак“ од 75.000 евра (фото)

Канал5 - 13.06.2018

На интернет се шири неверојатна и помалку бизарна фотографија од еден погреб во Нигерија. Извесен Нигериец по име Азубуике останал без својот татко, на кој му ветил дека еден ден ќе му купи луксузен автомобил.

Сите на гробиштата се држеле за глава - син го закопа татко си во луксузно БМВ

Сител - 14.06.2018

Светот со големо внимание ја пренесе веста за еден син кој решил својот татко да го погреба со луксузен автомобил БМВ, кој му ветил дека ќе го имаат. Имено, синот чиј идентитет е непознат купил возило од 66.000 долари со најнова технологија, па го ...

Фотографија од погреб во „бмв“ го збесна светот

+инфо - 12.06.2018

Светските таблоиди пишуваат за несекојдневниот погреб во Нигерија. Ако е за верување, маж познат како Азубуике го закопал својот татко во нов „бмв“ бидејќи одамна му ветил дека еден ден ќе има нов и моќен автомобил.

Нигериец го погребал својот татко во "ковчег" од 75 илјади евра

Точка - 12.06.2018

На интернет се шири неверојатна и помалку бизарна фотографија од еден погреб во Нигерија. Имено, Нигериец по име Азубуике останал без својот татко, кому му ветил дека еден ден ќе му купи луксузен автомобил.

ЛУКСУЗ: Нигериец си го погреба татка во „БМВ“ од 75.000 евра (ФОТО)

Кумановски м. - 13.06.2018

loading... Извесен Нигериец по име Азубуике останал без татко, кому на животот му ветил дека еден ден ќе му купи луксузен автомобил. Меѓутоа, тоа не стигнал да го направи, затоа што татко му починал.