TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Цеце Орешкова се соблече во поодмината бременост!

Вечер - 12.07.2018

Манекенката Цеце Орешкова, по примерот на Бијонсе, се соблече во поодмината бременост. Секси црно-белите фотографии кај што позира со сопругот Кристијан Георгиев, облечена во долна облека, ги сподели на социјалните мрежи, а тие наидоа на позитивни ...

(Галерија) Цеце Орешкова позира разголена неколку дена пред породувањето

Репортер - 12.07.2018

Неколку дена пред да се породи македонската манекенка Цеце Орешкова се соблече во долна облека и го покажа трудничкиот стомак. Таа по примерот на светските ѕвезди направи фотосесија заедно со сопругот Кристијан Георгиев, исто така манекен.

Манекенката секси во поодмината бременост: Цеце Орешкова како Деми Мур

Независен - 12.07.2018

Манекенката и бизнисменка Цеце Орешкова по примерот на славната актерка Деми Мур се соблече во поодмината бременост. Секси црно-белите фотографии кај што позира сама или со сопругот Кристијан Георгиев ги сподели на социјалните мрежи.

Секси трудница: Цеце Орешкова позира во долна облека (ФОТО)

1tv - 11.07.2018

Манекенката Цеце Орешкова и нејзиниот сопруг манекенот Кристијан Георгиев ги бројат деновите кога за првпат ќе станат родители. А, како и светските ѕвезди, така и Цеце реши својата блажена состоја да ја овековечи и да позира пред фото-објективот на ...

Манекенката се разголи во поодмината бременост

Убавина и Здравје - 12.07.2018

Убавата Цеце Орешкова , по примерот на Бијонсе , се соблече во поодмината бременост. Секси црно-белите фотографии кај што позира со сопругот Кристијан Георгиев , облечена во долна облека, ги сподели на социјалните мрежи, а тие наидоа на позитивни ...

По теркот на светските ѕвезди: Бремената Цеце Орешкова позираше разголена (ФОТО)

Скопје24 - 13.07.2018

Манекенката Цеце Орешкова се соблече во поодмината бременост. Секси црно-белите фотографии кај што позира со сопругот Кристијан Георгиев, облечена во долна облека, ги сподели на социјалните мрежи, а тие наидоа на позитивни коментари и реакции.