TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Свиркачи: ЦИА има заловено најмалку 9 НЛО-а, некои неоштетени

Кајгана - 29.11.2023

„Тајната“ канцеларија на американската шпионска агенција наводно заробила 9 „нечовечки летечки објекти“. Американските шпиони успеале да пронајдат најмалку 9 потенцијално вонземски летала, од кои две „целосно недопрени“, објави Daily Mail во ...

Свиркачи тврдат дека ЦИА досега пронашла девет вонземски летала

Кумановски м. - 29.11.2023

Американски разузнавачки агенти успешно пронашле и одзеле најмалку девет потенцијално вонземски летечки објекти, од кои две биле пронајдени целосно недопрени, открива британскиот таблоид Дејли Меил, повикувајќи се на изјави од неоткриени извори.

Свиркачите тврдат дека ЦИА досега пронашла девет вонземски летала, од кои две се целосно недопрени

Денар - 29.11.2023

Американски разузнавачки агенти успешно пронашле и одзеле најмалку девет потенцијално вонземски летечки објекти, од кои две биле пронајдени целосно недопрени, открива британскиот таблоид Дејли Меил, повикувајќи се на изјави од неоткриени извори.