TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кумановец починал во затворот во Крива Паланка

Kumanovo News - 16.09.2020

О.Р. (44) од Куманово, синоќа во 20.55 часот починал во Затвор Куманово – Отворено одделение Крива Паланка. Увид извршиле екипа од Надворешната канцеларија за криминалистички работи Крива Паланка и лекар од Здравствен дом Куманово, кој констатирал ...

Почина млад затвореник, познат неговиот идентитет

Курир - 16.09.2020

На 15.09.2020 во 20:55 часот во СВР Куманово, од Затвор Куманово-Отворено одделение Крива Паланка било пријавено дека во затворот починал осуденикот О.Р.(44) од Куманово. Увид извршиле екипа од Надворешната канцеларија за криминалистички работи ...

Кумановец пронајден починат во затвор

Кумановски м. - 16.09.2020

Четириесет и четиригодишен жител на Куманово вчера бил пронајден починат во затворот во Крива Паланка. – На 15.09.2020 во 20.55 часот во СВР Куманово, од Затвор Куманово – Отворено одделение Крива Паланка било пријавено дека во затворот починал ...

Затвореник почина во затворот во Куманово

Press24 - 16.09.2020

Министертвото за внатрешни работи информираше дека вчера 20:55 часот во СВР Куманово, од Затвор Куманово – Отворено одделение Крива Паланка било пријавено дека во затворот починал 44-годишниот осуденик О.Р. од Куманово.

Почина затвореник во кумановскиот затвор

Макфакс - 16.09.2020

Од Затвор Куманово – Отворено одделение Крива Паланка синоќа било пријавено дека во затворот починал осуденикот О.Р.(44) од Куманово. Увид извршиле екипа од Надворешната канцеларија за криминалистички работи Крива Паланка и лекар од Здравствен дом ...

Почина затвореник во кумановскиот затвор

Вечер - 16.09.2020

Од Затвор Куманово – Отворено одделение Крива Паланка синоќа било пријавено дека во затворот починал осуденикот О.Р.(44) од Куманово. Увид извршиле екипа од Надворешната канцеларија за криминалистички работи Крива Паланка и лекар од Здравствен дом ...

Почина затвореник во кумановскиот затвор

24Инфо - 16.09.2020

На 15.09.2020 во 20.55 часот во СВР Куманово, од Затвор Куманово – Отворено одделение Крива Паланка било пријавено дека во затворот починал осуденикот О.Р.(44) од Куманово. Увид извршиле екипа од Надворешната канцеларија за криминалистички работи ...

Почина затвореник во кумановскиот затвор

iPortal - 16.09.2020

На 15.09.2020 во 20.55 часот во СВР Куманово, од Затвор Куманово – Отворено одделение Крива Паланка било пријавено дека во затворот починал осуденикот О.Р.(44) од Куманово. Увид извршиле екипа од Надворешната канцеларија за криминалистички работи ...

Почина затвореник во кумановскиот затвор

Н.Македонија - 16.09.2020

Од Затвор Куманово – Отворено одделение Крива Паланка синоќа било пријавено дека во затворот починал осуденикот О.Р.(44) од Куманово. Увид извршиле екипа од Надворешната канцеларија за криминалистички работи Крива Паланка и лекар од Здравствен дом ...