TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Погребан синот на Сталоне

Inpress - 22.07.2012

Лос Анџелес, 22. јули 2012 (ИНПРЕС) Синот на Силвестер Сталоне, Сејџ Сталоне, е погребан вчера во Лос Анџелес. На погребот присуствуваа најблиските членови на семејството и пријателите, кои ...

Погребан синот на Силвестер Сталоне

+инфо - 22.07.2012

Познатиот актер Силвестер Сталоне вчера се прости од својот син Сејџ, кој минатата недела беше пронајден мртов во својот дом во Лос Анџелес.

Погребан синот на Силвестер Сталоне

Хитпортал - 22.07.2012

Синот на Силвестер Сталоне, Сејџ Сталоне беше погребан вчера во Лос анџелес. На погребот присуствувале членовите на семејството и пријателите кои 36-годишниот сејџ го опишале како „емотивец кој го ...

Токсично наследство од познатите татковци

Утрински - 20.07.2012

Смртта на Сејџ, синот на Силвестер Сталоне, е далеку од изолиран случај - шоубизнисот е полн со несреќни приказни за децата на ѕвездите кои венеат во големата сенка на нивните познати родители Како ...

Сејџ Сталоне умрел од операција на забите?

МКД - 20.07.2012

Причината за смртта на Сејџ Сталоне сè уште не е разјаснета. Но мајката на Сејџ, Саша, вели дека пред две недели нејзиниот син извадил пет заби, па најверојатно поради претераните болки се предозирал ...

Сталоне најмил детективи за да откријат од што починал неговиот син

Кирилица - 20.07.2012

Силвестер Сталоне ангажирал и приватни детективи за да откријат што се случило со неговиот син Сејџ, кој минатиот петок беше пронајден мртов во својот стан.

Синот на Сталоне предозиран поради болка во забите?

Идивиди - 20.07.2012

Син на американскиот актер Силвестер Сталоне, кој на 36 години почина под неразјаснети околности, најверојатно, подлегнал на лоша комбинација на таблети против болки.

Сака што побрзо да ја дознае причината за смртта на неговиот син

Хитпортал - 19.07.2012

О ткако минатиот петок почина неговиот 36-годишен син, Сталоне изнајми приватен детектив за да ја дознае вистината околу неговата ненадејна смрт.

Сталоне изнајми детективи

ЗаЗабава - 18.07.2012

Откако минатиот петок неговиот син Сејџ (36) беше пронајден мртов во својот дом во Холивуд, глумецот Силверстер Сталоне (66) изнајми приватен детектив со цел да ги дознае сите детали поврзани со ...

Внукот на Сталоне: Сталоне и сопругата имаат вина во смртта на синот

МКД - 18.07.2012

Ед Филити, синот на полусестрата на Сталоне, Ен, откри дека Сејџ Сталоне посебно го погодило тоа што татко му не сакал да му одговори на повикот кога сакал да му го честита роденденот на 6 јули.

Мајката на Сејџ Сталоне тврди дека случајно се предозирал со лекови за забоболка

Макфакс - 18.07.2012

Саша Зак, првата сопруга на Силвестер Сталоне и мајка на Сејџ Сталоне, тврди дека нејзиниот син случајно се предозирал со лекови за болка, откако направил повеќе хируршки интервенции на забар.

Сејџ Сталоне случајно се предозирал со лекови за болка?

Sky - 18.07.2012

Првата сопруга на Силвестер Сталоне и мајка на Сејџ Сталоне, Саша Зак, тврди дека нејзиниот син случајно се предозирал со лекови за болка, откако направил поголема хируршка интервенција на забар.

Сталоне најмува детектив: Како умре син ми?

Идивиди - 18.07.2012

Холивудскиот актер Силвестер Сталоне реши да изнајми приватен детектив кој треба да ја разреши мистеријата околу смртта на неговиот син, Сејџ Сталоне кој беше пронајден мртов пред неполна недела.

Сталоне е виновен за смртта на неговиот син?

Курир - 17.07.2012

Роднината на холивудската ѕвезда Силвестер Сталоне, Еди Филити, го нападна познатиот актер на својот „Фејсбук“ профил објавувајќи дека го смета за виновен за прераната смрт на неговиот син Сејџ ...

Сталоне ја моли јавноста да го почитува споменот на неговиот син

Макфакс - 17.07.2012

Холивудскиот актер Силвестер Сталоне во понеделникот ја замоли јавноста да го почитува споменот на неговиот неодамна починат син, по серијата медиумски написи по смртта на Сејџ Сталоне.

Внукот на Сталоне тврди дека актерот е виновен за смртта на својот син

Макфакс - 17.07.2012

Внукот на на Силвестер Сталоне, Еди Филити го обвини славниот актер на својот Фејсбук профил дека тој е виновен за прераната смрт на неговиот син Сејџ Сталоне.

Роднина на Сталоне тврди дека актерот е виновен за смртта на синот

А1 On - 17.07.2012

Еди Филити, роднина на Силвестер Сталоне, на својот Фејсбук профил, директно го обвинил славниот актер за прераната смрт на неговиот син Сејџ.

Роднина тврди дека Силвестер Сталоне е виновен за смртта на неговиот син

Сител - 17.07.2012

Роднината на холивудската ѕвезда Силвестер Сталоне, Еди Филити, го нападна познатиот актер на својот „Фејсбук“ профил објавувајќи дека го смета за виновен за прераната смрт на неговиот син Сејџ ...

Сталоне ја моли јавноста да го почитува споменот на неговиот син

Алфа - 17.07.2012

Холивудскиот актер Силвестер Сталоне ја замоли јавноста да го почитува споменот на неговиот неодамна починат син, по серијата медиумски написи по смртта на Сејџ Сталоне.

Роднина тврди дека Силвестер Сталоне е виновен за смртта на својот син

Точка - 17.07.2012

Еди Филити, роднина на Силвестер Сталоне на својот Фејсбук профил напишал дека смета дека Сталоне е виновен за смртта на Сејџ Сталоне.

Силвестер Сталоне бил виновен за смртта на неговиот син?!

Sky - 17.07.2012

Еди Филити, роднина на Силвестер Сталоне на својот Фејсбук профил објави дека смета оти Сталоне виновен за прераната смрт на Сејџ Сталоне.

Синот на Сталоне со месеци пред смртта бил „вон себе“ од дрога

+инфо - 16.07.2012

Кога чуле дека чистачката го нашла мртов во собата на чиј под биле расфрлани шишиња со лекови за смирување, пријателите на Сејџ Сталоне биле во шок.

Силвестер Сталоне : Трагично сум погоден

Факултети - 16.07.2012

Легендата Силвестер Сталоне изјави дека е уништен од смртта на неговиот син и им порача на медиумите дека сака да стават крај на шпекулациите и сомнителните известувања.

Извршена аутопсија врз синот на Сталоне

Inpress - 16.07.2012

Лос Анџелес, 16. јули 2012 (ИНПРЕС) Во текот на вчерашниот ден во Лос Анџелес била извршена аутопсија врз телото на синот на Силвестер Сталоне - Сејџ.

Завршена аутопсијата на синот на Сталоне, резултати за два месеци

Нетпрес - 16.07.2012

Аутопсијата на Сејџ Сталоне, син на познатиот Силвестер Сталоне е завршена, но резултатите ќе бидат познати дури по два месеци, додека да бидат направени целосни токсиколошки анализи.

Сталоне: Сејџ беше центарот на мојот универзум

А1 On - 16.07.2012

„Нема поголема болка за родителот од таа кога ќе го загуби своето дете. Затоа јас сакам да ги замолувам луѓето да го почитуваат споменот и талентот на мојот син и да и изразам сочувство на неговата ...

Направена обдукција врз телото на синот од Сталоне

Таратур - 16.07.2012

Резултатите од токсиколошките наоди на обдукцијата направени на телото од починатиот исн на американскиот актер Силвестер Сталоне ќе бидат познати за десетина недели, соопштија официјални лица.

Завршена аутопсијата на Сејџ Сталоне, глумецот моли за почит кон споменот на неговиот син

МКД - 16.07.2012

Аутопсијата на Сејџ Сталоне, синот на познатиот актер Силвестер Сталоне, е завршена, но резултатите ќе бидат познати дури за два месеци, додека да се направат комплетните токсиколошки анализи.

Завршена аутопсијата на синот на Сталоне, резултати за два месеци

Точка - 16.07.2012

Аутопсијата на Сејџ Сталоне, син на познатиот Силвестер Сталоне е завршена, но резултатите ќе бидат познати дури по два месеци, додека да бидат направени целосни токсиколошки анализи.