TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нашинци повредени и во сообраќајка кај Белград

Дневник - 17.07.2012

Четворица македонски државјани, меѓу кои и шестмесечно бебе, се тешко повредени во сообраќајна несреќа, која се случила вчера на излезот од Белград, јавуваат тамошните медиуми.

Македонско семејство повредено во сообраќајка кај Белград

Утрински - 17.07.2012

Четворица македонски државјани, меѓу кои и шестмесечно бебе се повредени во тешка сообраќајна несреќа кај Белград. Како што известуваат српските медиуми, сообраќајката се случила вчераутро околу 4 ...

Четворица македонски државјани, меѓу кои и 6-месечно бебе тешко повредени во сообраќајка кај Белград

Канал5 - 16.07.2012

Четворица македонски државјани меѓу кои и шестмесечено бебе се повредени во тешка сообраќајна несреќа што се случила утрово околу 4 часот на автопат во близина н Белград, јавуваат српските медиуми.

Четворица Македонци, повредени во сообраќајка кај Белград

Дневник - 16.07.2012

Четворица македонски државјани меѓу кои и шестмесечено бебе се повредени во тешка сообраќајна несреќа што се случила утрово околу 4 часот на автопат во близина на Белград, јавува српскиот портал „ ...

Четворица македонски државјани повредени во сообраќајка во Србија

24 Вести - 16.07.2012

Четворица македонски државјани, меѓу кои и 6 месечно бебе се повредени во тешка сообраќајна несреќа кај Белград. Сообраќајката се случила утрото околу 4 часот во правец кон Шид кај бензиската станица ...

Четворица Македонци повредени кај Белград

Телма - 16.07.2012

Четворица Македонци, меѓу кои и едно бебе, биле повредени рано утрово во сообраќајна несреќа во близина на Белград, јавија денеска српски медиуми.

Четворица Македонци повредени во сообраќајка кај Белград

Утрински - 16.07.2012

Четворица македонски државјани, меѓу нив и шестмесечно бебе се повредени во тешка сообраќајна несреќа која се случила утринава на автопатот на излез од Белград, во близина на бензинска станица Змај.

Четворица Македонци, повредени во сообраќајка кај Белград

Inpress - 16.07.2012

Белград, 16. јули 2012 (ИНПРЕС) Четворица македонски државјани меѓу кои и шестмесечено бебе се повредени во тешка сообраќајна несреќа што се случила утрово околу 4 часот на автопат во близина на ...

Четворица Македонци повредени во сообраќајка кај Белград

МКД - 16.07.2012

Четворица Македонци, меѓу кои и едно бебе, биле повредени рано утрово во сообраќајна несреќа во близина на Белград, јавија денеска српски медиуми.

Македонци повредени во сообраќајна несреќа крај Белград - меѓу нив имало и бебе

Press24 - 16.07.2012

Македонци се повредени во тешка сообраќајна несреќа која се случила утрово на автопатот на излезот од Белград, во близина на бензинска станица.

Нова несреќа, четворица Македонци повредени кај Белград

+инфо - 16.07.2012

Четворица македонски државјани, меѓу нив и шестмесечно бебе се повредени во тешка сообраќајна несреќа која се случила утринава околу на автопатот на излез од Белград во близина на бензинска станица ...

Кобен ден за Македонците, четворица повредени во сообраќајка кај Белград

Нетпрес - 16.07.2012

Три возрасни лица и едно бебе се повредени во тешка сообраќајна несреќата што утрово околу четири часот се случила на автопатот на излез од Белград, Србија, соопштиле од Брзата помош за српските ...

Четворица македонски државјани повредени во сообраќајка близу Белград

Макфакс - 16.07.2012

Четворица македонски државјани меѓу кои и шестмесечено бебе се повредени во тешка сообраќајна несреќа што се случила во понеделник наутро на автопатот во близина на Белград.

Четворица Македонци повредени во сообраќајка кај Белград

Сител - 16.07.2012

Во сообраќајна несреќа на излезот од Белград се повредени четворица Македонци, јавија српските медиуми. Меѓу повредените е шесмесечно бебе и три возрасни лица.

Четири македонски државјани повредени во сообраќајка близу Белград

Кајгана - 16.07.2012

Четири македонски државјани меѓу кои и 6-месечено бебе се повредени во тешка сообраќајна несреќа што се случила утрово на автопатот во близина на Белград.

Македонци повредени во сообраќајка кај Белград

Курир - 16.07.2012

Три возрасни лица и едно бебе се повредени во сообраќајна несреќа која утринава околу 4 часот се случила на автопатот на излезот од Белград, јавуваат српските медиуми.

Македонци повредени во сообраќајка кај Белград

Кирилица - 16.07.2012

Четворица македонски државјани меѓу кои и шестмесечено бебе се повредени во тешка сообраќајна несреќа што се случила утрово околу 4 часот на автопат во близина на Белград, јавува српскиот портал ...

Кобен ден за Македонците, четворица повредени во сообраќајка кај Белград

Точка - 16.07.2012

Три возрасни лица и едно бебе се повредени во тешка сообраќајна несреќата што утрово околу четири часот се случила на автопатот на излез од Белград, Србија, соопштиле од Брзата помош за српските ...

Македонци повредени во сообраќајка кај Белград

Sky - 16.07.2012

Српските медиуми јавуваат за тешка сообраќајка во близина на Белград, во која се повредени четворица македонски државјани меѓу кои и шестмесечно бебе.

Четворица Македонци повредени во сообраќајка крај Белград

Либертас - 16.07.2012

Во несреќата 35 годишната жена добила повеќе исекотини по лицето, скршеници по нозете и рацете, девојката се здобила со тешки повреди во пределот на рбетот, а мажот кој управувал со возилото го ...

Повредени Македонци во сообраќајка во Србија

Денешен - 16.07.2012

На автопатот на излез од Белград во сообраќајна незгода се повредени тројца возрасни лица и едно бебе. Немилиот настан се случил утринава околу 4 часот.

Четворица македонски државјани повредени во сообраќајка близу Белград

Канал 77 - 16.07.2012

Четворица македонски државјани меѓу кои и шестмесечено бебе се повредени во тешка сообраќајна несреќа што се случила во понеделник наутро на автопатот во близина на Белград.

Кобен ден за Македонците, четворица повредени во сообраќајка кај Белград

Идивиди - 16.07.2012

Три возрасни лица и едно бебе се повредени во тешка сообраќајна несреќата што утрово околу четири часот се случила на автопатот на излез од Белград, Србија, соопштиле од Брзата помош за српските ...

Нова несреќа на патиштата, Македонци повредени близy Белград

eReporter - 16.07.2012

Четворица македонски државјани,вклучувајќи и шестмесечно бебе, се повредени во сообраќајна несреќа која се случила утринава на автопатот на излез од Белград.