TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бред Пит ја изневерува Анџелина Џоли?

Дневник - 11.09.2010

Бред Пит ја изневерува Анџелина Џоли со млада Французинка што работи како стјуардеса. Американскиот таблоид „Стар“ ја објавил приказната на девојката која работи во приватна авиокомпанија наменета за ...

Актерот ја изневерува Анџелина Џоли?

Утрински - 10.09.2010

Бред Пит ја изневерува Анџелина Џоли со помлада жена, сексапилната француска моделка, која работи како стјуардеса. Американскиот таблоид „Стар“ ја донесува приказната за 22-годишната Французинка, ...

Бред Пит ја изневерува Џоли?

Н.Македонија - 10.09.2010

Познатиот холивудски актер Бред Пит, еден од најпосакуваните мажи во светот, наводно ја изневерува својата сопруга, убавицата Анџелина Џоли, со сексапилна француска глумица и манекенка, која работи ...

Анџелина Џоли нема пријатели

Форум - 10.09.2010

Една од најпознатите холивудски актерки Анџелина Џоли изјавила дека се чувствува осамено и дека нема добри пријатели, пренесува „Дејли мејл“.

Џоли: Се чувствувам осамено оти немам пријатели

Кирилица - 10.09.2010

Една од најпознатите холивудски глумици, Анџелина Џоли, изјави дека е осамена и дека нема вистински пријатели. Иако многумина и завидуваат поради нејзиниот статус, холивудска ѕвезда, сопруга на Бред ...

Анџелина Џоли нема пријатели

Точка - 10.09.2010

Една од најпознатите холивудски актерки Анџелина Џоли изјавила дека се чувствува осамено и дека нема добри пријатели, пренесува „Дејли мејл“.

Анџелина Џоли нема пријатели

Макфакс - 10.09.2010

Една од најпознатите холивудски актерки Анџелина Џоли изјавила дека се чувствува осамено и дека нема добри пријатели, пренесува „Дејли мејл“.

Џоли и Пит купија вила во Италија

ЗаЗабава - 09.09.2010

Најпопуларниот холивудски пар, Анџелина Џоли и Бред Пит, се селат во Италија откако се подновија со новата вила... ... вредна 40 милиони долари.

Љубовницата на Брет Пит открива...

Интересно - 09.09.2010

Американските интернет портали пишуваат дека холивудскиот актер ја изневерува својата поубава половина со стјуардеса. "Ми рече дека сум подобра во кревет од Анџелина"...

Бред Пит ја изневерува Анџелина Џоли?

Точка - 09.09.2010

Бред Пит ја изневерува Анџелина Џоли со млада Французинка која работи како стјуардeса. Американскиот таблоид Star ја објавил приказната на девојката која работи во приватна авио компанија наменета за ...

Бред Пит ја изневерува Анџелина Џоли

eReporter - 09.09.2010

Бред Пит ја изневерува Анџелина Џоли со млада жена, сексипилен француски модел, кој работи како стјуардеса . Американскиот таблоид Стар пренесува дека 22-годишната Французинка, наводно работи за ...

Стјуардеса: Имав секс со Бред Пит во авион

Таратур - 09.09.2010

Расин, француска стјуардеса и фотомодел, тврди дека имала секс со Бред Пит во авион. 22-годишната стјуардеса добила пофалба од актерот дека во кревет била подобра од Анџелина.

Анџелина Џоли во посета на бегалскиот камп во Пакистан

Кирилица - 08.09.2010

- Степенот на оваа катастрофална состојба не може ни да ја замислите. Не се во прашање само поплавите туку и три децении, колку што луѓето во Пакистан се домаќини на Авганистанските бегалици, нивните ...

Енџи го натерала Бред да го посети пластичниот хирург

Точка - 08.09.2010

Анџелина Џоли успеала да го натера Бред Пит да го посети неговиот пластичен хирург и да ги испегла борите на лицето. На инсистирање на Џоли, Бред Пит го посетил пластичниот хирург за да ги испегла ...

Анџелина никогаш не застанува

Интересно - 07.09.2010

Во Пакистан собира помош за жртвите од поплавите... Анџелина Џоли нема пауза меѓу снимањето на филмови и добротворната работа. Денес ги посетила жртвите од поплавите на северозападот од Пакистан.

Анџелина Џоли во Пакистан

Сител - 07.09.2010

Американската актерка Анџелина Џоли (34) допатува во Пакистан во својство на амбасадор на добра волја на Високиот Комесаријат на ОН за бегалци УНЦХР, за да ги посети жртвите погодени од поплавите кои ...

Анџелина Џоли во Пакистан собира помош за жртвите од поплавите

Канал5 - 07.09.2010

Анџелина Џоли е на северозападот на Пакистан- денеска ги посети жртвите на тамошните поплави.Амбасадорката на ОН со своето доаѓање сака да го привлече вниманието на светот на проблемите на овие луѓе.

Анџелина Џоли во Пакистан

Точка - 07.09.2010

Американската актерка Анџелина Џоли (34) допатува во Пакистан во својство на амбасадор на добра волја на Високиот Комесаријат на ОН за бегалци УНЦХР, за да ги посети жртвите погодени од поплавите кои ...

Анџелина Џоли во Пакистан

Нетпрес - 07.09.2010

Американската актерка Анџелина Џоли (34) допатува во Пакистан во својство на амбасадор на добра волја на Високиот Комесаријат на ОН за бегалци УНЦХР, за да ги посети жртвите погодени од поплавите кои ...