TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Врањеш во телефонот има порно снимка со Карлеуша: Јелена е подготвена да му исплати 300.000 евра за експлицитното видео

Канал5 - 20.01.2019

Огњен Врањеш и Јелена Карлеуша долго време држеле експлицитно видео во своите телефони, а кога Душко дознал дека таа го изневерува, ЈК ја избришала снимката. Меѓутоа фудбалерот и понатаму ја има нивната снимка во телефонот и ја чува како последен ...

Карлеуша ќе полуди: Огњен Врањеш повторно провоцира! (ФОТО)

Либертас - 20.01.2019

Пејачката Јелена Карлеуша се најде во центарот на порно скандал, кога фудбалер Огњен Врањеш објави нејзини голи фотографии. Приказната околу порно аферата со денови не запира, а вчера Јелена Карлеуша објави фотографија на Инстаграм, во лежечка ...

Роденденска фотка! Јелена Карлеуша објави фотографија од роденденот на Душко

Хитпортал - 20.01.2019

Скандалозната пејачка Јелена Карлеуша која и понатаму ја бранува јавноста со својот секс скандал и понатаму е во Кина со своето семејство. И покрај лошите денови и напнатата атмосвера меѓу сопружниците сепак успеаа заедно да го прослават роденденот ...

Карлеуша рече дека ќе се вади на хакери!

iPortal - 20.01.2019

Јелена Карлеуша се најде во центар на порно скандал кога босанскиот фудбалер Огњен Врењеш пласирал експлицитни матреијали во јавност, за нивната наводна долгогодишна врска. Пејачката веднаш се демантирала, правдајќи се дека во прашање е монтажа од ...

Карлеуша пред 4 месеци сама си кажа како ќе се правда ако излезат нејзини голи фотки

Курир - 20.01.2019

Јелена Карлеуша се најде во центар на порно скандал кога босанскиот фудбалер Огњен Врењеш пласирал експлицитни матреијали во јавност, за нивната наводна долгогодишна врска. Пејачката веднаш се демантирала, правдајќи се дека во прашање е монтажа од ...

Нејзините неверства излегуваат на виделина: Карлеуша спиела и со телохранителот

Курир - 20.01.2019

По објавените експлицитни фотографии од српската пејачка Јелена Карлеуша, во јавноста се шират и озборувања за нејзиниот претходен скандал додека била во брак со Бојан Кариќ, пишуваат српските медиуми.

Јелена Карлеуша му го честиташе роденденот на сопругот, но потоа брзо го измени постот ФОТО

Слободен Печат - 20.01.2019

Душко Тошиќ вчера го славеше 34 роденден во интимна атмосвера покрај неговата сопруга и децата. Имено, откако изби аферата помеѓу неговата сопруга и Огњен Врањеш, сите очи се вперени кон нив.

Карлеуша пред четири месеци сама си кажа како ќе се правда ако излезат нејзини голи фотки

Република - 20.01.2019

Јелена Карлеуша се најде во центар на порно скандал кога босанскиот фудбалер Огњен Врењеш пласирал експлицитни матреијали во јавност, за нивната наводна долгогодишна врска. Пејачката веднаш се демантирала, правдајќи се дека во прашање е монтажа од ...

Карлеуша му го честиташе роденденот на Душко, но потоа брзо го измени постот

Република - 20.01.2019

Душко Тошиќ вчера го славеше 34 роденден во интимна атмосфера покрај неговата сопруга и децата. Имено, откако изби аферата помеѓу неговата сопруга и Огњен Врањеш, сите очи се вперени кон нив.

Врањеш опседнат со Карлеуша

Република - 20.01.2019

Секс аферата на Јелена Карлеуша неколку дена е главна вест во српските медиуми. Се започна откако во јавноста се појавија експлицитни фотографии на Јелена Карлеуша, која наводно, ги испратила на фудбалерот Огњан Врањеш.

Нова провокација од Врањеш: Јелена ги крена нозете, па тој вака го возврати ударот (ФОТО)

Курир - 20.01.2019

Пејачката Јелена Карлеуша се најде во центарот на порно скандал, кога фудбалер Огњен Врањеш објави нејзини голи фотографии. Приказната околу порно аферата со денови не запира. Вчера Јелена Карлеуша објави фотографија на Инстаграм, во лежечка ...

Љубовниот живот на Карлеуша – Од мафијаши, преку бизнисмени до фудбалери

Република - 20.01.2019

Познатата српска пејачка, Јелена Карлеуша, има богато искуство кога се работи за изборот на мажи. 41 годишната турбо-фолк ѕвезда често ги менуваше партнерите. Во средината деведесеттите години, Јелена беше во врска со еден од водачите на Земунскиот ...

Карлеуша му го честиташе роденденот на Душко, но потоа брзо го измени постот (ФОТО)

Курир - 20.01.2019

Душко Тошиќ вчера го славеше 34 роденден во интимна атмосвера покрај неговата сопруга и децата. Имено, откако изби аферата помеѓу неговата сопруга и Огњен Врањеш, сите очи се вперени кон нив.

Прва заедничка фотографија на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ по порно аферата (фото)

Вистина.мк - 20.01.2019

Се уште се актуелни вестите околу порно аферата на Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огнен Врашњеш. Имено, се започна на Божиќ кога наводно сопругот на Карлеуша, Душко Тошиќ проношал пораки од допишувањата меѓу Карлеуша и Огнен.

Огњан Врањеш опседнат со Карлеуша

Репортер - 20.01.2019

Откако во јавноста се појавија експлицитни фотографии на Јелена Карлеуша, која наводно, ги испратила на фудбалерот Огњан Врањеш, во јавноста не престануваат пишувањата за секс аферата. Дури Врањеш стана популарен во медиуумите.

Карлеуша ќе полуди: Огњен Врањеш повторно провоцира! (ФОТО)

1tv - 20.01.2019

Пејачката Јелена Карлеуша се најде во центарот на порно скандал, кога фудбалер Огњен Врањеш објави нејзини голи фотографии. Приказната околу порно аферата со денови не запира, а вчера Јелена Карлеуша објави фотографија на Инстаграм, во лежечка ...

Како изгледа луксузната куќа од 2.5 милиони евра, подарок од Душко за Јелена

Република - 20.01.2019

Вилата вредна два и пол милиони евра, која Душко Тошиќ ја купи од Драган Стојковиќ Пикси како подарок за неговата сопруга, се наоѓа во елитниот дел на Белград, Сењак. Куќата на три спрата, четири тоалети, внатрешен и надворешен базен, две гаражи и ...

Вилата која и ја купил Душко на Карлеуша вреди 2,500,000 евра! (ФОТО)

1tv - 20.01.2019

Душко Тошиќ неодамна од Драган Стојковиќ Пикси купи како поклон куќа во Дедиње за својата сопруга Јелена Карлеуша! Вилата во Дедиње вреди околу 2 ипол милиони евра ,а нашата екипа ја пронајде недвижнината која сега ја чува еден господин, а се чека ...

Роденденско интервју на Душко: Се надевам дека е свесна дека згреши!

Република - 20.01.2019

Српскиот фудбалер Душко Тошиќ го прослави 34 роденден во Кина заедно сопругата Јелена Карлеуша и нивните две ќерки, Ника и Атина. Во 2008 година, кога Тошиќ беше српски репрезентативец и фудбалер во Вердер, во роденденско интервју ја критикуваше, ...

Мајка која ова не го заслужи: Дара Бубамара за аферата на Карлеуша

Република - 20.01.2019

Српската пејачка Јелена Карлеуша е во центарот на скандалот за кој веќе десетина дена пишуваат балканскиот медиуми откако во јавност излегоа нејзини експлицитни фотографии и преписки со фудбалерот Огњен Врањеш.

Карлеуша спиела и со телохранителот

Пулс24 - 20.01.2019

По објавените експлицитни фотографии од српската пејачка Јелена Карлеуша, во јавноста се шират и озборувања за нејзиниот претходен скандал додека била во брак со Бојан Кариќ, пишуваат српските медиуми.

Се огласи Дивна, мајката на Јелена Карлеуша

Пулс24 - 20.01.2019

Сопругот на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ, денеска го прослави 34-тиот роденден со семејството во Кина. Во бурата од секс-скандалот на неговата сопруга сите очи се вперени кон ова семејство.

Јелена Карлеуша ја засени Северна Македонија

еМагазин - 20.01.2019

Главна вест изминативе денови во Македонија не беше нејзиното ново име – Северна Македонија, загадувањето или официјализирањето на албанскиот јазик како втор службен во земјава, туку контраверзната српска пејачка – Јелена Карелуша.

Врањеш очигледно не се откажува, се уште и праќа тајни пораки на Карлеуша

Пулс24 - 20.01.2019

Во екот на порно аферата со Огњен Врањеш која го разбранува целиов регион, Јелена Карлеуша замина кај сопругот Душко Тошиќ во Кина. Брачната двојка во семејна атмосфера го прослави 34-от роденден на фудбалерот.

Уште пред 4 месеци Карлеуша кажа што ќе прави ако се појави некоја нејзина гола слика!

Пулс24 - 20.01.2019

Целата сага со порно скандалот кој го тресе регионот и во кој Јелена Карлеуша се најде започна кога босанскиот фудбалер Огњен Врењеш пред очите на јавноста пласираше експлицитни материјали, за нивната божемна долгогодишна врска.

(ВИДЕО) ПРВО ВИДЕО ПО СЕКС СКАНДАЛОТ: Карлеуша по ова снимање била однесена во болница

MTM - 20.01.2019

Се шпекулираше како Карлеуша на снимање на емисијата ,,Звезде гранда,, доживеала нервен напад, а сега излегоа и снимки кои кажуваат се. Карлеуша која е член на жирито на ова музичко натпреварување и ментор на многу кандидати, на снимањето беше ...

ДАЛИ КАРИЕРАТА НА ЈК ВО СРБИЈА Е ЗАВРШЕНА? Душко Тошиќ и поставил ултиматум на Јелена

MTM - 20.01.2019

Душко Тошиќ наводно ставил ултиматум, ако Јелена Карлеуша, сака да остане во брак со него. Фудбалерот на пејачката и предложил, таа и ќерките да се преселат во Кина, за семејството да биде заедно! После порно-скандалот што го потресе целиот регион, ...

Врањеш поради секс скандалот ангажирал обезбедување

Убавина и Здравје - 19.01.2019

Огњен Врањеш, фудбалерот на Андерлехт и репрезентативец на Босна и Херцеговина овие денови е во центарот на јавноста порад секс скандалот што изби со пејачката Јелена Карлеуша Огњен Врањеш , фудбалерот на Андерлехт и репрезентативец на Босна и ...

Пред ќерките се преправаат дека се е во ред: Душко вчера славеше роденден, а Карлеуша беше со него

Убавина и Здравје - 19.01.2019

Скандалот во кој се најдоа Јелена Карлеуша, Огњен Врањеш и Душко Тошиќ не стивнува. Скандалот во кој се најдоа Јелена Карлеуша, Огњен Врањеш и Душко Тошиќ не стивнува. Пејачката вчера требаше да се врати во Србија, заради работни обврски, но поради ...

Ја држи во раце: Врањеш има порно филм со Карлеуша

Убавина и Здравје - 19.01.2019

Огњен и Јелена долго време чувале експлицитно видео од нивниот секс во телефоните, но кога Душко разбрал дека Јелена го изневерува, таа видеото го избришала Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш имаат порно филм кој секој момент може да се појави во ...

Неочекуван пресврт во аферата Карлеуша – Врањеш: На Огњен жена му ќе му прости се, а еве што решил Душко!

Убавина и Здравје - 19.01.2019

Порно скандалот, во кој главни актери се Јелена Карелуша (41) и Огњен Врањеш (30) не престанува да ја интригира јавноста Порно скандалот, во кој главни актери се Јелена Карелуша (41) и Огњен Врањеш (30) не престанува да ја интригира јавноста, а оваа ...

Јелена Карлеуша хоспитализирана, доживеала нервен слом

Убавина и Здравје - 19.01.2019

Хаос… Јелена Карлеуша имала тежок нервен слом кога на интернет се појавиле експлицитните фотографии и докази дека го измамила сопругот Душко Тошиќ со единаесет години помладиот фудбалер Огњен Врањеш.

„Ќе те убијам поради Врањеш“ : Тошиќ и се заканувал на Карлеуша

Убавина и Здравје - 19.01.2019

Пејачката во една преписка со фудбалерот на Андерлехт, со кој тајно се гледала дури две години, спомнувала планови за заедничка иднина, но нагласила дека тоа ќе биде тешко поради нејзиниот маж Јелена Карлеуша му се поверила на Огњен Врањеш дека ...

Ќе биде јако: Врањеш и Карлеуша во исто време стигнуваат во Белград

Убавина и Здравје - 19.01.2019

На големо се шпекулира дека тие ќе се сретнат, но не и дека ќе поминат незабележани Како што пишуваат српските медиуми, Огњен Врањеш во недела попладене треба да допатува во Србија. Босанскиот фудбалер во најголема тајност доаѓа со вечерниот лет.

Душко денес слави роденден, Карлеуша ужива со кренати нозе

Убавина и Здравје - 19.01.2019

Се фотографираше сама Во центарот на порно скандалот на Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш , пејачката денеска повторно се огласи на социјалните мрежи. Имено таа објави фотографија на која се гледаат само нејзните кренати нозе, кои ги ставила на тросед, ...

Јелена Карлеуша останува во Кина! Снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ одложено на неодредено

Хитпортал - 19.01.2019

Јелена Карлеуша и понатаму е во центарот на вниманието во сите балкански медиуми преку порно скандалот предизвикан од преписките и порно фотографиите кои што ги објави во медиумите босанскиот фудбалер Огњен од тајната врска со пејачката.

Нови детали за секс аферата – Јелена Карлеуша била трудна од Врањеш

Убавина и Здравје - 19.01.2019

Скандал дамата му се пожалила на фудбалерот дека чувствува болки во градите Љубовта помеѓу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш била веројатно толку силна, што фолк-ѕвездата во еден момент посакала на босанскиот фудбалер да му роди дете – пишуваат ...

Карлеуша пред четири месеци сама си кажа како ќе се правда ако излезат нејзини голи фотки

Убавина и Здравје - 19.01.2019

Не насетувајќи што ќе и се случи, ја открила стратегијата пред не цели четири месеци Јелена Карлеуша се најде во центар на порно скандал кога босанскиот фудбалер Огњен Врењеш пласирал експлицитни матреијали во јавност, за нивната наводна ...

По молкот од неколку дена Јелена Карлеуша се огласи од Кина! /ФОТО/

Хитпортал - 19.01.2019

Пејачката Јелена Карлеуша која што изминативе неколку денови е меѓу најозборуваните личности и меѓу најактуелните во медиумите на балканот се огласи на својот Инстаграм профил. Таа со своето семејство е во Кина каде што замина откако започна ...

ФОТО: Се огласи Карлеуша од Кина - вака го прославува роденденот на сопругот

Press24 - 19.01.2019

Познатата пејачка Јелена Карлеуша, за која изминатиов период се крена голема прашина околу секс скандалот со фудбалерот Огњан Врањаш, објави стои на инстаграм каде може да се види дека таа ужива во хотелската соба во која е сместена заедно со ...

Врањеш ја држи во раце Карлеуша: Пејачката му понудила 300.000 евра за да го скрие доказот а тој и ја треснал ...

Скопје24 - 19.01.2019

Јелена Карелуша и Огњен Врањеш имаат заедничко видео кое во секој момент може да се појави во јавност. Пејачката и нејзиниот љубовник се снимале уште во август 2017 година. Огњен и Јелена долго време чувале експлицитно видео, но кога Душко разбрал ...

(ФОТО) Карлеуша после аферата доживеала „нервен слом“ и нуди 300.000 евра за видеото на Врањеш!

Екран - 19.01.2019

„Додека беа во врска Јелена и Огњен често разменуваа скокотливи снимки и фотографии. Со оглед на тоа дека живееле во различни држави и дека не можеле често да се гледаат, морале да ја одржуваат страста“ Јелена Карлеуша имала тежок нервен слом кога ...

Денес му е на Душко роденден, Карлеуша му подготвува изненадување?!

Курир - 19.01.2019

Скандалот во кој се најдоа Јелена Карлеуша, Огњен Врањеш и Душко Тошиќ не стивнува. Пејачката вчера требаше да се врати во Србија, заради работни обврски, но поради брачната криза, реши со ќерките да остане во Кина.

Карлеуша објави ново стори на Инстаграм, дали се смирија со Душко

Република - 19.01.2019

Познатата пејачка Јелена Карлеуша, за која изминатиов период се крена голема прашина околу секс скандалот со фудбалерот Огњан Врањаш, објави стои на инстаграм каде може да се види дека таа ужива во хотелската соба во која е сместена заедно со ...

Карлеуша останува во Кина: Голема причина за славење во домот на семејството

Скопје24 - 19.01.2019

Скандалот во кој се најдоа Јелена Карлеуша, Огњен Врањеш и Душко Тошиќ не стивнува. Пејачката вчера требаше да се врати во Србија, заради работни обврски, но поради брачната криза, реши со ќерките да остане во Кина.

Пеколот за Карлеуша допрва следува: Врањеш има порно филм со пејачката и наскоро ќе го објави

Курир - 19.01.2019

Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш имаат порно филм кој секој момент може да се појави во јавност. Пејачката и нејзиниот љубовник се снимале за време на секс во август 2017 година, а оние кои ја виделе нивната акција во кревет, велат дека би им ...

Неочекуван пресврт во аферата Карлеуша – Врањеш: На Огњен жена му ќе му прости се, а еве што решил Душко

Скопје24 - 19.01.2019

Во скандалот, во кој главни актери се Јелена Карелуша(41) и Огњен Врањеш(30) не престанува да ја интригира јавноста, а оваа сапуница сега поприма неочекуван пресврт. Имено, како што се дознава Душко Тошиќ, кој до вчера беше решен да се разведе од ...

Први заеднички фотографии по секс-скандалот: Јелена со длабоко деколте, а погледот на Душко многу кажува

Курир - 19.01.2019

Секс-скандалот со експлицитни фотографии и преписките помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, уште е главна тема во медиумите од соседството. Пејачката, која инаку е многу активна на социјалните мрежи, денеска за прв пат откако изби ...

Се јави и Дивна Карлеуша

Република - 19.01.2019

Сопругот на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ, денеска го прослави 34-тиот роденден со семејството во Кина. Во бурата од секс-скандалот на неговата сопруга сите очи се вперени кон ова семејство.

Карлеуша го изневерувала Душко во нивната спална, и ќерките виделе

Репортер - 19.01.2019

По секс скандалот со Јелена Карлеуша, сега и нови детали. Курир пишува дека Јелена често имала секс со Огњан на брачниот кревет, додека Душко бил во странство. “Јелена и Огњен често биле забележани во куќата на Јелена и Душко во Белград.

Ќе те убијам поради Врањеш: Тошиќ и се заканувал на Карлеуша

Република - 19.01.2019

Јелена Карлеуша му се поверила на Огњен Врањеш дека сопругот Душко Тошиќ и се заканувал поради нејзината афера. Пејачката во една преписка со фудбалерот на Андерлехт, со кој тајно се гледала дури две години, спомнувала планови за заедничка иднина, ...

Пред ќерките се преправаат дека се е во ред: Душко денеска слави роденден, а Карлеуша е со него

Република - 19.01.2019

Скандалот во кој се најдоа Јелена Карлеуша, Огњен Врањеш и Душко Тошиќ не стивнува. Пејачката вчера требаше да се врати во Србија, заради работни обврски, но поради брачната криза, реши со ќерките да остане во Кина.

Ја држи во рака: Врањеш има порно филм со Карлеуша

Република - 19.01.2019

Јелена Карелуша и Огњен Врањеш имаат порно филм кој секој момент може да се појави во јавност. Пејачката и нејзиниот љубовник се снимале за време на секс во август 2017 година, а оние кои ја виделе нивната акција во кревет, велат дека би им ...

Најнови пикантерии од прељубничката афера на српската фолк дива: Карлеуша останала трудна од Врањеш?

Вистина.мк - 19.01.2019

Љубовта помеѓу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш била веројатно толку силна, што фолк-ѕвездата во еден момент посакала на босанскиот фудбалер да му роди дете – пишуваат српските медиуми, наведувајќи дека според информациите што ги поседуваат, но и ...

Неочекуван пресврт во аферата Карлеуша – Врањеш: На Огњен жена му ќе му прости се, а еве што решил Душко!

Република - 19.01.2019

Порно скандалот, во кој главни актери се Јелена Карелуша(41) и Огњен Врањеш(30) не престанува да ја интригира јавноста, а оваа сапуница сега поприма неочекуван пресврт. Имено, како што се дознава Душко Тошиќ, кој до вчера беше решен да се разведе од ...

ФОТО: Карлеуша објави ново стори на инстаграм, значи ли ова дека нема да се разведат со Душко

Курир - 19.01.2019

Познатата пејачка Јелена Карлеуша, за која изминатиов период се крена голема прашина околу секс скандалот со фудбалерот Огњан Врањаш, објави стои на инстаграм каде може да се види дека таа ужива во хотелската соба во која е сместена заедно со ...

Целосен пресврт: Жена му на Огњен одлучи да му прости, а еве што одлучи Душко!

1tv - 19.01.2019

Порно-скандалот, во кој главни актери се Јелена Карлеуша (41) и Огњен Врањеш (30), не престанува да ја изненадува јавноста, а оваа сапуница сега има потполно неочекуван пресврт! Имено, како што пишуваат српските медиуми, Душко Тошиќ, кој од вчера ...

Во сред скандалот Душко слави роденден, а еве како баш денеска се огласи Врањеш

Република - 19.01.2019

Во сред скандалот кој трае веќе неколку дена, а токму денеска Душко Тошиќ го слави својот роденден се огласи и босанскиот фудбалер Огњен Врањеш. Тој на социјалните мрежи постави фотографија од сала за вежање, со која покажа дека се враќа на ...

(Фото) Ем секс, ем пукнете душмани-Карлеуша пак провоцира

Репортер - 19.01.2019

Познатата пејачка Јелена Карлеуша, деновиве е топ тема во регионот, по секс скандалот со фудбалерот Огњан Врањаш. Таа и покрај тоа, реши да објави ново стори на Инстаграм , за да покаже дека ужива во хотелската соба.

Ќе биде јако: Огњен и Карлеуша во исто време стигнуваат во Белград

Република - 19.01.2019

Како што пишуваат српските медиуми, Огњен Врањеш во недела попладене треба да допатува во Србија. Босанскиот фудбалер во најголема тајност доаѓа со вечерниот лет. Она што е извесно е дека Јелена Карлеуша која денеска го прославува роденденот на ...

Додека со кренати нозе прославува роденден, сите се прашуваат каде е Душко

Република - 19.01.2019

Во центарот на порно скандалот на Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш, пејачаката денеска повторно се огласи на социјалните мрежи. Имено таа објави фотографија на која се гледаат само нејзните кренати нозе, кои ги ставила на тросед, а за кој се ...

Карлеуша и Тошиќ прв пат во јавноста по скандалот: Јелена никогаш поубава во црвено, но лицето на нејзиниот сопруг ...

Скопје24 - 19.01.2019

Популарната пејачка Јелена Карлеуша се најде во центарот на голем скандал кога “протекоа” нејзини фотографии со експлицитна содржина, а кои наводно Јелена му ги испраќала на фудбалерот Огнен Врањеш.

(Фото) По сексот, Карлеуша и Душко денес со роденденска торта

Репортер - 19.01.2019

Популарната пејачка Јелена Карлеуша во секси црвен фустан , денес го слави роденденот на сопругот Душко Тошиќ. Таа е во Кина, заедно со ќерките, иако е во центарот на вниманието зардаи секс скандалот со фудбалерот Огњан Вранеш.

Прва заедничка слика по аферата: Лицето на Душко говори сè

Република - 19.01.2019

Секс-скандалот со експлицитни фотографии и преписките помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, се уште е главна тема во медиумите од соседството, а пејачката која е многу активна на социјалните мрежи, денеска за прв пат откако изби аферата ...

ФОТО: Се огласи Дивна, мајката на Јелена Карлеуша

Курир - 19.01.2019

Сопругот на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ, денеска го прослави 34-тиот роденден со семејството во Кина. Во бурата од скандалот на неговата сопруга сите очи се вперени кон ова семејство. На социјалните мрежи се огласи и Дивна, славната мајка на ...

(ФОТО) КАРЛЕУША И ДУШКО СО ЗАЕДНИЧКА ФОТОГРАФИЈА: Вака го слават роденденот на Душко

MTM - 19.01.2019

Секс-скандалот со експлицитни фотографии и преписките помеѓу Јелена Карлеуша и анонимниот фудбалер, кој со аферата стана познат, Огњен Врањеш, се уште е главна тема во медиумите од соседството, па и кај нас.

Први заеднички фотографии по секс-скандалот: Јелена со длабоко деколте

Пулс24 - 19.01.2019

Секс-скандалот со експлицитни фотографии и преписките помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, уште е главна тема во медиумите од соседството. Пејачката, која инаку е многу активна на социјалните мрежи, денеска за прв пат откако изби ...

Во хаосот се вклучи и Марија Шерифовиќ: Видете што и порача на Карлеуша…Но и на Врањеш!

Пулс24 - 19.01.2019

Сите сфатија? По спорните фотографии кои ги преплавија социјалните мрежи, а на кои наводно е Јелена Карлеуша, цела Србија, но и естрадата се раздрмани. Од друга страна, војната која во јавноста ја води пејачката со фудбалерот Огњен Врањеш се повеќе ...

Скандалите продолжуваат! Карлеуша и Врањеш истовремено стигнуваат во Белград!

Пулс24 - 19.01.2019

Дали средбата ќе ги разреши сите проблеми или ќе предизвика тотален хаос, останува да видиме?! Огњен Врањеш во недела во попладневните часови ќе допатува во Србија заради работен состанок, а истот ден, или најдоцна следното утро од Кина би требало ...

СЕ ОГЛАСИ КАРЛЕУША ОД КИНА: Еве како пејачката го прославува роденденот на сопругот!

MTM - 19.01.2019

Јелена Карлеуша се најде во столбот на срам за порно аферата со Огњен Врањеш кој го потресе целиот регион. Душко Тошиќ реагираше насилно кога ги нашол пораките во телефонот на Јелена на Божиќ, па дури најави развод.

Карлеуша ги лажела ќерките и љубовникот Огнен им го преставувала како нејзин доктор

Канал5 - 18.01.2019

Чичко Огнен е мој доктор, тој се грижи за бола мама, им велела Јелена Карлеуша на своите ќерки кога, љубовникот Огнен Врањеш доаѓал во нејзиниот дом во Белград. Босанскиот фудбалер го посетувал домот на Дедиње на Душко и јелена кога пејачката имала ...

Јелена Карлеуша од Кина одговори за разводот (ФОТО)

Канал5 - 18.01.2019

Српската пејачка Јелена Карлеуша избега дури во Кина од скандалот со порно фотографиите со фудбалерот Огњен Вранеш. Таа на Инстаграм објави фотографии на кои се гледа како се забавува во кругот на семејството во Кина.

Душко Тошиќ сепак и прости на Карлеуша – Објави нивна заедничка фотографија

Убавина и Здравје - 18.01.2019

Освен што порача дека сега ќе бидат уште посилни, Тошиќ на Инстаграм постави фотографија со Јелена и на неа стави смајли кое намигнува Откако неговата сопруга Јелена Карлеуша се најде во центарот на секс-афера со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш, ...

ФОТО: Дали е ова скриената бемка за која што Карлеуша вели дека Душко знае?

Либертас - 18.01.2019

Јелена Карлеуша е во последните неколку дена мета на многубројни шпекулации поради секс скандалот и наводно порно фотографиите кои испливаа во јавноста. Меѓутоа, таа сето ова го демантираше и октри дека на интимата има бемка за која нејзиниот сопруг ...

Карлеуша ги лажела ќерките кога доаѓал Врањеш во нивниот дом – „Ова е доктор, ќе ја прегледа мама!“

Убавина и Здравје - 18.01.2019

Според извор близок на „Курир“, Врањеш често доаѓал во куќата на Јелена во текот на 2017 година, кога таа имала здравствени проблеми, па било лесно да се оправда пред ќерките дека тоа всушност е нејзин лекар Српските медиуми имаат нови детали ѕа ...

Соседите на Врањеш ја плукаат Карлеуша: „Јелена не е вредна да има такво момче покрај себе!“

Убавина и Здравје - 18.01.2019

Само пофални зборови имаат за босанскиот фудбалер Веќе неколку дена балканскиот медиуми пишуваат за секс-аферата помеѓу Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огњен Врањеш, па дел од медиумите од северниот сосед ги запрашале и мештаните од родното ...

Јелена Карлеуша го објави првото „стори“ после порно-скандалот! (ВИДЕО)

Либертас - 18.01.2019

Бурата околу порно скандалот не запира! Секојдневно пристигаат нови информации, а сепак Јелена Карлеуша во свој стил ги демантира сите оние кои велат дека се разведува. Таа стави видео на својот Инстаграм профил како таа и Душко уживаат во убавините ...

Секс афера или местенка? Карлеуша сепак има бенка, испливаа нови фотографии

Убавина и Здравје - 18.01.2019

Дали секс скандалот е само измислица? Јелена Карлеуш а е во последните неколку дена мета на многубројни шпекулации поради секс скандалот и наводно порно фотографиите кои испливаа во јавноста.

Ситуацијата излегува од контрола: Врањеш поради секс скандалот ангажирал обезбедување

Спортклуб - 18.01.2019

Огњен Врањеш, фудбалерот на Андерлехт и репрезентативец на Босна и Херцеговина овие денови е во центарот на јавноста порад секс скандалот што изби со пејачката Јелена Карлеуша. Токму поради тоа сега е во големи проблеми, па Огњен решил да ангажирал ...

Прва реакција на сопругот на Карлеуша по повод разводот! Објави фотографија и ја остави Србија без зборови!!! /ФОТО/

Хитпортал - 18.01.2019

По драматичните неколку дена меѓу Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огњен Врањеш и големиот секс скандал, денеска се огласи сопругот на Јелена фудбалерот Душко Тошиќ. Иако тој нема навика да демантира трачеви сепак во оваа ситуација каде што ...

Се јави и Саша Поповиќ од „Гранд“ – Еве што порача за секс – скандалот на Јелена Карлеуша

Убавина и Здравје - 18.01.2019

Излегоа со официјално соопштение Денес пред медиумите за состојбата во која се најде Јелена Карлеуша се обрати прес службата на Гранд продукција. Медиумите пишуваат дека пејачката денес ќе се врати од Кина за да ги реализира своите обврски кон ...

Нови СМС – пораки : Карлеуша јавно му искажува љубов на Врањеш

Убавина и Здравје - 18.01.2019

Кога било се идеално во нивната врска, пејачката имала и посебен прекак за својот партнер и му се обраќала со “бебе“ Јелена Карлеуша, Огњен Врањеш и Душко Тошиќ се најдоа во центарот на вниманието кон почетокот а оваа година откако во јавноста ...

Скандал, па наплата на професионалниот труд – како Врањеш и Карлеуша му ја покачија цената на Тошиќ

Спортклуб - 18.01.2019

Минатите неколку дена беа сигурно најинтензивни во семејството Тошиќ – Карлеуша, поради она што се случуваше низ медиумите. По скандалот со неговата сопруга Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, како да му порасна и трансфер цената на Душко ...

Душко Тошиќ е на работ на нервен слом: „Секс аферата на Јелена го уништи детството на ќерките!“

Убавина и Здравје - 18.01.2019

Фудбалерот не знае што да прави И покрај што Душко Тошиќ вчера објави заедничка фотографија на Инстаграм со Карлеуша, српските медиуми и понатаму пишуваат дека парот ќе се разведе, а денес излегоа и со информација што ќе добие пејачката од имотот ...

Додека трае скандалот со Карлеуша, нејзиниот сопруг доби астрономска понуда!

Спортски - 18.01.2019

Српскиот репрезентативец Душко Тошиќ во моментов не доживува добри моменти надвор од теренот, поради скандалот со неговата сопруга Јелена Карлеуша. Меѓутоа, на професионален план му оди одлично во кинескиот Гуангжу, кој му понуди нов, астрономски ...

Зошто синот на Аркан се сожалил над судбината на Карлеуша?

Вечер Прес - 18.01.2019

Големиот скандал со голите фотографии на пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш кој стаса и до Претседателот Вучиќ, не престанува! Секој ден од час во час се случуваат некои нови детали.

Ситуацијата излегува од контрола, почнаа заканите: Врањеш поради секс скандалот ангажирал обезбедување

Курир - 18.01.2019

Огнен Врањеш, фудбалерот на Андерлехт и репрезентативец на Босна и Херцеговина овие денови е во центарот на јавноста порад секс скандалот што изби со пејачката Јелена Карлеуша. Токму поради тоа сега е во големи проблеми, па Огнен решил да ангажирал ...

Крај на драмата или маска пред јавноста: Карлеуша се огласи од Кина, еве што прават со семејството (ФОТО)

Курир - 18.01.2019

Јелена Карлеуша деновиве се наоѓа во голем скандал поради екплицитните фотографии кои се појавија на социјалните мрежи кои наводно ги праќала на Огнен Врањеш. По тој повод таа истакна дека тие фотографии не се нејзини и дека се фонтомонатажа.

Секс аферата на Карлеуша стана проблем и во „Ѕвездите на Гранд“

Репортер - 18.01.2019

По секс аферата со српската пејачка Јелена Карлеуша, се јави и Саша Поповиќ , директорот на „Гранд“ , кој вели дека ја чека Карлеуша да се врати од Кина за да ја сними новата емисија. Денес пред медиумите за состојбата во која се најде Јелена, која ...

Јелена ги лажела ќерките: Ова е доктор, ќе ја прегледа мама

Скопје24 - 18.01.2019

Српските медиуми имаат нови детали ѕа секс/аферата која го тресе регионот. Како што пренесува српски „Курир“, Огњен Врањеш ја посетувал Јелена Карлеуша во нејѕиниот дом на Дедиње. Пејачката ги лажела своите ќерки Атина и Ника дека Врањеш е всушност ...

Со една фотографија Душко Тошиќ им ги затвори устите на злобниците

Курир - 18.01.2019

Медиумите вчера пишуваа дека Душко Тошиќ ќе побара развод од Јелена карлеуша по секс-скандалот и голите фотографии. Сепак, славниот фудбалер со една фотографија на Инстаграм им ги затвори устите на злобниците кои се сладат на нивните проблеми.

Јелена Карлеуша го објави првото „стори“ после порно-скандалот! (ВИДЕО)

1tv - 18.01.2019

Бурата околу порно скандалот не запира! Секојдневно пристигаат нови информации, а сепак Јелена Карлеуша во свој стил ги демантира сите оние кои велат дека се разведува. Таа стави видео на својот Инстаграм профил како таа и Душко уживаат во убавините ...

КЛУЧЕН ДОКАЗ: Дали е ова скриената бемка за која што Карлеуша вели дека Душко знае?

1tv - 18.01.2019

Јелена Карлеуша е во последните неколку дена мета на многубројни шпекулации поради секс скандалот и наводно порно фотографиите кои испливаа во јавноста. Меѓутоа, таа сето ова го демантираше и октри дека на интимата има бемка за која нејзиниот сопруг ...

Го прекинаа молчењето: Карлеуша и Душко се огласија од Кина

Република - 18.01.2019

Јелена Карлеуша го прекина молчењето и се огласи после повеќе од 48 часа од последното обраќање на јавноста. Пејачката која е во центарот на аферата поради експлицитните фотографии и пораки кои ги разменувале со фудбалерот Огњен Врањеш, а кои се ...

Душко Тошиќ се огласи по написите дека се разведува

Вистина.мк - 18.01.2019

Деновиве главна тема во сите медиуми се експлицитните фотографии на Јелена Карлеуша. Имено, се појавија голи фотографии од Јелена која наводно ги праќала на босанскиот фудбалер Огнен Врањеш. Исто така се појавија и пораки од допишувањата на парот.

„Гранд продукција“ со соопштение за Карлеуша: Ова е навреда за сите жени, сопруги, мајки…

Бриф - 18.01.2019

Прес-службата на „Гранд Продукции“ преку соопштение се обрати до медиумите во врска со ситуацијата во која се најде нивната членка на жирито Јелена Карлеуша. „Со оглед на фактот дека јавниот линч на Јелена Карлеуша не престанува, сметаме дека е ...

По молкот за големиот скандал, Јелена Карелуша се огласи од Кина (фото)

Вистина.мк - 18.01.2019

Јелена Карлеуша деновиве се наоѓа во голем скандал поради екплицитните фотографии кои се појавија на социјалните мрежи кои наводно ги праќала на Огнен Врањеш. По тој повод таа истакна дека тие фотографии не се нејзини и дека се фонтомонатажа.

„Гранд“ со соопштение за Јелена Карлеуша

Република - 18.01.2019

Прес службата на „Гранд продукција“ денеска излезе со соопштение во врска со медиумските написи за Јелена Карлеуша, член на жирито во натпреварувањето „Ѕвездите на Гранд“ Бидејќи не престанува јавниот линч врз Јелена Карлеуша, која е наша колешка и ...

Јелена ги лажела ќерките: Ова е доктор, ќе ја прегледа мама

Република - 18.01.2019

Српските медиуми имаат нови детали ѕа секс/аферата која го тресе регионот. Како што пренесува српски „Курир“, Огњен Врањеш ја посетувал Јелена Карлеуша во нејѕиниот дом на Дедиње. Пејачката ги лажела своите ќерки Атина и Ника дека Врањеш е всушност ...

Ако се појават моите голи фотографии, ќе се вадам на хакери

Република - 18.01.2019

Кога почна целиот скандал околу порно фотографиите на Јелена Карлеуша, кои ги пласираше фудбалерот Огњен Врањеш, пејачката се обиде да се оправда нудејќи разни докази. Меѓутоа во еден момент таа реши едноставно да се повлече и веќе ништо не ...

Била итра: Од Душко зела пари за да го камуфлира подарокот од Врањеш

Република - 18.01.2019

Огњен Врањеш не жалел за Карлеуша, па без посебен повод во една пригода ѝ подарил скапа чанта. Меѓутоа, пејачката сака да се фали по социјалните мрежи, па за да го камуфлира скапиот подарок, му побарала пари на Душко да си ја купи чантата ог ...

Врањеш добива сериозни закани поради секс скандалот: Фудбалерот во страв ангажирал обезбедување

Република - 18.01.2019

Фудбалерот Огњен Врањеш и пејачката Јелена Карлеуша се уште се во жижата на јавноста поради порно скандалот во кој се најдоа, а спортистот сега ангажирал обебзедување кое во чекор го следи неговото семејство, бидејќи се плаши дека некој може да им ...

Во оваа емисија Карлеуша ќе раскаже се’ за скандалот? (ФОТО)

Вистина.мк - 18.01.2019

Кога скандалот со секс аферата на Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш излезе во јавноста, пејачката се обиде да го негира со нудење разни докази. Меѓутоа, во еден момент таа одлучи да се повлече и ништо да не изјавува повеќе, ниту пак да ја објавува на ...

Еве што и остава Душко Тошиќ на Јелена после разводот

Република - 18.01.2019

Душко Тошиќ реши да се разведе од Јелена Карлеуша, а како што дознава Ало, за куќата од 2,5 милиони евра, која ја купи, како и за 350.000 евра, кои во моментов ги има на сметка, спортистот нема да се бори и има намера да им ги остави на Јелена и ...

Карлеуша уште пред неколку месеци имала подготвена стратегија за евентуален секс-скандал

Слободен Печат - 18.01.2019

Кога таа го промовирала последниот модел на ајфон во Србија, новинарите ја прашале што би направила ако некогаш нејзиниот мобилен телефон биде хакиран. По секс-скандалот во кој се најде пејачката Јелена Карлеуша, откако фудбалерот Огњен Врањеш ...

Нови детали за порно аферата на Карлеуша: Пејачката пред своите ќерки Врањеш го претставувала како доктор?

Вистина.мк - 18.01.2019

Српските медиуми тврдат дека Огнен Врањеш ја посетувал Јелена Карлеуша во домот на Дедиње кога пејачката имала здравствени проблеми. Атина и Ника биле убедени дека тоа е доктор кој дошол да ја прегледа нивната мајка.

Очекувајте спектакл: Јелена Карлеуша најавува појавување во јавност

Скопје24 - 18.01.2019

Поради моменталната медиумска афера во која се наоѓа, поедини медиуми го довеле во прашање настапот на Јелена Карлеуша на МАС, каде што требала премиерно да ја изведе својата нова песна. Сега е потврдено дека таа сигурно ќе се качи на бината во ...

ЈК хоспитализирана, доживеала нервен слом

Република - 18.01.2019

Јелена карлеуша имала тежок нервен слом кофа на интернет се појавиле експлицитните фотографии со тврдење дека се доказ дека го измамила сопругот Душко Тошиќ со единаесет години помладиот фудбалер Огњен Врањеш.

Карлеуша била трудна од Врањеш?

Република - 18.01.2019

Љубовта меѓу поп дивата Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш изгледа била толку силна што пејачката посакала да му роди дете на босанскиот фудбалер. Според информации на Курир.рс, но и според смс што ги разменувале, во еден момент од врската Јелена се ...

Карлеуша доживеала нервен слом

Репортер - 18.01.2019

Српската пејачка Јелена Карлеуша доживеала нервен слом, вели нејзин близок пријател за српските медиуми. Пејачката имала тежок нервен слом кога на интернет ги видела експлицитните фотографии и пишувањата дека таа го изневерила нејзиниот сопруг Душко ...

Со една фотографија Душко Тошиќ им ги затвори устите на злобниците

Пулс24 - 18.01.2019

Медиумите вчера пишуваа дека Душко Тошиќ ќе побара развод од Јелена карлеуша по секс-скандалот и голите фотографии. Сепак, славниот фудбалер со една фотографија на Инстаграм им ги затвори устите на злобниците кои се сладат на нивните проблеми.

Еве што и остава Душко Тошиќ на Јелена после разводот

Пулс24 - 18.01.2019

Душко Тошиќ реши да се разведе од Јелена Карлеуша, а како што дознава “Ало“, за куќата од 2,5 милиони евра, која ја купи, како и за 350.000 евра, кои во моментов ги има на сметка, спортистот нема да се бори и има намера да им ги остави на Јелена и ...

КАРЛЕУША БИЛА ОДНЕСЕНА ВО БОЛНИЦА: Добила напад на паника

MTM - 18.01.2019

Јелена Карлеуша доживеала тежок нервен слом откако се појавија на интернет експлицитни фотографии на кои се тврди дека е таа и дека го изневерила сопругот Душко Тошиќ со единаесет години помладиот фудбалер Огњен Врањеш.

Разврска на секс скандалот, Душко и Јелена се разведуваат!?

Канал5 - 17.01.2019

Сопругот на српската пејачка Јелена Карлеуша, фудбалерот Душко Тошиќ по секс скандалот на неговата сопруга со босанскиот фудбалер Огнен Врањеш одлучил да се разведе. Тошиќ веќе контактирал адвокат, не сака милионите заработени од фудбалот да ги дели ...

ПРВИ ДОКАЗИ: Фотографии со лузните на Карлеуша кои ја решаваат порно аферата! (ФОТО)

Либертас - 17.01.2019

Аферата Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш не престанува да ја интригира јавноста, а нови информации константно се појавуваат. Едните се убедени дека на фотографиите е ЈК, додека другите сметаат дека станува збор за фотомонтажа.

Поради скандалот со Карлеуша, Врањеш избркан од клубот каде што игра

Убавина и Здравје - 17.01.2019

Аферата го нарушила неговиот и угледот на клубот Огњен Врањеш, по се судејќи, ќе остане без ангажман во фудбалскиот клуб Андерлехт после скандалот со Јелена Карлеуша. Според сознанијата на одредени белгиски медиуми, челниците на Андерлехт ќе закажат ...

И Душко Тошиќ ја изневерувал Карлеуша? Тајно се гледал со манекенката Софија Милошевиќ

Убавина и Здравје - 17.01.2019

Од ден во ден испливуваат нови детали и афери Откако изби аферата на Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш, медиумите прво го поштедија сопругот на пејачката Душко Тошиќ , па го сожалуваа и малтене сочувствуваа со неговата семејна трагедија, се срамеа со ...

„Ексклузив“ ве потсетува на аферата на Душко Тошиќ со македонката Марија Андоновска (ВИДЕО)

Либертас - 17.01.2019

Ако добро се сеќавате пред 2 или 3 години српските медиуми беа преплавени со фотографии од сопругот на Јелена, Душко Тошиќ кој беше фатен во автомобил со манекенката Марија Андоновска. Тогаш српските медиуми напишаа дека наводно Душко ја изневерува ...

Јелена Карлеуша имала испади на љубомора – Му се заканувала на Врањеш дека ќе го убие затоа што се гледа со нејзина ...

Убавина и Здравје - 17.01.2019

Ја навредувала Катарина Грујиќ Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш ја криеле својата афера скоро две години, а после сите преписки кои се обелоденија, излезе и нова преписка во која се гледат љубоморните испади на Карелуша, бидејќи тој во исто ...

Душко Тошиќ се разведува од Јелена Карлеуша

ЗаЗабава - 17.01.2019

Јелена Карлеуша ќе остане без милионите на својот сопруг, бидејќи Душко Тошиќ нема намера да и ја прости нејзината секс афера со Огњан Врањеш. Имено, како што се слуша, Душко веќе контактирал адвокат и има намера да го забрза процесот на развод, за ...

ДРАМА! Душко Тошиќ се разведува од Јелена Карлеуша (ФОТО)

Либертас - 17.01.2019

Душко Тошиќ нема намера да и прости на Јелена Карлеуша за аферата со Огњен Врањеш. Душко веќе контактирал со адвокат, дознава српскиот Курир од близок пријател и колега на фудбалерот, има намера процесот да го заврши што побрзо за да ги сочува 14те ...

Карлеуша брутално ја прозиваше Северина – „Жена која има снимено домашно видео не може да биде дама!“

Убавина и Здравје - 17.01.2019

Истото го доживеа сега и таа Јелена Карлеуша пред две ипол години ја критикуваше својата колешка Северина поради нејзиниот порно скандал, а во моментов и таа се соочува со нешто слично, но за разлика од неа, Севе се нема огласено во јавноста и ги ...

Се огласи мајката на Карлеуша и побара помош од Путин

Убавина и Здравје - 17.01.2019

Дивна Карлеуша и даде поддршка на својата ќерка Мајката на Јелена Карлеуша, Дивна , се огласи го јавноста откако се обелодени порно аферата на нејзината ќерка со фудбалерот Огњен Врањеш . Дивна објави цитат на Инстаграм преку кој и порача на Јелена ...

Јелена Карлеуша со солзи во очите: „Врањеш е кретен, ми го уништи животот!“

Убавина и Здравје - 17.01.2019

Не може да се смири после објавувањето на преписките Пејачката Јелена Карлеуша се доверила на своја колешка и рекла дека веќе не знае на што е со нејзиниот сопруг Душко Тошиќ кој откако ги видел преписките со Врањеш и кажал дека веќе не и верува.

Душко Тошиќ ја избркал Карлеуша од Кина, пејачката одбива да си оди

Убавина и Здравје - 17.01.2019

Сагата за Карлеуша продолжува… Jeлена Карлеуша на неколкуте последни постови на социјалните мрежи не криеше дека преживува нервно растројство, а повеќе од 24 часа се нема огласено од Кина и практично како да пропадна во земја.

Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша се разведуваат – Фудбалерот донел одлука

Убавина и Здравје - 17.01.2019

Не може да помине преку ова! Душко Тошиќ нема намера да и ја прости аферата на Јелена Карлеуша со Огњен Врањеш! Фудбалерот веќе контактирал со својот адвокат и има намера процесот за развод да го забрза за да може од својата се уште законска сопруга ...

Душко Тошиќ ќе мора да го подели целиот свој имот со Карлеуша, немаат пребрачен договор

Убавина и Здравје - 17.01.2019

Не сака да и ги види очите! Скандалот Ј елена Карлеуша и Огњен Врањеш и експлицитните фотографии кои излегоа во јавноста се уште го тресат регионот, а сопругот на Карлеуша, Душко Тошиќ , наводно веќе разговарал со својот адвокат и ја почнал ...

Врањеш и пратил подарок на Карлеуша на домашна адреса, а Душко го примил – Така се дознало се!

Убавина и Здравје - 17.01.2019

Аферата има ново продолжение Аферата Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ не престанува да ја интигрира јавноста, а од ден во ден испливуваат нови информации. Првиот проблем меѓу Јелена и Душко, а поврзан со Огњен настанал кога Тошиќ го примил подарокот од ...

Белгискиот гигант го отпушта фудбалерот поради скандалот со Карлеуша!?

Спортски - 17.01.2019

Репрезентативецот на Босна и Херцеговина многу лесно би можел да остане без клуб поради аферата со познатата српска пејачка, Јелена Карлеуша. Огнен Врањеш во центарот и на белгиските медиуми.

Карлеуша на Врањеш му праќала голи фотки од брачниот кревет, еве што ја издаде

Убавина и Здравје - 17.01.2019

Нови детали Јелена Карлеуша на сите можни начини пробува да ја убеди јавноста дека не се наоѓа таа на порно фоторафиите кои што кружат на социјалните мрежи, а кои биле направени додека се допишувала со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш .

Од порно скандалот настрада Карлеуша, ама настрада и Врањеш

Спортклуб - 17.01.2019

Секс аферата која ја потресе поранешна Југославија последните денови ќе биде кобна и за српската пејачка Јелена Карлеуша и за босанскиот фудбалер Огњен Врањеш. Според информациите од нашиот северен сосед, сопругот на Карлеуша, Душко Тошиќ се ...

Менаџерот на Карлеуша распали по порно скандалот

Press24 - 17.01.2019

Секс-скандалот во кој јавноста ги виде експлицитните фотографии и наводните преписки помеѓу српската пејачка, Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, се уште е главна тема во медиумите од соседството, а последен околку оваа сага сае огласил и ...

Секс аферата му пресуди: Поради Карлеуша, Врањеш го бркаат од клубот?

Курир - 17.01.2019

Според сознанијата на одредени белгиски медиуми, челниците на Андерлехт ќе закажат состанок со Врањеш за да му соопштат дека оваа секс афера го нарушила неговиот и угледот на клубот, како и дека ќе мора после 31 јануари, до кога трае зимскиот ...

Аферата му пресуди: Поради Карлеуша, Врањеш го бркаат од клубот?

Скопје24 - 17.01.2019

Според сознанијата на одредени белгиски медиуми, челниците на Андерлехт ќе закажат состанок со Врањеш за да му соопштат дека оваа афера го нарушила неговиот и угледот на клубот, како и дека ќе мора после 31 јануари, до кога трае зимскиот преоден ...

Душко Тошиќ им ја затвори устата на сите: Објави фотографија и со неа кажа се`!

Скопје24 - 17.01.2019

Откако неговата сопруга Јелена Карлеуша се најде во центарот на скандолозната афера која го тресе Балканот со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш, Душко Тошиќ да се огласи по пат на социјалните мрежи и откри како навистина стојат работите, наспроти ...

(ФОТО) Секс аферата му пресуди: Поради Карлеуша, Врањеш го бркаат од клубот?

iPortal - 17.01.2019

Огњен Врањеш, по се судејќи, ќе остане без ангажман во фудбалскиот клуб Андерлехт после скандалот со Јелена Карлеуша, пренесува српски Блиц. Според сознанијата на одредени белгиски медиуми, челниците на Андерлехт ќе закажат состанок со Врањеш за да ...

И менаџерот на Карлеуша се огласи за секс скандалот: Еве што откри (ФОТО)

Курир - 17.01.2019

Секс-скандалот во кој јавноста ги виде експлицитните фотографии и наводните преписки помеѓу српската пејачка, Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, се уште е главна тема во медиумите од соседството, а последен околку оваа сага сае огласил и ...

Прва реакција на Душко Тошиќ, објави фотографија

Бриф - 17.01.2019

Откако неговата сопруга Јелена Карлеуша се најде во центарот на секс-афера со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш, ова е прв пат нејзиниот сопруг Душко Тошиќ да се огласи преку социјалните мрежи и открие како навистина стојат работите.

Не може да го прости големиот секс-скандал: Душко побарал адвокат, бара развод од Јелена Карлеуша

Курир - 17.01.2019

Јелена Карлеуша ќе остане без милионите на својот сопруг, бидејќи Душко Тошиќ нема намера да и ја прости нејзината секс афера со Огњан Врањеш, ексклузивно открива српски “Ало!”. Имено, како што се слуша, Душко веќе контактирал адвокат и има намера ...

(ФОТО) Карлеуша со порака до сопругата на фудбалерот Огнен: Иселете се побргу!

iPortal - 17.01.2019

Војната речиси никако да престане кога се во прашање Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш. Откако испливаа фотографиите на кои таа е гола, Карлеуша го возврати ударот и објави фотографија од неговиот полов орган.

Се огласи и менаџерот на Карлеуша за скандалот

iPortal - 17.01.2019

Секс-скандалот во кој јавноста ги виде експлицитните фотографии и наводните преписки помеѓу српската пејачка, Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, се уште е главна тема во медиумите од соседството, а последен околку оваа сага сае огласил и ...

Душко Тошиќ им ја затвори устата на сите: Објави фотографија и со нејзе кажа се`!

Курир - 17.01.2019

Откако неговата сопруга Јелена Карлеуша се најде во центарот на скандолозната афера која го тресе Балканот со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш, Душко Тошиќ да се огласи по пат на социјалните мрежи и откри како навистина стојат работите, наспроти ...

Како Карлеуша ја напаѓаше Дара Бубамара кога излегоа нејзините голи фотографии

Курир - 17.01.2019

Секс-скандалот со експлицитни фотографии и преписки помеѓу српската пејачка Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, се уште е главна тема во медиумите од соседството, а српските медиуми се присетуваат како реагираше токму Карлеуша кога во слична ...

Карлеуша за Северина: „Жена која има снимено домашно видео не може да биде дама!“

iPortal - 17.01.2019

Јелена Карлеуша пред две ипол години ја критикуваше својата колешка Северина поради нејзиниот порно скандал, а во моментов и таа се соочува со нешто слично, но за разлика од неа, Севе се нема огласено во јавноста и ги нема прокоментирано нејзините ...

Душко Тошиќ се разведува од Карлеуша?!

iPortal - 17.01.2019

Душко Тошиќ нема намера да и ја прости аферата на Јелена Карлеуша со Огњен Врањеш! Фудбалерот веќе контактирал со својот адвокат и има намера процесот за развод да го забрза за да може од својата се уште законска сопруга да ги заштити 14 милиони ...

Белгискиот гигант го отпушта фудбалерот поради скандалот со Карлеуша!?

Таратур - 17.01.2019

Репрезентативецот на Босна и Херцеговина многу лесно би можел да остане без клуб поради аферата со познатата српска пејачка, Јелена Карлеуша. Огнен Врањеш во центарот и на белгиските медиуми.

Разврска на секс скандалот, Душко и Карлеуша се разведуваат!?

Бриф - 17.01.2019

Сопругот на српската пејачка Јелена Карлеуша, фудбалерот Душко Тошиќ по секс скандалот на неговата сопруга со босанскиот фудбалер Огнен Врањеш одлучил да се разведе. Тошиќ веќе контактирал адвокат, не сака милионите заработени од фудбалот да ги дели ...

Денеска во Ексклузив продолжува драмата со Јелена Карлеуша… (ВИДЕО)

1tv - 17.01.2019

Драмата која го тресе Балканот изминатите неколку дена продолжува, а денеска во Ексклузив дознавате и нови детали. Ексклузивно интервју со новинарката Лиљана Станишиќ која ја откри аферата со Јелена Карлеуша.

(Видео) Џамбазов тврди дека на голите фотографии не е Карлеуша

Репортер - 17.01.2019

Актерот Игор Џамбазов се јави на Инстаграм со видео порака по повод голите фотографии на српската пејачка Јелена Карлеуша. Џамбазов вели дека откако добро ги анализирал, утврдил дека не станува збор за Карлеуша.

Поради порно аферата, „Твитер“ ја суспендираше Јелена Карлеуша

Вистина.мк - 17.01.2019

Јелена Карлеуша доживеа вистински скандал кога се појавија нејзини екплицитни фотографии на социјалните мрежи, а сега и „Твитер“ ја суспеднираше пејачката. Пејачката објави што и праќал босанскиот фудблер Огнен Врањеш, а на јавноста и објасни дека ...

Стигнал подарок за Карлеуша од 200.000, сепак Јелена го фрлила!

Република - 17.01.2019

Аферата Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш не престанува да ја интригира јавноста, а секојдневно се појавуваат нови и нови информации. Како што дознава Блиц, првите проблеми меѓу Јелена и Душко, кои се однесуваат на Огњен се појавиле на 30 декември, ...

Врањеш конечно призна: Како ви се допаѓа кога јас ќе се заиграм?

Република - 17.01.2019

Откако преку Инстаграм постави заедничка фотографија со Јелена Карлеуша и напиша реферат за тоа како се запознал со пејачката, Огњен Врањеш неколку минути подоцна ја избришал објавата. Сепак после неколку часа решил повторно со објава на излезе на ...

ПРВИ ДОКАЗИ: Фотографии со лузните на Карлеуша кои ја решаваат порно аферата! (ФОТО)

1tv - 17.01.2019

Аферата Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш не престанува да ја интригира јавноста, а нови информации константно се појавуваат. Едните се убедени дека на фотографиите е ЈК, додека другите сметаат дека станува збор за фотомонтажа.

Во минатото водеше војна со Цеца, па сега се кае: Еве што му порача синот на Аркан на фудбалерот кој ја објави Карлеуша ...

Курир - 17.01.2019

Скандалот со голите фотографии на пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш никако да престане. Поддршката Карлеуша ја добива од сите страни, а овој пат се огласи и синот на Аркан, кој на својот Фејсбук профил објави статус по тој повод.

И Дара Бубамара ја прокоментира порно аферата на Јелена Карлеуша

Вистина.мк - 17.01.2019

Деновиве поп пејачката Јелена Карлеуша се наоѓа на мета на скандалите поради експлицитните фотографии кои наводно ги праќала на босанскиот фудбалер Огнен Врањеш. Многумина колеги ја подржаа Јелена Карлеуша, а меѓу нив и нејзината пријателка Дара ...

Неговите зборови погодуваат во мета: Синот на Аркан ја поддржа Карлеуша

Република - 17.01.2019

Јелена Карлеуша во ек на скандалот со фудбалерот Огњен Врањеш доби поддршка и од Воин Ражнатовиќ. Синот на Жељко Ражнатовиќ Аркан се огласи на Фејсбук каде напиша дека никогаш не би имал срце јавно да осрамоти нечија мајка.

Секс аферата му пресуди: Поради Карлеуша, Врањеш го бркаат од клубот?

Република - 17.01.2019

Огњен Врањеш, по се судејќи, ќе остане без ангажман во фудбалскиот клуб Андерлехт после скандалот со Јелена Карлеуша. Според сознанијата на одредени белгиски медиуми, челниците на Андерлехт ќе закажат состанок со Врањеш за да му соопштат дека оваа ...

Ми го уништи животот, Душко веќе не ми верува: И се распаѓа бракот на Карлеуша

Република - 17.01.2019

Јелена Карлеуша и се доверила на своја колешка дека веќе не знае на што е со својот сопруг Душко Тошиќ, откако во јавноста исплива нејзината преписка со Огњен Врањеш. Јелена рече дека се било во ред, додека во јавност не излегоа тие пораки.

Карлеуша не е цвеќе за мирисање, но Душко Тошиќ обожава Македонки: Ова е манекенката со која беше фатен фудбалерот во ...

Курир - 17.01.2019

Трет ден во јавноста не стивнуваат вестите поврзани со секс скандалот помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш. По скандалот со голите фотографии кои си ги објавија двајцата меѓусебно, на виделина протекоа сите секс скандали на парот.

И Душко правел опа-цупа на страна

Република - 17.01.2019

Откако изби аферата на Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш, медиумите прво го поштедија сопругот на пејачката Душко Тошиќ, па го сожалуваа и малтене сочувствуваа со неговата семејна трагедија, се срамеа со неговиот срам, и се чудеа со сето чудо зошто ѝ ...

Еве што вели за „Ексклузив“ новинарката која ги објави порно-фотографиите на Јелена Карлеуша (ВИДЕО)

1tv - 17.01.2019

Љиљана Станишиќ е познатата естрадна новинарка од Србија која ги објави порно-фотографиите на Јелена Карлеуша. Екипата на „Ексклузив“ ја контактираше и таа се согласи да даде интервју за нашата емисија.

Клучен доказ кој ја решава порно аферата:Карлеуша ја има и бенката и лузната

Република - 17.01.2019

Аферата на Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш не престанува да ја интригира јавноста, а нови информации постојано се појавуваат. Социјалните мрежи не престануваат да пишуваат за скандалот кој го потресе регионот, а стигна и до Кина.

Игор Џамбазов ги прокоментира експлицитните фотографии на Јелена Карлеуша

Вистина.мк - 17.01.2019

Кога станува збор за естрадата, деновиве главна тема во сите медиуми во регионот се експлицитните фотографии на Јелена Карлеуша. Имено, се започна на Божиќ кога српските медиуми почнаа да пишуваат дека Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се разведуваат ...

Душко веќе консултирал адвокат, Јелена не потпишала предбрачен договор

Република - 17.01.2019

Секс-скандалот со експлицитни фотографии и преписките помеѓу српската пејачка, Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, се уште е главна тема во медиумите од соседството, а како што пишува српскиот печат, сопругот на Јелена, Душко Тошиќ веќе ...

Душко Тошиќ ја избркал Карлеуша од Кина, пејачката одбива да си оди

Скопје24 - 17.01.2019

Jeлена Карлеуша повеќе од 24 часа се нема огласено од Кина и практично како да пропадна во земја. Иако треба да се врати во Србија поради многубројните обврски, пејачката едноставно не знае што да прави и нема сила да си дојде дома, открил извор ...

По скандалот, еве каква понуда доби Огњен Врањеш (ФОТО)

Вистина.мк - 17.01.2019

Од секс скандалот што го тресе Балканот, по се изгледа најголема полза ќе извлече „плачкото“ од креветот на „скандал дамата“. Имено, иако во Брисел не се воодушевени од тоа што нивниот фудбалер Огњен Врањеш се наоѓа на сите насловници во таблоидеите ...

„Ексклузив“ ве потсетува на аферата на Душко Тошиќ со македонката Марија Андоновска (ВИДЕО)

1tv - 17.01.2019

Ако добро се сеќавате пред 2 или 3 години српските медиуми беа преплавени со фотографии од сопругот на Јелена, Душко Тошиќ кој беше фатен во автомобил со манекенката Марија Андоновска. Тогаш српските медиуми напишаа дека наводно Душко ја изневерува ...

И менаџерот на Карлеуша се огласи за скандалот

Република - 17.01.2019

Секс-скандалот во кој јавноста ги виде експлицитните фотографии и наводните преписки помеѓу српската пејачка, Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, се уште е главна тема во медиумите од соседството, а последен околку оваа сага сае огласил и ...

Врањеш има две недели да го напушти Андерлехт

Република - 17.01.2019

Заради аферата со Карлеуша, Огњен Врањеш по се изгледа ќе остане без ангажман во фудбалскиот клуб Андерлехт. Според сознанијата на белгиските медиуми, челниците на Андерлехт ќе закажат состанок со Врањеш за да му соопштат дека оваа афера го нарушила ...

Душко Тошиќ објави фотографија и им намигна на сите

Република - 17.01.2019

Откако неговата сопруга Јелена Карлеуша се најде во центарот на секс-афера со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш, ова е прв пат нејзиниот сопруг Душко Тошиќ да се огласи преку социјалните мрежи и открие како навистина стојат работите.

Животна драма: Карлеуша преживува пекол и не сака да се врати во Србија

Република - 17.01.2019

Јелена Карлеуша, во последните постови на социјалните мрежи не криеше дека е во нервно растројство, па со оглед на тао дека повеќе од 24 часа не се огласи, парктично како да пропадна во земја.

Душко се разведува од Карлеуша

Репортер - 17.01.2019

Српскиот фудбалер Душко Тошиќ поднел барање за развод од Јелена Карлеуша, пишува „Ало“. Тој, според порталот, не сака да ѝ ја прости аферата со Огњен Врањеш, ниту пак да го дели своето богатство со неа.

Ќе остане и без маж и без пари: Душко се разведува од Карлеуша

Република - 17.01.2019

Јелена Карлеуша ќе остане без милиони бидејќи Душко Тошиќ нема намера да и ја прости аферата со Огњен Врањеш, пишува Ало.рс. Имено, како што се дознава, Душко веќе контактирал со адвокат и има намера да го забрза процесот на развод, како од својата ...

Во скандалот со Карлеуша, ова е човекот кој го победи интернетот

Скопје24 - 17.01.2019

Аферата на Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш се чини дека е најактуелна тема во медиумите. Се изначитавме се и сешто, пејачката ја напушти Србија и замина кај сопругот во Кина, додека вчера вечер Врањеш објави и своја видео порака, денеска ...

Пријателите на Врањеш се шегуваат на сметка на Карлеуша

Република - 17.01.2019

Откако Јелена Карлеуша се најде во центарот на секс-афера со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш, дел од колегите на пејачката и пратија пораки со поддршка, но други пак се шегуваат на нејзина сметка.

Им испраќаш цвеќе на несреќнички, го допре дното: Карлеуша имала љубоморни испади

Република - 17.01.2019

Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш ја криеле својата афера скоро две години, а после сите преписки кои се обелоденија, излезе и нова преписка во која се гледат љубоморните испади на Карелуша, бидејќи тој во исто време бил и со пејачката ...

Карлеуша не е вредна да има такво момче покрај себе

Република - 17.01.2019

Веќе неколку дена балканскиот медиуми пишуваат за секс-аферата помеѓу Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огњен Врањеш, па дел од медиумите од северниот сосед ги запрашале и мештаните од родното моесто на Врањеш, Карановац, што мислат за него.

Како Карлеуша ја напаѓаше Дара Бубамара кога излегоа нејзините голи фотографии

Република - 17.01.2019

Секс-скандалот со експлицитни фотографии и преписки помеѓу српската пејачка Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, се уште е главна тема во медиумите од соседството, а српските медиуми се присетуваат како реагираше токму Карлеуша кога во слична ...

Дара-Бубамара ја поддржа, а кога таа имаше ваква афера, еве какви гнасотии говореше Карлеуша за неа

Вистина.мк - 17.01.2019

Дара – Бубамара е една од малкуте пејачки која ја поддржа својата колешка Јелена Карлеуша, откако нејзината експлицитна кореспонденција на пораки и фотографии со фудбалерот Огњен Врањеш доспеа во јавноста.

На Карлеуша и „мрда опашката“, но и Душко не е „цвеќе за мирисање“: Ова е македонската манекенката со која беше фатен ...

Вистина.мк - 17.01.2019

Трет ден во јавноста не стивнуваат вестите поврзани со секс скандалот помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш. По скандалот со голите фотографии кои си ги објавија двајцата меѓусебно, на виделина протекоа сите секс афери на прељубничката ...

Готово е, Душко Тошиќ се разведува од Карлеуша: Побарал адвокат и нема намера да и ја прости секс аферата (ФОТО)

Вистина.мк - 17.01.2019

Јелена Карлеуша ќе остане без милионите на својот сопруг, бидејќи Душко Тошиќ нема намера да и ја прости нејзината секс афера со Огњан Врањеш, ексклузивно открива српски “Ало!”. Имено, како што се слуша, Душко веќе контактирал адвокат и има намера ...

ДРАМА! Душко Тошиќ се разведува од Јелена Карлеуша! (ФОТО)

1tv - 17.01.2019

Душко Тошиќ нема намера да и прости на Јелена Карлеуша за аферата со Огњен Врањеш. Душко веќе контактирал со адвокат, дознава српскиот Курир од близок пријател и колега на фудбалерот, има намера процесот да го заврши што побрзо за да ги сочува 14те ...

И менаџерот на Карлеуша се огласи за секс скандалот

Пулс24 - 17.01.2019

Секс-скандалот во кој јавноста ги виде експлицитните фотографии и наводните преписки помеѓу српската пејачка, Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, се уште е главна тема во медиумите од соседството, а последен околку оваа сага сае огласил и ...

Како Карлеуша ја напаѓаше Дара Бубамара кога излегоа нејзините голи фотографии

Пулс24 - 17.01.2019

Секс-скандалот со експлицитни фотографии и преписки помеѓу српската пејачка Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, се уште е главна тема во медиумите од соседството, а српските медиуми се присетуваат како реагираше токму Карлеуша кога во слична ...

Се докажа на твитер дека Карлеуша е на видеата кои што ги негираше

Пулс24 - 17.01.2019

Некој педантно пребарал се и споредил. Карлеуша негираше дека на фотографиите и видеата е таа и дека се работи се фотошоп. Но се чини дека е фатена во лага. Погледнете и уверете се сами. Имено таа упорно тврдеше дека нема бемка на сликите што ги ...

Северина е мало дете за Карлеуша, се за аферата на деценијата тука

Пулс24 - 17.01.2019

Она што требаше да го држи вниманието некој ден, и да донесе нешто малку внимание стана афера на деценијата. Бидејќи не било местенка нити е случајно. Излезе на виделина се. И фотографии и видеа и преписка по телефони.

СЕ ОГЛАСИ ДУШКО ТОШИЌ ЗА АФЕРАТА СО КАРЛЕУША: Објави фотографија која ги шокираше сите

MTM - 17.01.2019

Откако неговата сопруга, Јелена Карлеуша, се најде во центарот на секс аферата со босанскиот фудбалер Огњан Врањеш, ова е првпат Душко Тошиќ да се огласи преку социјални мрежи и да открие каква е всушност состојбата.

Корисниците на социјалните мрежи ја разоткрија Карлеуша: Нејзините фотографии не се фотошоп (фото+18)

Канал5 - 16.01.2019

Од моментот кога Јелена Карлеуша објави дека станува збор за фотомонтажа и оти на спорните фотографии не се наоѓа таа, корисниците на социјалните мрежи постојано поставуваат докази кои ја демантираат, пишува српски „Курир“.

Карлеуша : Ова е последен пат да се огласам! Збогум!

Канал5 - 16.01.2019

Српската пејачка Јелена Карлеуша по порно скандалот настанат откако босанскиот фудбалер Огнен Врањеш објави наводно нејзини експлицитни фотографии , тврди дека таа не е на фотографиите. Карлеуша за последен пат се огласи на социјалните мрежи по ...

Фото:Нова вулгарна порака од Карлеуша до љубовникот!!

Канал5 - 16.01.2019

Нова шокантна СМС порака која Јелена Карлеуша му ја испратила на својот љубовник Огнен Врањеш се појави во јавноста. Иако популарната Џеј Кеј тврди дека не се допишувала со босанскиот фудбалер Огнен Врањеш, сепак изгледа дека русокосата пејачка ...

Фудбалерот Огнен Врањеш објави голи фотографии од поп дивата Јелена Карлеуша (+18 ВИДЕО)

Либертас - 16.01.2019

Вистински скандал го тресе Балканот деновиве откако фудбалерот Огнен Врањеш објави експлицитни фотографии од интимните делови на Јелена Карлеуша. Целата јавност е згрозена од овој настан и има поделени мислења, бидејќи Јелена вели дека се ова е ...

Шокантна порно афера: Испливаа нови експлицитни секс преписки од Јелена Карлеуша и Огнен Врањеш (+18)

Хитпортал - 16.01.2019

Нема крај на скандалот кој започна пред неколку дена а во кој главна улога имаат поп пејачката Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огнен Врањеш. Нивната наводна тајна афера веќе почна да се дополнува со објавени фотографии и видеа, а сега во ...

Јелена Карлеуша реагираше од Кина – „Немоќна сум, ме убија!“

Убавина и Здравје - 16.01.2019

Веќе не планира да се огласува во јавноста Jeлена Карлеуша сред порно аферата која што го крена цел регион на нозе замина во Кина. Таа со фотографија на која позираат нејзиниот сопруг и ќерките потврди дека се е во ред со нејзиниот брак, а под неа ...

Порно афера втор дел: Испливаа нови пораки и фотографии од Карлеуша и Врањеш!!!

Убавина и Здравје - 16.01.2019

Хаос Има се повеќе докази дека Јелена Карлеуша и Врањеш вистина биле во тајна врска и тоа долго време судејќи по пораките и фотографиите кои си ги разменувале. Најскандалозна порака е онаа во која Карлеуша вели дека сопругот го гледа како брат и ...

Ексклузивно – Нова фотографија и детал кои ја решаваат порно аферата на Карлеуша

Убавина и Здравје - 16.01.2019

Оценете самите дали е фотомонтажа или не Порно сагата која деновиве го тресе регионот доби продолжение. Исплива нова скандалозна преписка меѓу фудбалерот и пејачката, како и нови експлицитни фотографии.

Јелена Карлеуша бара помош од претседателот Вучиќ: „Ве молам запрете го ова лудило!“

Убавина и Здравје - 16.01.2019

По секс скандалот со голите фотографии кој ги објавија двајцата меѓусебно, пејачката веќе не можеше да издржи, па за крај и се огласи на јавноста и побара помош од нивниот претседател Александар Вучиќ Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш овие ...

Јелена Карлеуша со години ја навредува и понижува, а таа сега застана во нејзина одбрана

Убавина и Здравје - 16.01.2019

Се огласи на Инстаграм и ја поддржа Социјалните мрежи веќе два дена горат од експлицитните фотографии на Јелена Карлеуша и нејзините преписки со Огњен Врањеш кои излегоа во јавноста. По тој повод на Инстаграм се огласи и Сека Алексиќ која и покрај ...

(ФОТО) Неверојатно што објавил Врањеш со својата жена во екот на аферата со Карлеуша

Спортклуб - 16.01.2019

Фудбалерот Огњен Врањеш е централна тема овие денови во Србија, но и пошироко во регионот. Репрезентативецот на Босна и Херцеговина објави фотографии на кои наводно се гледа гола Јелена Карлеуша.

Карлеуша плаче и моли да ја остават на мир, а Врањеш си снима селфи и си пее

Убавина и Здравје - 16.01.2019

Секс скандалот не го погоди многу И додека Јелена Карлеуша од Кина ги моли српските медиуми да ја остават на мир по обелоденувањето на аферата со Огњен Врањеш , босанскиот фудбалер си снима видеа во својот автомобил и си пее.

(ВИДЕО) Врањеш за првпат се огласи по скандалот со Карлеуша: Гестикулираше пукање

Спортклуб - 16.01.2019

Огњен Врањеш по секс аферата со Јелена Карлеуша се реши да се повлече во илегала откако пејачката се огласи и упати низа навреди на негова сметка, закани, но и објави негови голи фотографиите како и делови од преписките.

Јелена Карлеуша побара помош од претседателот: Медиумите одлучија да ми го убијат семејството! Нека гледа Србија!

Хитпортал - 16.01.2019

Медиумите и социјалните медиуми горат од коментари и детали од секс скандалот кој го разбранува регионот а со кој е засегната Јелена Карлеуша. Пејачката заедно со своите ќерки веднаш по објавувањето на експлицитните ФОТОГРАФИИ , отпатува во Кина кај ...

Од љубов до омраза – Сите детали за аферата на Карлеуша и Врањеш

Убавина и Здравје - 16.01.2019

Од пораки кои се полни со страст до јавни напади зачинети со омраза! Од пораки кои се полни со страст до јавни напади зачинети со омраза! Ова е патот кој што го помина романсата на пејачката Јелена Карлеуша и 11 години помладиот босански фудбалер ...

СЕ ПОЈАВИ КЛУЧЕН ДОКАЗ во скандалот Карлеуша – Врањеш! Еве што ја издаде! /ФОТО/

Хитпортал - 16.01.2019

Јелена Карлеуша се обидува на сите можни начини да докаже дека фотографиите и преписките во секс аферата не се нејзини и дека некој сака да и наштети со монтирани фотографии, за кои што Огњен Врањеш босанскиот фудбалер со кој таа била во тајна врска ...

КАРЛЕУША ГО МОЛИ СРПСКИОТ ПРЕТСЕДАТЕЛ:Господине Вучиќ, запрете го ова лудило, поради моите деца и болната мајка!

Вечер Прес - 16.01.2019

“Пред се таа е психопат, а јас сум подготвен тоа да го докажам. Никого не сум бркал, ниту присилувал. Се беше на обострано задоволство. Пресветата Јелена сега глуми силна жена, а преку пријатели и познаници моли и плаче…..

ВИДЕО: Џамбазов во свој стил ги искоментира голите фотографии на Карлеуша

Press24 - 16.01.2019

Последниве неколку дена главна вест во таблоидите и забавните естрадни магазини на Балканот е Јелена Карлеуша и нејзината афера со младиот фудбалер Огњен Врањеш. И во Македонија се зборува за скандалот, па нашиот најголем шоумен реши да се пошегува ...

Никој не го очекуваше ова од пејачката: Таа и Карлеуша се лути ривалки со години, сепак ја поддржа

Press24 - 16.01.2019

Иако се непријателки на сцената и во многу случаи ја има навредено, сепак Сека покажа колку голем човек е и како жена застана на страната на ...

Карлеуша го моли Вучиќ да ја реши неправдата поради децата

Макфакс - 16.01.2019

Српските медиуми во понеделникот објавија експлицитни фотографии, на кои е, како што велат, Јелена Карлеуша (40), и со тоа почна приказната дека пејачката го изневерува сопругот, фудбалерот Душко Тошиќ (33), и тоа со репрезентативецот на Босна и ...

Нови пораки меѓу Карлеуша и Врањеш, пејачката сопругот го гледала како брат (ФОТО)

+инфо - 16.01.2019

Испливале нови пораки меѓу пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, според кои тие си разменувале нежности, пренесува „ Курир.рс “. Најскандалозна била пораката во која Карлеуша му вели на Врањеш дека сопругот Душко Тошиќ го гледа како ...

ФОТО. Српските медиуми ја распнаа Карлеуша - исплива клучниот детаљ во порно аферата

Press24 - 16.01.2019

Јелена Карлеуша деновиве српските медиуми ја распнаа, а сега српскиот Курир објави дека еден детаљ ја издал дека сликите ги праќала од дома, а тоа е нејзината сталажа и ...

(ВИДЕО) Игор Џамбазов се огласи по скандалот со голите фотографии на Карлеуша

iPortal - 16.01.2019

Последниве неколку дена главна вест во таблоидите и забавните естрадни магазини на Балканот е Јелена Карлеуша и нејзината афера со младиот фудбалер Огњен Врањеш. И во Македонија се зборува за скандалот, па нашиот најголем шоумен реши да се пошегува ...

Карлеуша побара помош од Александар Вучиќ „Запрете го ова лудило“

Скопје24 - 16.01.2019

Српската пејачка Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш овие неколку денови се вистинска топ тема низ целиот регион. По скандалот со експлицитните фотографии кој ги објавија двајцата меѓусебно, пејачката веќе не можеше да издржи, па за крај и се ...

Преку видеопорака се огласи и Врањеш

Курир - 16.01.2019

Се јави и фудбалерот Огнен Врањеш, еден од главните актери во порносагата што го опседна Балканот. Додека пејачката Јелена Карлеуша минува време со сопругот Душко Тошиќ во Кина, босанскиот фудбалер рапува на песна на Фетмен Скуп „Be faithful“.

Се огласи Душко, сопругот на Карлеуша: А што да кажам, ќе бидеме посилни…

Курир - 16.01.2019

Душко Тошиќ е третиот актер во порносагата меѓу Јелена Карлеуша, неговата сопруга, и Огнен Врањеш, негов колега по топка. Тој е оној за чиишто рогови се бие медиумската битка- му набила ли Јелена рогови на Душко или не, така пто воопшто не му е ...

Твитер ѝ го сврте грбот на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Курир - 16.01.2019

Продолжува животната агонија на српската поп дива Јелена Карлеуша. На сите маки кои во моментов ги има, сега и Твитер ја суспендира. Пејачката објави што ѝ испраќал босанскиот фудбалер Огњен Врањеш, па за да си го спаси семејството се нафати и на ...

Порно аферата продолжува: Шокантан сексуална преписка меѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот! ФОТО

Слободен Печат - 16.01.2019

Испливале нови пораки меѓу пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, според кои тие си разменувале нежности, пренесува „Курир.рс“. Најскандалозна била пораката во која Карлеуша му вели на Врањеш дека сопругот Душко Тошиќ го гледа како ...

(Видео) Нова снимка од Карлеуша гола

Репортер - 16.01.2019

По скандалот со објавените голи фотографии на Јелена Карлеуша, на социјалните мрежи се појави нова снимка од српската пејачка на која таа целосно е гола. Секс скандалот со кој беше разбранува јавноста почна откако фудбалерот Огњен Врањеш објави голи ...

Карлеуша бара Вучиќ да им забрани на медиумите да објавуваат нејзини голи слики

Репортер - 16.01.2019

По секс скандалот со голите фотографии и видеа што ги објавија и Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, пејачката преку „Твитер“ побара од претседателот на Србија, Александар Вучиќ, да им забрани на медиумите да објавуваат нејзини голи слики.

Вучиќу, помагај: Карлеуша го повика претседателот да го сопре лудилото

Република - 16.01.2019

Домашните, но и странските медиуми на големо пишуваат за наводната афера на Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш, а пејачката немоќна сама да се избори со последците од оваа афера упати порака до претседателот на Србија, Александар Вучиќ.

Порно аферата продолжува: Шокантна сексуална преписка меѓу Јелена Карлеуша и Врањеш! Душко го гледам како брат! ФОТО

Слободен Печат - 16.01.2019

Најскандалозната порака е она во која Јелена му зборува на Врањеш дека сопругот Душко Тошиќ го доживува како брат и пријател. Сè повеќе се доказите за тоа дека српската пејачка Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Вранеш имале афера и дека подолго ...

Не ме убивај, поради тебе не спијам, те сакам – Карлеуша го преколнувала Врањеш

Република - 16.01.2019

Информациите за тајната афера на Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш не престануваат да излегуваат во јавноста, а во нивните преписки се наоѓаат многу изненадувачки детали. Во една од тие преписки Јелена го моли Врањеш да не ја мачи, бидејќи таа го сака.

Откако тој ја објави гола, а таа неговиот полов орган: Еве што побара Карлеуша од Александар Вучиќ пред да се збогува ...

Курир - 16.01.2019

Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш овие неколку денови се вистинска топ тема низ целиот регион, па и пошироко. По секс скандалот со голите фотографии кој ги објавија двајцата меѓусебно, пејачката веќе не можеше да издржи, па за крај и се ...

Високо запалливо: Се појави снимка од голата Карлеуша во кревет

Република - 16.01.2019

Новата снимка на целосно голата Јелена Карлеуша се појави на социјалните мрежи, па така уште повеќе ја продлабочи аферата која го залуде интернетот поради пејачката и Огњен Врањеш. На снимката се гледа ЈК како во врела поза заводливо се гали и ...

Карлеуша се огласи за последен пат: Нека гледа Србија, немоќна сум, збогум!

Република - 16.01.2019

После фотографиите и видеата кои се појавија во медиумите, а на кои наводно е голото тело на Јелена Карлеуша, се огласи и таа, наводно за последен пат. Таа исто така ги искоментирала и пораките кои таа ги праќала на фудбалерот Огњен Врањеш.

Фудбалерот Огнен Врањеш објави голи фотографии од поп дивата Јелена Карлеуша (+18 ВИДЕО)

1tv - 16.01.2019

Вистински скандал го тресе Балканот деновиве откако фудбалерот Огнен Врањеш објави експлицитни фотографии од интимните делови на Јелена Карлеуша. Целата јавност е згрозена од овој настан и има поделени мислења, бидејќи Јелена вели дека се ова е ...

Твитер се вжешти: Новите фотографии на Карлеуша откриваат многу!

Република - 16.01.2019

Голема врева се крена откако во јавноста протекоа експлицитните фотографии на Јелена Карлеуша која наводно ги праќала на фудбалерот Огњен Врањеш. Скандалот добива се поголеми димензии, а се појавија и фотографии кои предизвикаа дискусија.

Ова е сопругата на босанскиот фудбалер Огнен Врањеш

Вистина.мк - 16.01.2019

Босанскиот фудбалер Огнен Врањеш деновиве се наоѓа во центарот на скандалите поради екплицитните фотографии на Јелена Карлеуша. По скандалот со порно аферата, се огласи и сопругот на Јелена Карлеуша.

Новинарката која ги објави фотографиите на Карлеуша гостин во Ексклузив (ВИДЕО)

1tv - 16.01.2019

Љиљана Станишиќ е докажаната новинарка од Србија која прва ги објави експлицитните фотографии од Јелена Карлеуша, а денеска преку скајп јавување ја гледате во Ексклузив. Дарко Тодоровски е момчето кое велат дека има ангелски глас.

Урнебесно, во свој стил: Игор Џамбазов се огласи по скандалот со голите фотографии на Карлеуша (ВИДЕО)

Курир - 16.01.2019

Последниве неколку дена главна вест во таблоидите и забавните естрадни магазини на Балканот е Јелена Карлеуша и нејзината афера со младиот фудбалер Огњен Врањеш. И во Македонија се зборува за скандалот, па нашиот најголем шоумен реши да се пошегува ...

Соседите открија како мајката на Душко Тошиќ го поднесува скандалот за кој сите зборуваат

Вистина.мк - 16.01.2019

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ деновиве се наоѓаат во голем скандал поради наводната порно афера на Карлеуша. Иако ситее зборуваат за експлицитните фотографии на Јелена, свекрвата на пејачката за аферата не зборува ни со соседите.

Aца Лукас се огласи за порно аферата на Јелена Карлеуша

Вистина.мк - 16.01.2019

Јелена Карлеуша деновиве е во голем скандал поради порно аферата со босанскиот фудбалер Огенен Врањеш. Пејачот Аца Лукас кој често во „Ѕвездите на Гранд“ се караше со Јелена Карлеуша, а последните неколку месеци и не се во најдобри односи сега ...

Прво појавување на Огњен после скандалот кој се случи со Јелена Карлеуша (ВИДЕО)

1tv - 16.01.2019

Босанскиот фудбалер Огњен Врањеш прв пат се појави после скандалот кој го тресе Балканот! Имено, откако во јавноста излегоа експлицитни фотографии од Јелена Карлеуша и него, тој не сакаше да даде никаква изјави додека Јелена изнесе негови ...

И старата секс афера на Карлеуша одново актуелна: Сопругот Душко, сепак не е тој кој го снимал перверзното признание на ...

Вистина.мк - 16.01.2019

Секс аферата на Јелена Карлеуша и фудбалерот на Огњан Врањеш во моментов ја тресе не само Србија, туку и целиот Балкан. Вулгарните преписки и експлицитните фотографии помеѓу пејачката и играчот го преплавија Интернет, а во центарот на вниманието ...

По скандалот со голите фотографии се огласи и мајката на фудбалерот: Удри по Карлеуша, но и по нејзиниот син- еве што ...

Курир - 16.01.2019

Мајката на босанскиот фудбалер Огнен Врањеш се огласи по скандалот на нејзиниот син и Јелена Карлеуша. Имено по голите фотографии кои ги објавија двајцата меѓусебно, пејачката се обрати преку отворено писмо, дури го замоли и претседателот Александар ...

Видеопорака од Огњен Врањеш

Република - 16.01.2019

Се јави и фудбалерот Огњен Врањеш, еден од главните актери во порносагата што го опседна Балканот. Додека пејачката минува време со сопругот Душко Тошиќ во Кина, босанскиот фудбалер рапува во мафијашки манир со песна на Фетмен Скуп „Be faithful“.

Порно аферата продолжува: Протекоа нови пораки од Карлеуша и босанскиот фудбалер

Вистина.мк - 16.01.2019

Деновиве главна тема во сите медими во регионот, барем кога станува збор за естрадата е Јелена Карлеуша. Имено, пејачката се најде во голем скандал кога босанскиот фудбалер Огнен Врањеш објави екплицитни фотографии од пејачката.

Карлеуша се бранеше дека не е таа, дека е монтажа зашто таа има бемка на интимното место, а новите фотографии ја ...

Вистина.мк - 16.01.2019

Порнографската сага која ги тресе Србија, регионот, па и Балканот, сега има ново продолжение! Јелена Карлеуша се обиде со последниот аргумент да докаже дека на фотографиите не е таа, туку се работи за совршено направен фотошоп и монтажа.

На Карлеуша ѝ се закануваат 3 години затвор

Република - 16.01.2019

Адвокатот Небојша Перовиќ го анализирал отвореното писмо кое Јелена Карлеуша го упатила на Огњен Врањеш по пат на социјалните мрежи, поради заканите кои ги изнела. ЈК со писмо се обрати на јавноста испливаа наводно нејзините порно фотографии.

Игор Џамбазов во негов стил ја искоментира аферата на Карлеуша: „Ги анализирам сликите и дефинитивно не е она“ (ВИДЕО)

Скопје24 - 16.01.2019

Последниве неколку дена главна вест во таблоидите и забавните естрадни магазини на Балканот е Јелена Карлеуша и нејзината афера со младиот фудбалер Огњен Врањеш. Во јавноста излегоа многу експлицитни фотографии, видеа и разговори помеѓу пејачката и ...

Крај на порносагата: Има бенка на рипката

Република - 16.01.2019

Порносагата која ги опседна медиумите во регионот добива крај… или пак ново продолжение. Се појави нова скандалозна преписка меѓу пејачката и фудбалерот, но и нова експлицитна фотографија, која го урива и последниот аргумент на Карлеуша дека таа не ...

Пусти Душко и тој нешто да каже: А што да кажам…

Република - 16.01.2019

Душко Тошиќ е третиот актер во порносагата меѓу Карлеуша, неговата сопруга, и Врањеш, негов колега по топка. Тој е оној за чиишто рогови се бие медиумската битка – му набила ли Јелена рогови на Душко или не, така пто воопшто не му е сеедно што се ...

Продолжува животната агонија, Твитер ѝ го сврте грбот на Јелена

Република - 16.01.2019

Продолжува животната агонија на српската поп дива Јелена Карлеуша. како да не беше малку се што ѝ се случува од Божиќ до денеска, згора на сите маки и Твитер ја суспендира. Пејачката објави што ѝ испраќал босанскиот фудбалер Огњен Врањеш, па за да ...

ЈК ѝ се препуштила на фантазијата, посакала да јава, а влажната рипка…

Република - 16.01.2019

Најскандалозна порака била онаа во која Јелена му зборува на Врањеш за својот сопруг Душко Тошиќ дека го доживува како брат и пријател, со кого е во добри односи само пред камерите Кога ќе се изгаснат камерите, тие двајца се на нож и се караат до ...

Игор Џамбазов се огласи по скандалот со голите фотографии на Карлеуша

Пулс24 - 16.01.2019

Последниве неколку дена главна вест во таблоидите и забавните естрадни магазини на Балканот е Јелена Карлеуша и нејзината афера со младиот фудбалер Огњен Врањеш. И во Македонија се зборува за скандалот, па нашиот најголем шоумен реши да се пошегува ...

Преку видеопорака се огласи и Врањеш

Пулс24 - 16.01.2019

Се јави и фудбалерот Огнен Врањеш, еден од главните актери во порносагата што го опседна Балканот. Додека пејачката Јелена Карлеуша минува време со сопругот Душко Тошиќ во Кина, босанскиот фудбалер рапува на песна на Фетмен Скуп „Be faithful“.

Твитер ѝ го сврте грбот на Јелена Карлеуша

Пулс24 - 16.01.2019

Продолжува животната агонија на српската поп дива Јелена Карлеуша. На сите маки кои во моментов ги има, сега и Твитер ја суспендира. Пејачката објави што ѝ испраќал босанскиот фудбалер Огњен Врањеш, па за да си го спаси семејството се нафати и на ...

Соседите открија како мајката на Душко Тошиќ го поднесува скандалот за кој сите зборуваат

Пулс24 - 16.01.2019

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ деновиве се наоѓаат во голем скандал поради наводната порно афера на Карлеуша. Иако сите зборуваат за експлицитните фотографии на Јелена, свекрвата на пејачката за аферата не зборува ни со соседите.

(ФОТО) СКАНДАЛОЗНИ ПОРАКИ МЕЃУ КАРЛЕУША И ВРАЊЕШ! Пораки со експлицитни содржини (18+)

MTM - 16.01.2019

Постојат се повеќе докази дека Јелена Карлеуша и Огњан Врањеш биле заедно и дека долго време разменувале експлицитни пораки и фотографии. Најскандалозна порака е онаа во која Јелена му кажува на Врањеш дека сопругот Душко Тошиќ го гледа како брат и ...

Јелена Карлеуша го молела Врањеш да ја демантира секс аферата!!!

Канал5 - 15.01.2019

Српската пејачка Јелена Карлуша го молела босанскиот фудбалер Огнен Врањеш да ја демантира нивната секс афера, но тој со жесток одговор, „Сите вие сте исти гомна“!!. По порно скандалот кој изби по објавувањето на експлицитните фотографии на кои се ...

ШОКАНТНО! Се појавија експлицитните фотографии на Јелена Карлеуша /ФОТО и ВИДЕО/ +18

Хитпортал - 15.01.2019

Се чини дека кулминацијата на скандалот помеѓу Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огњен Врањеш се случи токму денеска. Српските медиуми ги објавија експлицитните фотографии на кои фудбалерот тврди дека е Карлеуша и ги направил додека разговарале ...

(ФОТО)Голем СКАНДАЛ: Протекоa порно фотки од Јелена Карлеуша – Врањеш со сопругата на Тошиќ

Спортклуб - 15.01.2019

Веќе со денови во јавноста се шпекулира дека познатата српска пејачка Јелена Карлеуша го изневерила својот сопруг, фудбалеро Душко Тошиќ со негов колега, поточно репрезентативецот на Босна и Херцеговина, Огњен Врањеш.

Јелена Карлеуша ја напушти Србија после порно аферата

Убавина и Здравје - 15.01.2019

Замина во Кина кај сопругот со децата Јелена Карлеуша решила после скандалот со порно фотографиите да замине во Кина кај сопругот Душко, а заедно со неа се и ќерките Ника и Атина. Душко Тошиќ веднаш после објавувањето на експлицитните фотографии се ...

Карлеуша објави фотографија од Врањеш на која е гол: „Еве го неговиот мал алат, катастрофа!“

Убавина и Здравје - 15.01.2019

Сагата има ново продолжение… Јелена Карлеуша после порно скандалот со фотографиите кои ги објави фудбалерот Огњен Врањеш одлучи да се пресмета со него на социјалните мрежи. Карлеуша сега на Твитер ја објави последната преписка со Врањеш во која го ...

Пред две години нејзините порно слики го тресеа регионот, а сега се огласи и јавно ја поддржа Карлеуша

Убавина и Здравје - 15.01.2019

Колегијална поддршка Дара Бубамара се огласи и и’ упати јавна поддршка на Јелена Карлеуша која во моментов се наоѓа во хаос откако вчеравечер беа објавени нејзини голи фотографии кои наводно му ги праќала на фудбалерот Огњен Врањеш.

Се огласи Јелена Карлеуша: „На полниот орган имам бенка, фотографиите се монтирани!“

Убавина и Здравје - 15.01.2019

Упорно на јавноста сака да и докаже дека станува збор за монтирани фотографии Порно аферата на Јелена Карлеуша од момент во момент носи нови детали за дивата која на фановите дури и им откри дека на своето најинтимно место има карактеристична бенка.

Карлеуша избега од Србија, а менаџерот објави фотографија од неа и Душко по порно-скандалот

Убавина и Здравје - 15.01.2019

И порача да не се обесхрабрува Зоран Бирташевиќ , менаџерот на Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил објави фотографија на која се наоѓа во друштво на пејачката и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ .

Ова е сопругата на Врањеш на која Карлеуша јавно и се закани

Убавина и Здравје - 15.01.2019

И пејачката и фудбалерот имаат семејства и со нив се погодени и двете страни Експлицитните фотографии од Јелена Карлеуша кои фудбалерот Огњен Врањеш ги објави направија вистински хаос на социјалните мрежи.

Ова не е прва секс афера на Карлеуша: Со Бојан Кариќ се разведе поради неверство

Убавина и Здравје - 15.01.2019

Сите скандали на дивата Јелена Карлеуша деновиве е во центарот на вниманието поради наводната афера со фудбалерот Огњен Врањеш и експлицитните фотографии кои излегоа во јавноста, но ова не е прв пат пејачката да се соочи со ваков скандал.

Никого не убил, па и мојот сосед праќа исти фотографии како Јелена – се огласи и мајката на Врањеш

Убавина и Здравје - 15.01.2019

Јелена по објавувањето на спорните фотографии упати низа закани и навреди на Врањеш и неговото семејство Откако во јавноста протекоа експлицитните фотографии, кои наводно Јелена Карлеуша му ги праќала на Огњен Врањеш , мајката на босанскиот фудбалер ...

Нов доказ: Постелнината од фотографијата на која Карлеуша се самозадоволува ја има и на други нејзини фотки

Убавина и Здравје - 15.01.2019

Карлеуша се уште се нема огласено по повод овој текст, а во моментов патува за Кина заедно со ќерките Секс аферата на Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш веќе неколку дена го тресе регионов и од минута во минута испливуваат нови детали поврзани со ...

Љубомора или монтажа? Дали е можно да се хакира апликацијата која што ја користеле Карлеуша и Врањеш?

Убавина и Здравје - 15.01.2019

Сепак, според пишувањата на српски „Курир“ шансите оваа апликација некој да ја хакира се многу мали Откако во јавноста се појавија експлицитните фотографии на Јелена Карлеуша кои што се превземни од апликацијата FaceTime, a за што пејачката обвини ...

Јелена Карлеуша го возвраќа ударот, објави гола фотографија од Огњен /ФОТО/ +18

Хитпортал - 15.01.2019

Скандалот со Карлеуша и Врањеш продолжува понатаму. По објавата на експлицитните фотографии на кои Јелена е гола, таа го возвраќа ударот. Таа на Твитер објави преписка каде што го моли да ги демантира тврдењата за релевантноста на фотографиите за ...

(ФОТО) Нова епизода од сапуницата: Карлеуша навистина е лоша девојка!

Спортклуб - 15.01.2019

Откако во текот на вчерашниот ден во јавноста излегоа фотографии од голата пејачка Јелена Карлеуша, денеска Курир пласираше нова преписка меѓу неа и босанскиот фудбалер Огњен Врањеш. Ова е малку вулгарно, а ако се покаже дека комуникацијата е ...

(ФОТО) Карлеуша го враќа ударот – и пенисот на Врањеш излезе во јавноста

Спортклуб - 15.01.2019

Секс-скандалот меѓу српската пејачка Јелена Карлеуша и босанскиот фудбалер Огњен Врањеш е главна тема во земјите од поранешна Југославија последните денови. Двајцата се исклучително активни на социјалните мрежи, па откако играчот на Андерлехт објави ...

Експлицитни фотографии од Јелена Карлеуша објавени во јавноста?

+инфо - 15.01.2019

Експлицитни фотографии од Јелена Карлеуша биле објавени во јавноста, пренесува „ Курир.рс “. Последниве неколку дена се крена голема врева околу тоа дека пејачката и фудбалерот Душко Тошиќ имале проблеми во бракот поради Огњен Врањеш.

Карлеуша објави фотографија за која тврди дека е половиот орган на Врањеш

+инфо - 15.01.2019

По експлицитните фотографии објавени од фудбалерот Огњен Врањеш, за кои Карлеуша тврди дека се монтирани , таа на Твитер објави чет разговор со него како го моли да не ги напаѓа нејзе и семејството.

Огњен Врањеш за првпат се огласи по скандалот со Карлеуша

Скопје24 - 15.01.2019

Се јави и фудбалерот Огњен Врањеш, еден од главните актери во приказната што го опседна Балканот. Додека пејачката минува време со сопругот Душко Тошиќ во Кина, босанскиот фудбалер рапува во мафијашки манир со песна на Фетмен Скуп „Be faithful“.

Карлеуша избега од Србија, а менаџерот објави фотографија од неа и Душко по порно скандалот ФОТО

Слободен Печат - 15.01.2019

Под фотографијата која е направена во Истанбул, а каде сите позираат насмеани, Зоран ја поддржал својата пријателка и кратко напишал: „Семејство и пријатели“. Зоран Бирташевиќ, менаџерот на Јелена Карлеуша на својот Инстаграм профил објави ...

(ФОТО) Јелена Карлеуша го молела Врањеш да ја демантира секс аферата!!!

iPortal - 15.01.2019

По порно скандалот кој изби по објавувањето на експлицитните фотографии на кои се гледа голата Јелена Карлеуша и нејзиниот близок однос со фудбалерот Огнен Врањеш, сега популарната пејачка со сите сили за брани на социјалните мрежи.

Протекоа експлицитни фотографии од сосема гола Јелена Карлеуша! Му ги праќала на колегата на сопругот?! ФОТО+ВИДЕО

Слободен Печат - 15.01.2019

Фотографиите настанале во текот на разговорот по пат на Фејс тајм, а во текот на разговорот е направен принтскрин. Веќе со денови се шпекулира дека со интернет кружат фотографии на сосема гола Јелена Карлеуша, кои пејачката наводно му ги праќала на ...

Го возвраќа ударот: Карлеуша објави фотографија од половиот орган на Врањеш

Република - 15.01.2019

Порно аферата на Јелена Карлеуша од момент во момент носи нови детали. Како бомба одекна веста дека ЈК праќала голи фотографии на фудбалерот Огнен Врањеш, кои стигнаа во јавност. Сега Карлеуша го возвраќа ударот, објавувајќи фотографија од половиот ...

Избега од сите: Карлеуша ја напушти Србија

Република - 15.01.2019

Музичката ѕвезда Јелена Карлеуша ја напушти Србија вчера вечер. Таа од аеродормот Никола Тесла одлета за Истанбул од каде ќе продолжи за Кина, каде извесно време ќе помине кај сопругот Душко.

Фотографијата кажува се: По скандалот со голите фотографии на Карлеуша, таа јавно испрати моќна порака (ФОТО)

Курир - 15.01.2019

Јавната војна помеѓу Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш никако да стивне, а пејачката по бруталното отворено писмо и фотографија како тој со солзи во очите ја моли сега објави фотографија која никого не остави рамнодушен.

Порно Карлеуша: Јелена сосема гола комуницирала со Врањеш (експлицитен материјал+18)

Република - 15.01.2019

Заканата на Огнен Врањеш дека ќе ги објави голите фотографии на кои е Јелена Карлеуша, доколку продолжат да го напаѓаат и таа и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, се оствари. Низ интерентот со денови кружат фотографии и видеа на кои Јелена е сосем гола, ...

Аферата прерасна во порно скандал: Босанскиот фудбалер Огњен Врањеш објави експлицитни фотогрфии од Карлеуша (ФОТО 18+)

Вистина.мк - 15.01.2019

На Божиќ, српските медиуми објавија дека Јелена Карлеуша се разведува од нејзиниот сопруг Душко Тошиќ. Како причина за нивниот развод ја наведоа дека Карлеуша наводно се допишувала со босанскиот фудбалер Огњен Врањеш.

Душко Тошиќ се огласи по повод експлицитните фотографии на Јелена Карлеуша

Вистина.мк - 15.01.2019

Јелена Карлеуша се најде во голем скандал кога на Божиќ се појавија вести дека популарната пејачка се разведува од сопругот поради допишувања со босанскиот фудбалер Огнен Врањаш. Имено, на социјалните мрежи се појавија екплицтни фотографии на кои е ...

Експлицитните фотографии од Јелена Карлеуша денеска во „Ексклузив (ВИДЕО)

1tv - 15.01.2019

Легендата на К-15 Бубо Каров зборува за политиката пред нашата камера. Ги дознавате сите детали од скандалот кој го тресе целиот Балкан поврзан со Јелена Карлеуша и експлицитните фотографии кои излегоа во јавноста.

(Фото) Карлеуша се одмазди, објави голи слики од Огњен

Репортер - 15.01.2019

Карлеуша се правдаше пред своите обожаватели , тврдејќи дека фотографиите се фотомонтажа. Пејачката тврди дека била приморана да сподели вакви работи со фановите, па во тие моменти откри дека на интимниот дел таа има бемка.

ЈК и Врањеш повторно се допишуваат, ама жолчно: Црву, нема веќе да играш фудбал, ми се заканува господин Карлеуша!

Република - 15.01.2019

Фолк пејачката Јелена Карлеуша бесно му порача на босанскиот фудбалер Огнен Врањеш, со кој порано се допишува зад грбот на својот сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ, дека го завршил своето и дека веќе нема да заигре аникаде, ниту во еден клуб, ниту за ...

Фудбалерот објави голи фотографии од Калруеша, па таа го возврати ударот: Објави фотографија од неговиот полов орган ...

Курир - 15.01.2019

Јелена Карлеуша тешко ги поднесе шпекулациите на фудбалерот Огнен Врањеш кој објави голи фотографии од пејачката. Имено босанскиот фудбалер не можел да се помири дека Карлеуша му е само пријателка, па започнал да пати по неа, но пејачката упорно го ...

Карлеуша го возврати ударот, објавувајќи компромитирачки фотографии од Врањеш: „Вака таа пи**а плаче и ме моли да бидам ...

Вистина.мк - 15.01.2019

По веста за порно-аферата на Јелена Карлеуша која одекна во медиумите ширум регионот како бомба, фолк-дивата не може да се смири! Пејачката тврди дека оваа афера и е намерно наместена, па веднаш реши да го возврати ударот.

Карлеуша спиела со телохранителот кога била во брак со Бојан Кариќ

Репортер - 15.01.2019

По објавените експлицитни фотографии од српската пејачка Јелена Карлеуша, во јавноста се шират и озборувања за нејзиниот претходен скандал додека била во брак со Бојан Кариќ. Станува збор за неверството кое Карлеуша го направила пред десет години, ...

Малиот скандал мајстор е слаб на пејачки: Пред Карлеуша, Огњен Врањеш бил и со оваа ѕвезда!

Република - 15.01.2019

Босанскиот фудбалер Огњен Врањеш по се судејќи е слаб на пејачки. Имено, покрај Јелена Карлеуша, Огњен имал афера и со нејзината колешка Катарина Грујиќ. Имено во една прилика Огњен објавил снимка на Инстаграм на која јасно се гледа како се бакнува ...

Те молам демантирај дека ова си го кажал: Јелена објави преписка со Огњен

Република - 15.01.2019

Пејачката Јелена Карлеуша објави преписка на која се гледа дека го моли босанскиот фудбалер Огнене Врањеш да демантира дека било кога рекол нешто во врска со неа. Јас те молам, демантирај дека ова било кога си го кажал.

Осамна видео на кое Карлеуша и Врањеш заедно се шетаат по Акропол во Атина: Босанскиот фудбалер сепак не лажел? (ВИДЕО)

Вистина.мк - 15.01.2019

Додека скандал – аферата порно прељубата на Јелена Карлеуша се повеќе зема замав, медиумите од час во час објавуваат нови докази во мполза на едната или другата страна. Српските воглавном скриено „навиваат“ за нивната пејачка, додека босанските ...

Таа е жена на Врањеш и не се плаши од Карлеуша

Република - 15.01.2019

Експлицитните фотографии на Јелена Карлеуша кои ги објави фудбалерот Огњен Врањеш, со кој пејачката се допишувала, направија вистински хаос на интернет. И пејачката и фудбалерот имаат семејства и со овие фотографии двете страни се погодени, а во ...

Никого не убил, па и мојот сосед праќа исти фотографии како Јелена – се огласи и мајката на Врањеш

Република - 15.01.2019

Откако во јавноста протекоа експлицитните фотографии, кои наводно Јелена Карлеуша му ги праќала на Огњен Врањеш, мајката на босанскиот фудбалер за Блиц, вели дека не се чувствува баш пријатно поради оваа ситуација.

Откако таа го објави неговиот полов орган- еве што и порача пејачката на сопругата на фудбалерот кој ја објави Карлеуша ...

Курир - 15.01.2019

Војната речиси никако да престане кога се во прашање Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш. Откако испливаа фотографиите на кои таа е гола, Карлеуша го возврати ударот и објави фотографија од неговиот полов орган.

Огњен Врањеш во животно растројство: И неговиот фудбалски клуб потврди дека е болен

Република - 15.01.2019

Фудбалерот на Андерлехт, Огњен Врањеш е во целосно животно растројство после скандалот кој го предизвика објавувањето на експлицитните фотографии на Јелена Карлеуша. По повод овој скандал се огласи и фудбалскиот клуб Андерлехт, за кој игра Врањеш.

Фудбалерот објави голи фотографии од Калруеша, па таа го возврати ударот

Пулс24 - 15.01.2019

Јелена Карлеуша тешко ги поднесе шпекулациите на фудбалерот Огнен Врањеш кој објави голи фотографии од пејачката. Имено босанскиот фудбалер не можел да се помири дека Карлеуша му е само пријателка, па започнал да пати по неа, но пејачката упорно го ...

Карлеуша и понатака тврди дека фотките се фотомонтажа! Не сме баш уверени (фото)

Пулс24 - 15.01.2019

Карлеуша и понатака тврди дека фотките се фотомонтажа! Не сме баш уверени. Врањеш во својот последен статус кој го упати отворено на медиумите го нарече ЦРВ. По се изгледа таа не очекуваше дека вака ќе се разврзат работите и дека нејзините голи ...

ОГЊЕН ВРАЊЕШ ВО СОЛЗИ! ЈК објави нови шок-форографии!

MTM - 15.01.2019

Јелена Карлеуша не може да се смири откако стана главен актер на порно-аферата која одекна во Србија како бомба. Нејзините експлицитни фотографии кружат на интернет, во кои таа се допишува и задоволува во провокативно издание со Огњен Врањеш.

Карлеуша му испраќала експлицитни фотографии на босанскиот фудбалер, пејачката демантира (фото +18)

Канал5 - 14.01.2019

Со денови се шпекулира како низ социјалните мрежи циркулираат фотографии од разголената Јелена Карлеуша, која пејачката наводно му ги испраќала на колегата на својот сопруг Душко Тошиќ. „Курир“ сега дојде во посед на овие фотографии, на која јасно ...

За една вечер Огнен Врањеш потрошил 20 000 евра на Јелена Карлеуша

Хитпортал - 14.01.2019

Огнен Врањеш во ноември присуствувал на настап на Јелена Карлеуша во дискотека во Диселдорф. Фудбалерот ги активирал сите можни контакти за да му се обезбеди најдоброто сепаре во дискотеката, и да биде што поблиску до бината.

Огнен Врањеш потврди: Две години тајно се гледам со Јелена Карлеуша

Хитпортал - 14.01.2019

Скандалот се разгоре деновиве кога медиумите објавија вест дека Карлеуша се разведува од својот сопруг. Наводно Душко Тошиќ ги видел пораките кои Огнен Врањеш и ги праќал на Јелена, а пејачката се оправдала дека тој е опседнат со неа и ја прогонува ...

Огњен Врањеш ја разоткри Јелена Карлеуша, таа го нарече психопат, а се огласи и Душко по повод порно-фотографиите на ...

Убавина и Здравје - 14.01.2019

Скандалот во домот на Јелена Карлеуша (40) и Душко Тошиќ (33) кулминира денес откако порталот „Курир.рс“ објави експлицитни фотографии настанати за време на разговорот меѓу пејачката и фудбалерот Огњен Врањеш (29) преку апликацијата „Фејс тајм“.

Дара ја ископира Карлеуша! Го носеше истиот фустан, но на која и стои подобро? (ФОТО)

1tv - 14.01.2019

Пејачката Јелена Карлеуша важи за една од најстилизираните пејачки, а нејзиниот стил го копираат и на домашната, но и на светската сцена. И покрај тоа што нејзиниот чекор го прати и најпознатата светска старлета Ким Кардашијан која го копира стилот ...

Дара Бубамара и Јелена Карлеуша се облекоа во исто – на која подобро и стои?

Вистина.мк - 14.01.2019

Пејачката Јелена Карлеуша важи за една од најстилизираните личности, а многумина ѕвезди од српската и регионалната музичка сцена ја копирааат. Овој пат, Дара Бубамара облече фустна како фустанот на Јелена Карлеуша кој го носеше во јуни во „Ѕвездите ...

(Галерија) Фудбалерот Огњен Врањеш објави голи слики од Карлеуша

Репортер - 14.01.2019

Босанскиот фудбалер Огњен Врањеш објави неколку голи фотографии и видео од српската ѕвезда Јелена Карлеуша, кои тој ги направил додека биле во врска. На една фотографиите, кои се направени како принт-скрин додека имале секс на камера, Јелена ...

Карлеуша: Фотографиите се фотомонтажа, а Огњен негира дека тој ги објавил

Репортер - 14.01.2019

Неколку дена на социјалните мрежи се појавија информации и шпекулации за аферата и тајната врска на Јелена Карлеуша со фудбалерот Огњен Врањеш. Денеска социјалните мрежи беа преплавени со експлицитни фотографии од пејачката, кои ги објавил ...

Врањеш ја лежел Карлеуша повеќе од две години?

Пулс24 - 14.01.2019

Според она што беше објавено како статус од негова страна работата не била воошто наивна туку имало сериозна афера позади нив двајца. Еве го статусот во целост: „Почитувани претставници на медиумите, немаше да го сторам ова ако не бев изложен на ...