TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tuesday, Feb 13 at 20:45h - Feb 15 at 23:30h

Already started

GUESTS

48interested
10going
342invited

Details


1/8 финалните натпревари од Лигата на Шампиони проследете ги во одлична спортска атмосфера:

● Вторник (20:45) - 13.02.2018 - ✰ Базел - Манчестер Сити
● Вторник (20:45) - 13.02.2018 - ✰ Јувентус - Тотенхем

● Среда (20:45) - 14.02.2018 - ✰ Порто - Ливерпул
● Среда (20:45) - 14.02.2018 - ✰ Реал Мадрид - ПСЖ

● Четврток (19:00) - 15.02.2018 - ✰ Борусија Д. - Аталанта
● Четврток (21:05) - 15.02.2018 - ✰ Партизан - Плзен

✰ Пакет Хајнекен 4 + 1 ✔
✰ Пакет Лаваца + Цедевита ✔
✰ Пакет Лаваца + Кокта ✔
✰ Пакет Лаваца + Монин ✔
✰ Пакет Лаваца + Нектар ✔

Резервации на 072/ 535-353 ✔