TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Saturday, Dec 7 at 05:00h - Dec 9 at 22:00h

Already started

Surya Centar Za Yoga

ул. Народни Херои бр.18, влез 1, кат 7, стан 50, Кисела Вода, 1000 Skopje

GUESTS

5going
51interested

Details


8ми ДЕКЕМВРИ во  хотел Св. Никола – Сандански 

Термин: 07 - 09.12.2019
2 ноќевања со појадок 
Автобуски превоз

Хотелскиот комплекс Свети Никола се наоѓа во подножјето на планината Пирин, во центарот на градот Сандански. 
Надарен од природата, со исклучителна разновидност на пределот, погоден за релаксација и јога, богатство на флора и фауна, лековити минерални извори, културно историско наследство од 13 век, зачувани традиции и обичаи. 
Свети Никола Спа-хотел е одличен избор за семејни одмори, групно сместување и организирање на јога настани. Добрата кујна и доброто расположение на посетителите на хотелот Свети Никола СПА се приоритет. На расоплагање се класичниот ресторан, снек бар со салон за вино и тераса, ресторанот Метар Медитеран, Пломари, Пијано бар и салата за игри. 
СПА центар - Висококвалификуваниот тим на СПА и фитнес-центар и салон за убавина се грижи за релаксацијата, здравјето и убавината на гостите во хотелот. Собите се убаво опремени, климатизирани, брачен / или два одделни кревети , бања со туш кабина, бањарки и папучи, сателитска ТВ, фрижидер со минибар, директен телефон, WI-FI. 


1 ден 07.12 	
Поаѓање од Скопје во 05.00 часот на Дрво Декор. 
Пристигнување во хотел и сместување. 
Активности по програма на традиционална јога од студио Сурија. 
Ноќевање

2 ден 08.12	
Појадок. 
Активности по програма на традиционална јога од студио Сурија.

3 ден 09.12	
Појадок. 
Активности по програма на традиционална јога од студио Сурија. 


Поаѓање за Скопје во 15.00 часот. 

Пристигнување во Скопје во вечерните часови. 

ЦЕНА по лице 5.300 ден
*Можност за плаќање на 2 рати

ВО ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ Е ВКЛУЧЕНО:
 Јога ретрит
 Автобуски превоз на релација Скопје – Сандански – Скопје 
 Сместување во хотел Св. Никола на база 2 ноќевања со појадок во стандардни соби
 Користење на СПА центарот – затворен базен со минерална вода, џакузи, сауна, римска бања, солена соба, фитнес
 Организација на аранжманот и придружник на патувањето  

ВО ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ НЕ Е ВКЛУЧЕНО:
 Патничко – здравствено осигурување 

Општи напомени за патување: 
- Т.А.Магелан Травел Сервис го задржува правото да во случај на промена на цената на превозот, хотелот, недоволен број на пријавени патници и слично, да ја измени цената на аранжманот или пак да го откаже во целост аранжманот на 7 дена пред поаѓање. 

- Пасошот треба да важи минимум 3 месеци од завршувањето на патувањето