TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

GUESTS

45interested
1going
10invited

Details


Сакаш да бидеш дел од најголемата младинска организација во светот, достапна во преку 127 земји и територии? Да стекнеш практични вештини кои ниту еден факултет нема да ги замени? :) Дознај што се крие зад хаштагот #НеСумОбиченСтудент!

Те чекаме на кафе во нашата канцеларија! Земи го друштвото и спремете си прашања за сѐ што ве интересира.
Во текот на твоето АИЕСЕК искуство ќе запознаеш пријатели од тука и од целиот свет, ќе бидеш дел од најинспиративните конференции во мрежата и ќе придонесеш за нашето општество.

Те очекуваме!
Mark the dates: 13ти и 14ти Февруари, од 10:00-15:00 часот. 
Локација: Економски Факултет, Скопје. 

Аплицирај за членство на: http://bit.ly/BeAiesecer