TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tuesday, March 13 at 20:45h - March 15 at 23:30h

Already started

GUESTS

36interested
2going
382invited

Details


1/8 финалните натпревари од Лигата на Шампиони и  1/16 финалните натпревари од Лига Европа проследете ги во одлична спортска атмосфера:

● Вторник (20:45) - 13.03.2018 - ✰ Манчестер Јунајтед- Севиља 
● Вторник (20:45) - 13.03.2018 - ✰ Рома- Шахтјор 

● Среда (20:45) - 14.03.2018 - ✰ Бешикташ - Баерн
● Среда (20:45) - 14.03.2018 - ✰ Барселона - Челси

● Четврток (19:00) - 15.03.2018 - ✰ Д. Киев. - Лацио
● Четврток (21:05) - 15.03.2018 - ✰ Арсенал - Милан

✰ Пакет Хајнекен 4 + 1 ✔
✰ Пакет Лаваца + Цедевита ✔
✰ Пакет Лаваца + Кокта ✔
✰ Пакет Лаваца + Монин ✔
✰ Пакет Лаваца + Нектар ✔

Резервации на 072/ 535-353 ✔