TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

NetZabava

Ова момче клекна и ја запроси Лила на сред емисија, арно ама …

NetZabava - пред: 2 часа

Во квиз-шоуто „Се или нешто“ кое го води познатата водителка Лила Филиповска, се случи навистина интересна ситуација. Натпреварувачот од Велес, Ѓоргиче Сенков собра храброст и пред камерите и сите присутни ја побара Лила за своја сопруга.

5 поврзани вести »

После физичкиот напад, сопругот ја тужи Наташа Беквалац, ова е неговото обвинение

NetZabava - пред: 3 часа

Сагата околу Наташа Беквалац и нејзиниот сопруг не престанува. Откако таа беше примена во болница после физички напад, пејачката реши да му го земе старателството на нејзиниот сопруг над ќерката .

12 поврзани вести »

Рада се обидуваше со рака да ги скрие интимните делови, но во еден момент се подзанесе, па сите гледаа во еден правец

NetZabava - пред: 23 часа

Пејачката Рада Манојловиќ беше на мета на фотографите откако за потребите на снимање се појави во долг фустан, во кој повеке покажува отколку што треба и сака. Таа проба со раката да сокрие некои детали но едноставно не успеваше, па папараците како ...

4 поврзани вести »

Баба Ванѓа оставила список со народни лекови: Лечат се од глава до пети

NetZabava - пред: 1 ден

Многу луѓе веруваат во народната медицина, а и факт е дека народната медицина нуди многу решенија за разни болести, тегоби и болки воопшто. Следните кратки рецепти се верува дека биле оставени од Баба Ванѓа.

3 поврзани вести »