TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

MTM

Ретко кој зборува за ова: еве што се случува со љубовниот живот, по венчавката

MTM - 22.03.2019

Лесно е да се омажиш, но да останеш во среќен брак е многу поголем предизвик. Живееме во свет каде што е многу тешко да се одржи успешен и здрав брак. Многу млади двојки мислат дека брачната заедница е нешто во што не треба да се вложува и дека тоа ...

МИЛАН СТАНКОВИЌ ГО ПРЕКИНА СНИМАЊЕТО! Жестоко се караше со Киа Коцкар, па го напушти студиото! ПАДНАА ТЕШКИ НАВРЕДИ!

MTM - 22.03.2019

Пејачот Милан Станковиќ пред три дена го напушти снимањето на шоуто "Пинкови ѕвездички - All Stars", и тоа поради вербалната расправија со Киа Коцкар, кој во еден момент рече: "Ова не е Задруга".

Ивана Петерс до пејачите: Потребни ви се часови по пеење

MTM - 22.03.2019

Ивана Петерес во моментот ја менува Јелена Карлеуза во жирито на музичката продукција на Ѕвездите на Гранд, и како што таа самата признава, не било лесно за неа, да го заземе местото на нејзината колешка.

38 поврзани вести »