TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
#1
Утепав 2 ипол саати за Once upon a time in Hollywood и офицајлно можам да потврдам дека Лео цел филм е плачипичка како и секогаш, Бред као и увек е фраер, жими Бренди ми се допадна, а на крај изгледа ко третокласен хорор. А и жива остана жена му на Полански. Г л у п о с т и.
1ReTweets1Favorites·Details
#2
@EmilijanoJ @siljanstrkot2 Корупција
Непотизам
Двојни стандарди
Непочитување на Законите
Селективна правда
...
...
#Заевизам
1ReTweets1Favorites·Details
#5
Не мора да доаѓаш и перницата убао се гушка шо..
1ReTweets3Favorites·Details
#7
@ID__Nina Елај ми да се ушушкаме под јорган 🤗🤗🤗
0ReTweets2Favorites·Details
#8
Како дете мајка ми ги полнеше со слатко од сливи и карамелата што се случуваше од тие крајчињата претечено загорено слатко, тоа ми се
0ReTweets2Favorites·Details
#9
Peaky blinders in Rieka 🇬🇧🇬🇧 https://t.co/k3aqY2Kvt6
0ReTweets2Favorites·Details
#10
@playbabeplay Има ли појјако од петок у понеделник? :)
0ReTweets1Favorites·Details