TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 6h
#51
Зошто Мицко упорно го лаже народот за фамозните 2/3 и Бадентер?

https://t.co/7jwQuVSIrS https://t.co/8zkL70HCOV
8ReTweets11Favorites·Details
#52
Верувам дека на сите ни е јасно дека @MickoskiHM, нема ама баш никаква намера да направи било што за да го врати името! Си легна на брашното, се гушка со Ахмети, го спрема газето за фотеља.

Христијан не е опција! #бојкотирам #никогашсеверна
8ReTweets15Favorites·Details
#53
Која е разликата помеѓу Ролс Ројс и влада на Македонија?
-Ролс Ројс има помалку коња.
8ReTweets17Favorites·Details
#54
Северна Граматика:
Поминато време
-Као добивме датум за идната година
Идно време
-За малку ќе добиевме датум за идната година
Во меѓувреме:
🖕

#МакедонскаРеалност
6ReTweets20Favorites·Details
#55
Рани куче да ти ги искине хулахопките од радости! 😂❤️
Ај добро утро!
6ReTweets81Favorites·Details
#56
Ми беше во првата генерација студенти, а сега ми е колега во канцаларија и сечев роденденска торта јер ми е чест и задоволство. 😊 Среќен роденден Златко и само убавини во животот! Сеа да јадеме. 😁🎉 https://t.co/O7BQyWKqM7
4ReTweets78Favorites·Details
#57
Ќе имало претседателски избори во САД.
Велес трие раце
7ReTweets52Favorites·Details
#59
Јас на бонбониерата шо ја носам на гости обавезно се потпишувам! Нема шо вие моите поклони да ги поклонувате наоколу!!!
4ReTweets45Favorites·Details
#60
Нога санирана. Back on track🏃‍♂️ https://t.co/A8NdRTAc5N
0ReTweets54Favorites·Details