TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
Ќе го хапсив Максим
https://t.co/qeE0I0YoBw
15ReTweets14Favorites·Details
Стигна првото стотче. Голема благодарност до https://t.co/064f69vDbj и @EUROANSWER за придонесот кон нашата #ДонирајКомпјутер. Благодарност и до кабинетот на Претседателот @SPendarovski за транспортот на опремата ✊🇲🇰 https://t.co/GGBOEgO7VL
9ReTweets62Favorites·Details
Два дена по дебакл на избори СДС мислат ако ја отворат темата Груевски дека ќе спасат нешто во втор круг 😂😂
И пази во веста 👇
„Неодамна, пак, обвинителката Вилма Русковска, истакна дека имаат информации, но не и докази за да покренат обвинение за случајот“ 😂😂😂 https://t.co/I0sDx61B7A
5ReTweets8Favorites·Details
Ајдеее цццц оградата спремна за враќање у првобитна состојба. 🤡 https://t.co/gw19wTZZ7K
18ReTweets52Favorites·Details
Трет ден како што ја мотаат сестра ми те државна те 8ми септемврти, сакам да кажам треба да почнат да ви ги кршат забите на работно место за да не си играте кур со народот племето да ви го ебам и дипломите у гз да си ги начукате.
7ReTweets36Favorites·Details
СДС го изгуби мнозинството во Карпош.
Ќе изгуби и за градоначалник. Ама еве и по некое чудо да добие градоначалник, тој ќе биде англиска кралица. https://t.co/pNoBBmnlvm
8ReTweets17Favorites·Details
По една година пауза, вчера браќата повторно ја отворија ,,Кај Стариот". Утринското комуњато по тајниот рецепт на @m0rban е бесплатно до 12ч., а цените се со 50% попуст за вмрани.👌👌👌 https://t.co/N1EpBKaFph
12ReTweets40Favorites·Details
Devojkami (30) od 2019ta me držeše na seen i posle 2 godini mi vrati, zborot mi e nikogaš ne gubete nadež, neka se doebat pa ke vi dojdat...
7ReTweets36Favorites·Details
Noting. Disapoint citizens want evil agen from dpme. https://t.co/acLxqIVE9r
7ReTweets49Favorites·Details