TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
#21
Ајдеее
И АнимаМунди со осуда на статусот на Г-дин Проф-др. Апасиев - "ниту една коза не заслужува таков напад и речник" 🐐
13ReTweets65Favorites·Details
#22
Да се потсетиме како дојдовме до фамозното "у пичку матер" - министерката за одбрана ОДБИЛА да оддаде почит на убиените војници кај Карпалак со лично присуство.
Со твитер статуси мислеше ќе помине.
Срамота!! Дно од министер!
Тотално непочитување на македонските жртви и народот.
6ReTweets23Favorites·Details
#23
Повторно во сала на операција. Утрово со колегите на Неврохирургија извршивме успешна операција кај 29 годишна пациентка. Поради проблем со кичмата и неможноста од движење на ногата, неопходна и беше итна интервенција. По операцијата таа е во добра состојба и закрепнува. 💪 🙏 https://t.co/lwZbyriYmE
3ReTweets34Favorites·Details
#24
Мене ми се чини или на Твитер има опасно фалење со као "скапи" ствари?
ДНО!
5ReTweets24Favorites·Details
#25
Џабе толку пари кога децата дебили ги направивте
3ReTweets27Favorites·Details
#26
Во близина на овој ѕид е застрелан и убиен Гоце Делчев. Село Баница, Серско. https://t.co/OpwqaMOMyD
4ReTweets23Favorites·Details
#27
Алкохол 1 Простмодерен 0
1ReTweets31Favorites·Details
#28
Трета среќа :)))) https://t.co/U1ZgPOz6bJ
2ReTweets24Favorites·Details
#29
Ве молам не ја хуманизирајте Радмила Шеќеринска, тоа е само една обична пијавица.
3ReTweets21Favorites·Details
#30
Може, ама прво сите обвинители, стручни соработници и останати вработени нека ги вратат платите и бонусите, меѓу кои и овие. https://t.co/9dMBNNTufV https://t.co/4MM9gPhJpB
6ReTweets9Favorites·Details