TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
#31
Пази сеа ваму... Mетаморфозис и Вистиномер добиле задолженија да бидат ФБ полиција за контрола на мислата. Океј, ќе си речеш: ај бар две РАЗЛИЧНИ организации се, па ќе се контролираат меѓусебно.
How about no?
https://t.co/ZYdgbNR8aX
https://t.co/orOcrxTGeK https://t.co/7OyeRgxCqW
6ReTweets9Favorites·Details
#32
А да намалевте таму сите од плати, па и 13-та па и бонуси крв да се изнасерете сите таму племенцето да ви го ебам!!! https://t.co/MmOejd6vVH
5ReTweets17Favorites·Details
#33
За да те сака некој треба да заслужиш!
4ReTweets20Favorites·Details
#34
not long ago, кога фатиме цитираше некој како пцуе https://t.co/1L7E0IM0zp
5ReTweets13Favorites·Details
#35
Апасиев она што го мисли го кажува отворено, ги гаѓа директ меѓу рогови, без ракавици и задржување.
4ReTweets19Favorites·Details
#36
#ДоброУтро Пичка Ви Матер!
3ReTweets18Favorites·Details
#37
Лето господово 2020 година 👇😂 https://t.co/6MsUCNx5Rf
3ReTweets17Favorites·Details
#38
Си се пролепшала, да не раскина со дечкото? https://t.co/a24quZTOzX
0ReTweets26Favorites·Details
#39
Силекс🇲🇰 го доби својот противник во #UCL . Тимот на @FKQarabaghEN од Азербеџан! https://t.co/6Ov38bKi7p
3ReTweets4Favorites·Details
#40
Брут го забодел Цезар у грб со ножот со кој претходно си правел СЕНДВИЧ СО ВЕЃЕТА!!!
3ReTweets4Favorites·Details