TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
@KRodzers @dzigi_migi @Andon_USA @EdmondD71780121 овој бил тежок гзодај
1ReTweets4Favorites·Details
Ми треба некој да ме натера да искочам од дома и заглавам на шанк.
1ReTweets4Favorites·Details
Како не им е срам да рекламираат коцкање. Зарем дотолку немаат пари па одат да рекламираат казино? Срам за Кире Лазаров, Перо Антиќ и Иџе Стефановски кои се идоли на генерации. https://t.co/XfE5hlnetT
1ReTweets8Favorites·Details
@bejbiboy2 Тешки дебили, не мора се да биде на тач за да е модерно. Некогаш копчиња се по функционални од тач.

Нека земат багер на тач нека направат у пм више
1ReTweets3Favorites·Details
барам некоја која нема:
✔️ да ми ја објаснува супериорната техника на цепење дрва која ја научила од татко и
✔️ да го тресни радиото од земја ради изборот на музика
✔️да се буни за растечкиот куп лименки
✔️ да и пречи синдикалката
✔️ за ручек да спреми посна манџа
тешко,а 😂😂 https://t.co/2NCrwkXoCj
1ReTweets3Favorites·Details
.@kraft_mk
Веќе декада аматерски ги следиме климатските аномалии и температурните рекорди кои ни се случуваат секој месец но едно забораваме, поготово за изминатите години.

- Сакам да кажам, наликува дека деновиве на планетава нешто се скрши и ова нема да биде убава нишка.
1ReTweets3Favorites·Details
Му ја нападна бешиката бе :))))))
Мартина краљица! https://t.co/a5Yal9Nl7W
1ReTweets3Favorites·Details
@JumalaTuoni Не се ни Германците поарни, мајката на дечко ми ги вади за посебни прилики, а во Берлин се продаваат како винтиџ парчиња по висока цена.
1ReTweets3Favorites·Details
прво себеси љубов
па тебеси
па небеси
1ReTweets3Favorites·Details