TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 30min
Наместо да ја донираат белата палата на хоророт, да се извинат за 27 април и вистински да ја реформираат партијата односно да избркаат на клоци све што и барем малку мириса на грујо, они ќе протестирале за „уставобранителите“. Секта антимакедонска.
6ReTweets14Favorites·Details
Мене ми е преку од тоа што тебе те раниме со години и ако ти е за утеха еве и јас сум вознемирена бидејќи можеше некој со нетипичен развој да се вакцинира наместо тебе со нешто што не е Фајзер, пошто таква величина како тебе не смее да биде дискриминирана и преварена. Ајт https://t.co/AkphCJQHeQ
7ReTweets17Favorites·Details
WTF #WhatAFacT
Оливер Радулов, бранител од 2001ва на сите фронтови.
Живот посветен на заштита територијалниот интегритет на Македонија, одговорен за безбедност од противтерористички закани, осуден на 9 години затвор за #тероризам од сопствената држава.
#Слобода
25.04.2021 https://t.co/juTWcBL7oE
5ReTweets9Favorites·Details
Да одбиеш да вдомиш паразити е пркос кој не е дозволен...
Фак лоџик and let that sink in... https://t.co/FuIa9kJNgd
4ReTweets2Favorites·Details
Патуваме сонуваме https://t.co/lgYIYWBHfr
2ReTweets21Favorites·Details
Каков простаклук и безобразлук! Уште се дрзнува да мисли дека се дискриминирани. Каде одат преку ред, каде хронично болни чекаат и не можат НИКАКВА вакцина да примат, он уште се жали што НЕМАЛ ИЗБОР во држава во која едвај има ќора вакцина!!!!! Дно дна, да ти се згади живот! 🤮🤮 https://t.co/pkYdqyy759
4ReTweets7Favorites·Details
Мојата нова пепељара, моето се 😍 https://t.co/9fvHYN1MSf
1ReTweets19Favorites·Details
@kenzoawa го бркале низ борис трајковски со шприцот. му дале мала бураго количка за да го боцнат
2ReTweets4Favorites·Details
А од вас па “старите” гледам процвета правдата. Глуп изговор. https://t.co/p5iAKrM0Af
3ReTweets11Favorites·Details