TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
#91
И баш кога мислиш дека се е во ред, се вртиш во креветот, ја ставаш перницата на глава и почнуваат проблемите.
0ReTweets0Favorites·Details
#92
@Zoki79889487 +
-Душевните трауми од затвореност
-Последиците од атрофија
0ReTweets0Favorites·Details
#93
@alegorija @penggemaar @STRSHLEN Прилично бајаги наци елементи има на фб по тоа групине.
0ReTweets0Favorites·Details
#94
@A_Golejska Завчера имавме таков случај дома
0ReTweets0Favorites·Details
#95
@troll_mkd @ibogovitelicno К'сметот е голем што Реисот го утепа на вирусот.
За подетални информации околу неспособноста на марионетската власт може во Муртино да прашаш.Ако није отишао да шета као Цар Самоил.
0ReTweets0Favorites·Details
#96
@_Ivanoska_ So lesno 🥰ubavini ❤️
0ReTweets0Favorites·Details
#97
E kolumbo si, ova ne jasno od pandemijata, jasno e 10 godini. Ama balkanshtijata e opaka rabota, nikoj ne madinja da prezeme odgovornost za sebe. Mal broj asolni, shto sme ostanale...svedeni sme na, preky kur od budali, nema ja da im go beram gajleto dovolno beshe. https://t.co/PNxVtZJ1KA
0ReTweets0Favorites·Details
#98
утро.
0ReTweets0Favorites·Details
#99
Ne😂😂😂 btw, namerno praev krug od 5-6km vo 12 saat samo da se cuvstvuvam slobodno. https://t.co/VSSmS3hcsS
0ReTweets0Favorites·Details
#100
@svoja_na_svoeto Незнам 🤔
0ReTweets0Favorites·Details