TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
Заради народот си одат младите. Народ напикан во партии, за шака туѓи евра и пријател ќе плукнат. Добро утро, како си
9ReTweets31Favorites·Details
*идат вести у позадина* …со нас е колешката Анкица…
Ја: богами со нас е колешката Анкица…
5ReTweets22Favorites·Details
💣💣💣💣 Тик так тик так 💣💣💣💣
Дан(и)ела, добре спа ли?
9ReTweets10Favorites·Details
Ако избериме бугарски кмет, тогаш слободно можеме да ги прифатиме и барањата од Бугарија дека сме бугари и да си почниме преговори со ЕУ.
Вмраната тогаш нема да квичи, и конечно ќе се оствари сонот на Александров и Михајлов.
6ReTweets10Favorites·Details
Дури и нивниот кандидат во Струга не си го почитуваат❗❗
⚠️ Ацо Ѓуровски, член на совет во Струга од службениот мобилен испраќал пораки уште во👉 првиот круг наместо за кандидатот на СДСМ, Шипинкаровски да се гласа за Мерко..
➡️Гледате ли каква скапана партија е уствари СДСМ https://t.co/mnST7wd7G8
6ReTweets17Favorites·Details
"За 3 дена Скопје ќе има нов градоначалник ⚜
Скопјани, немојте да се плашите, бидете силни, бидете храбри, ова сега што се случува веќе во понеделник ќе биде минато"
Очите и' се Охридски бисери, насмевката Шар Планина, Срцето 7/8-минско Јуначко ❤💛
#Данела 8️⃣2️⃣⚜ https://t.co/nNYVOMZhvB
10ReTweets35Favorites·Details
tik tak tik tak днес ще бъде изстреляна мощна бомба 🥳 https://t.co/SrYRZcpSrm
7ReTweets7Favorites·Details
Добро утро Република Твитер https://t.co/r785zPM376
5ReTweets31Favorites·Details
Лабораторија за дрога у Чаир. Уапсени четворица.

*дали смее да се апсат научници!
4ReTweets32Favorites·Details