TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 24h
Прекрасно утро за да ни купите едно кафе и да ни пратите малку љубов

https://t.co/vKqVNtuHZ5
6ReTweets14Favorites·Details
🤡 Тоа е тоа проевропско докторско крило од Алијанса што ќе воведувало реформи .
👉Тоа се поТЕПА да стане директор на Очна клиника.
👉 Стана директор за да се ТЕПА со колеги🥶
Kаде е записникот од полиција, зна ли се шта🙄 https://t.co/4H0kEfGcae
38ReTweets79Favorites·Details
Моментот кога почнувате да давате предлози сте ја изгубиле битката. Во преговарање ова се вика да го натераш противникот да си преговара и се убедува сам со себе. Ако не ти одговара рамката на дискусија, смени ја. Не е проблем нашиот устав, проблем се туѓите барања за геноцид. https://t.co/Tm0qNBAv9U
11ReTweets44Favorites·Details
Abe seriozen e ovja Elon Musk??? https://t.co/hrEAUZjQhT
14ReTweets50Favorites·Details
Пред неколку дена побарав одговор од @SlavicaGrkovska @VladaMK @InFondMK @kostapetrov што работи, колку е платен и со какви компетенции Гунтер Фелингер е дел од Фондот за Иновации? Одговор до моментов нема. ЗЗемаа(т) плата од нас, должат одговор.
Од Јован Деспотовски не можам да… https://t.co/m28foYqU1I https://t.co/yzSFabHhEa
12ReTweets26Favorites·Details
Најди си од оние "лудите".
Баш оние што ти будат насмевка...кога животот те тера на плачење.
Е, тие се за чување.
15ReTweets43Favorites·Details
Само да прашам нешто https://t.co/SDTcbCosjt
5ReTweets41Favorites·Details
Замисли заљубеш се у вистинска личност... замисли....
4ReTweets21Favorites·Details
Вчера почна судењето на УЧК во Хаг.
Ај па и за водството на ОНА да си дочекаме.

p.s. Воени злосторства не застаруваат!

#ВејцеКарпалакМавровскиРаботници
19ReTweets90Favorites·Details