TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 24h
Подалеку канџите педофилски од децата, мамето ваше нездраво! https://t.co/zVnb2m8BjN https://t.co/zqO6gSVVIu
17ReTweets55Favorites·Details
Сана Марин сега бивша Премиерка на Финска, катастрофално е поразена на изборите у Финска!
Мислите некој ги праша Финците дали сакаат у НАТО?
Ги стрпаа ко стока у НАТО, исто ко нас!
13ReTweets65Favorites·Details
Не плачеме, вели, тоа дождот ни тече по образите.

„Пиреј“ на Петре М. Андреевски
6ReTweets41Favorites·Details
🚂 Тргна возот за Европа...
(Македонска пошта ја пеплосаа, на ред е Македонски железници.)

#150годиниМакедонскиЖелезници https://t.co/pZXZgxhDg8
12ReTweets45Favorites·Details
💝
Ekatarina Velika - Srce (Official Audio) #ekv #ekatarinavelika https://t.co/9armOUnETZ via @YouTube
7ReTweets29Favorites·Details
Разликата меѓу добри гуми и буџет гуми. Кога возилото со добри гуми закочило од 100 км/ч, возилото со најдобрите буџетарски гуми уште се движи со брзина од 26 километри на час. Тоа со најлошите, уште се движи со 35 километри на час. ping @tyrereviews https://t.co/Ime6FTZ30f
3ReTweets28Favorites·Details
Гушни нежно.
Нека дише светот во твои прегратки.
9ReTweets33Favorites·Details
Excellent discussions today with the newly appointed Minister of Health in #NorthMacedonia on @UNFPA_MK support on #HPV vaccination, maternal health, family planning, mobile clinics services and other #SRHR cooperation. https://t.co/Z4ijlwPj2F
6ReTweets10Favorites·Details
Каква одлука и да донесете во животот кажете ја, не ги оставајте луѓето вечно во прашалници. Само искрено и чесно, така никогаш нема никој да каже дека сте педерчиња. ( важи и за мажи и жени)
6ReTweets14Favorites·Details