TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 31d
#2
Пред 1 година, на денешен ден, бев хоспитализирана поради втора изгубена бременост. Првата беше 5 месеци пред тоа...
Година дена подоцна држам едни ноџиња кои мислев дека се недостижни, а денес ми се цел универзум.
Твитер идни родители, никогаш не се откажувајте! Чуда постојат👣 https://t.co/R57vBHmjJj
182ReTweets2262Favorites·Details
#3
Се моли ШЕЌЕРИНСКА да иде у пичку матер. Од Карпалак, па лево!

#МинистеркаЗаОдбранаНаУЧК
273ReTweets1333Favorites·Details
#4
Сум ја чекал 3 сати, ама сум ја фатил пред 20 мин со Канео😆 comet NEOWISE #comet #neowise #lakeohrid #Kaneo #photography #ohridastronomy https://t.co/eJ79ReLefQ
223ReTweets1078Favorites·Details
#5
Да му бапнеш три кривични пријави у еден ден на универзитетски професор по ПРАВО, е како на специјалец од Тигрите да му речеш: - "Ај бе напрај десет склека".

#ПичкинДим
#НемојМенеХаЦе
#НемојМенеАгресија
210ReTweets1127Favorites·Details
#6
Ако родителите те воспитале правилно, има да се мачиш цел живот!
233ReTweets887Favorites·Details
#7
Ајан за Нова година ми шепна дека има само една желба - да си оди дома! Конечно Ајан истрча и со нетрпение ѕвонеше на ѕвончето колку што може посилно, да слушнат сите дека оздраве и дека победи, но и дека сега ништо нема да го сопре! Браво Ајан! <3 https://t.co/HGu92kqv2o
183ReTweets1040Favorites·Details
#8
Ќе ви го отвориме Собранието, како ПУПКА.
176ReTweets984Favorites·Details
#9
леле 😂😂😂😂 https://t.co/IyiVOLDQIi
225ReTweets753Favorites·Details
#10
Start a new MC romance series! Get them at a discount here: https://t.co/JJfFgB1op5
#romancereaders #books #bookworms #amreading #iartg Book 5, BULL comes out later this year. https://t.co/MA6RCykj4d
400ReTweets139Favorites·Details