TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Discussions
#41
Идеја за Интегра. Да се отвори AWS Region со 3 availability zones (Кавадарци, Гостивар, Берово). Со помош на возот, вработен од Охрид може од 8-11:30 да работи во Берово, 12-16 во Гостивар, во 16:30 да е дома на плажа во Охрид.
15Tweets6Users·Details
#42
Порачав патики и сеа ми ѕвонеа и за малце немаше да им кренам пошо нејќам непознати броеви 🙃
14Tweets6Users·Details
#43
Skup svatova.
Vucic, Orban, Jansa... https://t.co/AdpMHRoPBy
14Tweets6Users·Details
#44
Замислете сите да бевме паметни, па кој ќе јадеше гомна по тл??? Ужас.
14Tweets6Users·Details
#45
Да ви ебам матер на вас неутралните, ми се гади од вас, сите сте скриени вмровци, ама ако не излезете да гласате за сдсм ќе се врати режимот.
9Tweets7Users·Details
#46
као сите ние знаеме дека и мкд ќе јаде уште еден lockdown. сеа народов ќе има идеја како против тоа https://t.co/h2APfEm6kc
19Tweets5Users·Details
#47
Зашо да не јадам патлиџан и јогурт wtf?
11Tweets6Users·Details
#48
Па нели не бил во теретана, се било отсјај тоа, њтф сега ? https://t.co/eKv5kH5zmL
11Tweets6Users·Details
#49
За две и пол години од крв во Собранието стигнавме до НАТО, го вративме достоинството ќе ги вратиме и младите!

Ние сме генерација политичари која храбро и одговорно се зафати да го реши тоа што никој досега не го решил, за да не губиме време. https://t.co/0rAEgLYJNZ
11Tweets6Users·Details
#50
Стани. Ќе ти праќам слики да ми кажеш која комбинација ми стои поубаво.
11Tweets6Users·Details