TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Santino @020by007
#reach: 29565   ( 1172nd )
#followers: 1085   ( 3623rd )
#1
Да ве прашам нешто..... Сте пиеле текила од пупак?
2ReTweets24Favorites·Details
#2
Може со мерси или мора бајадера? https://t.co/iGsuHwP1y5
0ReTweets23Favorites·Details
#3
Се ми е страв дека еден ден ќе ги измешам апчињата
2ReTweets9Favorites·Details
#4
Доживувам некоја нова димензија во животот и преубаво се чувствувам
2ReTweets7Favorites·Details
#5
Стара бара младо, млада бара старо.
2ReTweets6Favorites·Details
#6
Пристап до интернет и социјални мрежи само со лекарско уверение и тоа со конзилијарно мислење од најмалку три доктори.
2ReTweets5Favorites·Details
#7
Ај кажи три?
Три
Под кур ми се скри https://t.co/S20qL33d3f
1ReTweets7Favorites·Details
#8
У волкав казан ја праат чорбата у влада шо ја јадам за пеевче https://t.co/NRhQhGRn5p
1ReTweets6Favorites·Details
#9
Овде има многу храна за расипани души
1ReTweets6Favorites·Details
#10
2ReTweets3Favorites·Details
#11
"Алкохолот е анестезија за операцијата наречена живот"
Шо
1ReTweets6Favorites·Details
#12
Ми се изместија ритуалите од сабајле и не знам шо да правам со себе.
1ReTweets5Favorites·Details
#13
А бе недостигот како го доживувате?
1ReTweets5Favorites·Details
#14
Он ни жена му дома не си ја ебе не па други ќе ебе
1ReTweets5Favorites·Details
#15
@Karbonopsina @posleDIKnaPIK Оба три 😜
2ReTweets2Favorites·Details
#16
Ја едни риби у аквариум не можам да дочувам не па друго
0ReTweets7Favorites·Details
#17
Кога ќе се заиграш со куче нон стоп ќе бара да си игра со тебе и секоја случајност со луѓето е ненамерна
1ReTweets3Favorites·Details
#18
1ReTweets3Favorites·Details
#19
1ReTweets3Favorites·Details
#20
Let's stay together
Al Green
https://t.co/60iSQPJcpW
1ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Updated @Zmijurina2.1 versionthealphawoman265
2Дарлаexmitevskad50
3Саретоmrcatorka38
4Karbonopsinakarbonopsina24
5Caledonia1red2yellow3blu19
6Цceciliaa53718
7Хебаhebagoddess17
8Sarcastic Bananabanankata15
9Флопи Дискетаmrgudam14
10🌺°~Дејдример~°🌺unomochaccino12