TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тај со „Врските“ @100le_be
#reach: 19456   ( 1668th )
#followers: 3892   ( 868th )
#1
Да убаво е ... https://t.co/LLIkq9rWEC
6ReTweets18Favorites·Details
#2
#4
Компанија обезбеди донација на течен сапун за учениците и вработените од основното училиште.
- Ова е вест на портал во Македонија.
1ReTweets8Favorites·Details
#5
Совршенство ❤ https://t.co/ci7bcUZHZX
1ReTweets8Favorites·Details
#7
Како ќе го повикате на секс без да го спомнете зборот "секс".
Трета смена три четири сега ...
1ReTweets5Favorites·Details
#8
Да, убаво е ... https://t.co/pDE3evckKF
1ReTweets5Favorites·Details
#9
Жената вика на мажот:
- Срце ќе ми купиш ли ќилим?
- Многу е скапо срце, седи си на метлата!
1ReTweets5Favorites·Details
#11
Она кога и пишеш е-маил на Mary 🙄🤔 https://t.co/MDK7MktmuS
1ReTweets2Favorites·Details
#12
Повеќето мажи се уште ја сакаат жената која ја изневеруваат.
0ReTweets3Favorites·Details
#13
Подарокот е под елката 🌲 https://t.co/32dB7n1ptR
0ReTweets2Favorites·Details
#14
Секоја мома, не е за дома.
0ReTweets2Favorites·Details
#15
@mikrobranova Неќе го тоа име, бившата му се викала така..
0ReTweets2Favorites·Details
#16
Жената кога ќе види вистински маж не осеќа пеперутки, туку водопади.
0ReTweets2Favorites·Details
#18
Море Прилепчани како дишете? https://t.co/70oAAGiIZo
0ReTweets1Favorites·Details
#19
Во клиторисот се наоѓаат 8.000 нерви, а во пенисот 4.000.
0ReTweets1Favorites·Details
#20
Treat her like she deserves 👸 https://t.co/SMS5pQ0cbK
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ᴠɪᴠɪᴇɴ 💅curvyandcurly_2
2Candy Cane 🍭kreker2271
3Ben_raretype_1
4микробрановаmikrobranova1