TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Marshal @1941_tito
#reach: 0   ( 43851st )
#followers: 80   ( 26108th )
@propatriamorir Тоа мислење, би дал не би дал, многу ми е некако закоравено. Ако личноста ти се допаѓа, имате сличен начин на размислување, на некој начин се привлекувате, прашањето што е по вера или нација е сосема занемарливо. Сакам да кажам треба да се надмине она конзервативното кај нас,
0ReTweets1Favorites·Details
@propatriamorir односно што ќе кажат комшиите, мислам дека прогресиравме доволно како општество по однос на вакви прашања.
0ReTweets1Favorites·Details
Ako ne te saka so vakvo stilsko bradulche, batali ja... 😅 https://t.co/Df30qLehj6
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Tomsterpropatriamorir2