TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

SpiritChaser @3d6alekss
#reach: 22461   ( 915th )
#followers: 418   ( 10005th )
Се мислев дали да твитнам или не. Првин беше не. Ама еве сега... Станав татко на една убавица. Ете твитнато.
5ReTweets440Favorites·Details
Да не беше тој психолог после смртта на двајцата мои родители во 6 месеци. Јас не знам како ќе завршев. Ама ако. Ломотете сеуште и чудете се зошто овој или оној си посегнал по животот.
8ReTweets67Favorites·Details
@alhemicharot1 @profiler37 На исток старе приче, на западу ништа ново;)
1ReTweets2Favorites·Details
@MitraMitrevska @alhemicharot1 Посебно во оваа војна, во која што западната пропагандна машинерија работи со полна пареа, па не можеме да тргаме паралели.
1ReTweets2Favorites·Details
@MitraMitrevska @alhemicharot1 Апсолутно точно.
1ReTweets2Favorites·Details
@Andon_USA Пак нешто пропуштив, м?
0ReTweets4Favorites·Details
Еве го. Полежува 10 мин, се гали и си оди на своето место. Прерасна во ритуал. https://t.co/jiLcvYKjpv
0ReTweets8Favorites·Details
@alhemicharot1 @LosoBebe @YouTube Браво. Омилената ми. Посебна тежина ми има песништево.
1ReTweets1Favorites·Details
@AZmilitary1 @alhemicharot1 Do they need to sabotage the pipe line. I think it will be enough to close the welve :)
1ReTweets1Favorites·Details
Humans of the world, look how beautiful we are :) https://t.co/HqavpVLdxU
0ReTweets8Favorites·Details
@rj_pfl @tea_cup_it А баш во таква бил. заљубен:)
0ReTweets3Favorites·Details
@All_Illusions @marijadzs За мене се тие:) ко хеликоптери се упм.
0ReTweets2Favorites·Details
@luzer25380961 @Karpa_1904 Тетоважи имаме уште бели коси и брада ни фалат :)
0ReTweets2Favorites·Details
@luzer25380961 @Karpa_1904 Ами сега јбг. И јас така им викам :)
0ReTweets2Favorites·Details
@luzer25380961 @Karpa_1904 Поубо здравје :)
0ReTweets2Favorites·Details
@Karpa_1904 @luzer25380961 Нема шанси. Ни под разно.
0ReTweets2Favorites·Details
@luzer25380961 @Karpa_1904 А бе немам јас проблем со бели влакна. Мислам нормално е на 40 +да се прошарува влакното. Среќен сум шо косата ми е тука и здрава :)
0ReTweets2Favorites·Details
@alhemicharot1 @MitraMitrevska Не ни реков дека се нели? Само реков дека ни требаат факти.
0ReTweets2Favorites·Details
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Клементц д Грејтklementinaspas27
2АЛХЕМИЧАРОT☦ 🧪⚗alhemicharot17
3luzerluzer253809616
4Карпаkarpa_19046
5Mitra Mitrevskamitramitrevska3
6ƸӜƷall_illusions2
7[email protected]@[email protected] FYmarijadzs2
8До Ре Миgievskaaa2
9Јепирjepirovski2
10The Templarandon_usa1